headerphoto

Aktuality

Dnes z našich starších žáků startovali na vrcholné soutěži v Jičíně Vašek Nováček a Kryštof Tomko. Oba borci se probojovali do finalových bloků. Kryštof ve váze do 55 kg bohužel v boji o bronz nestačil na svého soupeře z Brna a nakonec zůstal těsně pod stupni vítězů na pátem místě. Vašek Nováček ve váze do 42 kg musel projít velmi silnou skupinou. Ve vypjatých utkáních porážel své soupeře krásnými hody a zaslouženě došel až do finále. V boji o zlato už bohužel nedokázal udržet koncentraci a svému soupeři z Ostravy podlehl. Stříbrná medaile je ovšem velkou odměnou za poctivou práci v celé sezóně. Gratulujeme !

Celý článek »

Z důvodu ředitelského volna a prázdnin se v tomto termínu ruší všechny tréninky pro NÁBOR a PŘÍPRAVKU.


Tréninky ŽACTVA budou probíhat jen ve škole. ( Příprava na P-ČR )

PO   16:30 - 18:00  (judo)

ÚT   16:30 - 18:00  (judo)

ST   16:30 - 18:00  (judo)

ČT   16:00 - 17:30  (kondice)

Celý článek »

Na regionální soutěži se našim závodníkům podařilo vybojovat celkem šest medailí.

Nejlépe si vedli Patrik Gabštůr a Jan Vokál (zlato), Maruška Macková (stříbro) a Adam Bayer, Dan Bayer a Ivan Husák (bronz).

       

    

Celý článek »

Ve čtvrtek 6.10. zažilo litoměřické judo opravdový svátek. Navštívil nás OLYMPIJSKÝ VÍTĚZ z Ria LUKÁŠ KRPÁLEK.

V průběhu dopolodne nejprve Lukáš společně se svým trenérem Petrem Lacinou ochotně odpovídali na nejrůznější dotazy z řad přítomných fanoušků a poté se se stejnou ochotou vrhnul na téměř nekonečné focení se zájemci :-) a vše zakončil  stejně nekonečnou autogramiádou :-), jelikož těch zájemců bylo vážně strašně moc......a kdyby organizátoři nezasáhli, tak tam Lukáš asi sedí ještě teď a stále se podepisuje a fotí :-)

Děkujeme za úžasný zážitek a přejeme mnoho dalších úspěchů.

FOTOGRAFIE ZDE...

Celý článek »

Na velmi silně obsazeném turnaji v Polsku se trojice našich závodníku ve složení Václav Nováček, Kryštof Tomko a Adam Konig na bodovaná umístění neprobojovali.

Výsledky zde...

Celý článek »

Poslední ze série letošních Českých pohárů byl pro naše závodníky úspěšný. Na turnaj jsme vypravili třináct závodníků a z toho osm dosáhlo na bodované pozice pro kvalifikaci na Mistrovství republiky. V kategorii žáků startovalo přes pět set závodníků.

V nabité konkurenci si nejlépe vedl Lukáš Rúža, který poprvé startoval ve váhové kategorii do 32 kg a turnajem prošel hladce až do finále. Tam po vypjatém závěru soupeře porazil a odvezl si zasloužené zlato.

Bronz přidal Kryštof Tomko (55kg), který v druhém kole narazil na pozdějšího vítěze. Po vyrovnaném úvodu bohužel zaspal jeden ze soupeřových útoků a utkání již nedokázal zvrátit. V opravách už nenechal nic náhodě a všechna utkání jasně dovedl do vítězného konce.

Druhou bronzovou vybojoval Jan Vokál (60kg).

Slibné výkony předvedli také Václav Nováček a Jakub Venhoda. Oba se probojovali do zápasů o bronz. Závěr bohužel nezvládli a obsadili tak pátá místa.

Poslední cenný kov přidal v kategorii mužů David Hozák. V kategorii do 66kg obsadil stříbrnou pozici, kdy bohužel po vlastní chybě ve finálovém utkání svému soupeři podlehl.

Nyní už nás čeká závěrečná příprava na vrchol sezóny, kterým bude Mistrovství republiky.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 24. 9. vyrazila mláďata Sport Judo Litoměřice na Turnaj o „putovní pohár“ do Teplic. Dvanácti členná výprava vybojovala devět medailí. Zlatou medaili získali Daniel Kalina, Štěpánka Hojdarová, Tomáš Fišer a Daniel Kühn, který konečně zlomil smůlu z předešlých turnajů a dosáhl vysněného vítězství. Stříbro si na krk pověsili Antonín Vondráček, Petr Novotný a Jan Galia. Bronzovou medaili si vybojovali Tadeáš Zouzal a Barbora Jenešová. Všem medailistům blahopřejeme. Lukáš Krulich, Jakub Vokál, Karel Drahorád nyní stupně vítězů neobsadili. Věříme, že na dalším turnaji se i jim zadaří.

Výsledky zde...

Celý článek »

Předposlední turnaj ze série Českých pohárů, který se konal v Brně 10. a 11. září nevyšel našim borcům podle představ. Bohužel jediné medailové umístění vybojoval mladší žák Lukáš Rúža a to stříbro. O bronzovou medaili bojoval Daniel Bayer, který v závěru vyrovnaného utkání bohužel soupeři podlehl a obsadil páté místo. Ostatní naši závodníci se k bojům o medaile neprobojovali. Doufejme, že to bylo způsobeno velkou tréninkovou zátěží z prázdnin, kterou borci ještě nevstřebali a na vrcholy v závěru sezóny se očekávaná forma dostaví. 

Fotografie...

Výsledky...

Celý článek »

...aneb, chceme jít ve stopách Krpálka

Věta, která nás na soustředění provázela celý týden a slibovala, že motivace k tréninku bude veliká. Trénovalo se na dvě skupiny podle výkonnosti dětí. Každý den jsme začínali rozcvičkou, při které jsme se především pořádně protáhli a nastartovali se. Poté následovaly první dvě fáze tréninku. Hodina v kimonu a hodinu kondice a her. Po bědě si všichni odpočinuli při poledním klidu. Odpoledne následovaly další dvě hodiny tréninku (kimono a kondice). Po večeři jsme se pilně věnovali nácviku technik na vyšší kyu (pásek). Všichni zaslouží velkou pochvalu za to, jak celý týden makali. V rámci soustředění jsme zvládli i vstupní a výstupní motorické testy, bojovou hru v areálu terezínské školy a opékání buřtů u táboráku. Většině z nás se podařilo v závěru týdne získat při zkouškách vyšší pásek. Třešničkou na dortu byl páteční miniturnaj. Téměř každý šel do zápasů naplno, všichni se navzájem podporovali a fandili si. Věříme, že vyladěnou formu se podaří zúročit hned na prvních závodech. Rodičům děkujeme za spolupráci při stěhování žíněnky.

 

Zuzka, Ráďa a Kačka....Pepovi Vocáskovi velké díky za spravedlivé rozhodování při závěrečném miniturnaji.

Fotografie zde...

Celý článek »

POSLEDNÍ ČÁST LETNÍ PŘÍPRAVY JE ZA NÁMI


V týdnu od 14. do 19. srpna jsme se zúčastnili náročného soustředění v Hranicích, kde společně trénovali závodníci republikového výběru žactva, dorostu a juniorů. Trénovalo se na dvě skupiny, žactvo zvlášť a dorost s juniory společně. Den jsme začínali ranním výběhem k Hranické propasti a pak následovaly dopolední a odpolední tréninky v kimonu 1,5 – 2 hodiny a po večeři ještě individuální nácvik. Velkým přínosem byla účast stážisty z Japonska, který se podílel na vedení všech tréninků a předával své zkušenosti závodníkům ve všech kategoriích. Aktivně se zapojoval i do tréninkových zápasů, kde s převahou naše top závodníky pěkně vyškolil.

Fotografie zde...

Celý článek »

« | 110 11 12 13 14 15 1635 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009