headerphoto

Aktuality

Pravidelné tréninky dorostu a starších na zimím stadionu začínají v pondělí 31.8.2015 v 17 hodin.
Tréninky žactva a přípravky ve škole (ZŠ Ladova) začnou ve středu 2.8.2015.

Celý článek »

Projekt byl podpořen Ústeckým krajem

Stejně jako v loňském roce jsme předposlední týden prázdnin strávili na oddílovém soustředění v terezínské základní škole. Pro naši skupinu třiceti malých závodníků a čtyř trenérů bylo připraveno opět výborné zázemí a paní kuchařky nás zásobovali tak, že většina z nás se posunula do vyšší váhové kategorie... 

Náplní soustředění byl nácvik technik, kondiční příprava, hry a příprava ke zkouškám na vyšší technické stupně (pásky). Abychom se ale nevěnovali jen judu, doplnili jsme náš pobyt o netradiční víceboj a velkou „bojovku“. Poslední den proběhl oddílový turnaj, kde si každý mohl prověřit nově natrénované techniky.

Fotografie zde...

Celý článek »

Leták ke stažení zde...

Celý článek »

David Vopat 5.místo
Denisa Beranová 7.místo
Věra Zemanová 9.místo

Výsledky zde...

Celý článek »

Na Olympijské hry mládeže, které se konají v Gruzii, odcestovali celkem tři reprezentanti z našeho SCM Litoměřice, což je výborná vizitka našeho střediska, protože tvoří polovinu celé české judistické výpravy. Ve váze do 50 kg bude startovat dorostenec David Vopat z oddílu VTŽ Chomutov. V dorostenkách budou reprezentovat na hrách ve váze do 48 kg Denisa Beranová (Sport Judo Litoměřice) a Věra Zemanová ve váze do 57 kg, která reprezentuje oddíl Pro Sport Judo Telice. Držíme všem závodníkům palce a přejeme mnoho úspěchů.

 

 

Celý článek »

Dorostenci Sport Juda Litoměřice se zúčastnili společně s dorosteneckou reprezentaci soustředění v Liberci. Pod Ještědem vrcholila závěrečná příprava na Olympijské hry mládeže, které se uskuteční v Gruzii. Z našeho oddílu bude reprezentovat na hrách Denisa Beranová ve váze do 48 kg. Držíme palce!!!

 

 

Celý článek »

Na ME dorostu v Sofii (2.-5.7.2015) startovala ve váze do 70 kg Petra Hájková. V prvním kole nastoupila proti soupeřce z Nizozemí, kterou již porazila na kvalifikačním turnaji v Bad Blankenburgu. Tentokrát se však Petra neprosadila. I když po celý zápas byla aktivnější, udělala jednu chybu – nechala se předejít soupeřkou a „upadla“ na yuko. Přes snahu utkání obrátit se Petra ke skórované akci nedostala. Docílila jen trestu za pasivitu pro soupeřku a to bylo vše. Vyřazení hned v úvodu soutěže mrzí, ale šlo o první start Petry na vrcholné soutěži… Šanci na reparát má Petra už na konci července, kdy bude startovat na EYOF – ve Tbilisi.

Celý článek »

Dorostenka Denisa Beranová ve váze do 52 kg zvítězila na silně obsazeném turnaji v rakouském Grazu. Soutěže se zúčastnilo celkem 23 státu. Denisa předvedla své nejlepší judo v tomto roce. Všechny své soupeřky doslova smetla ze žíněnky a to vždy před časovým limitem.
Jen tak dál!!!
Výsledky zde...

Celý článek »

Celý článek »

Posledního dílu ČP v prvním pololetí se zúčastnilo 13 závodníků našeho oddílu.

Ziskem celkem 7 medailí  (4-3-0) jsme se stali nejúspěšnějším klubem tohoto ČP a po zásluze jsme převzali pohár pro vítěze.

Vynikajícím výkonem se prezentovali  zlatí medailisté – mladší žák  Václav Nováček (38 kg), dorostenec Honza Svoboda (50 kg) a dorostenky Žaneta Kropáčová  (52 kg) a Petra  Hájková (70 kg). Stříbrné medaile získali mladší žák Lukáš Rúža (27 kg), dorostenec Marek Kropáč (66 kg) a dorostenka Denisa Beranová (52 kg). Bodovaná 7. místa ještě vybojovali mladší žáci Ivan Tomko (42 kg) a Patrik Gabštůr (34 kg).

V konkurenci 90 klubů z ČR jde o pěkný úspěch klubu na závěr jarní sezony 2015.

Všem našim závodníkům děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k vynikajícímu výsledku.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 113 14 15 16 17 18 1932 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009