headerphoto

Aktuality

Na domácí půdě v hale U Stadionu v Litoměřicích bojovali judisté Sport Juda Litoměřice na Mistrovství ČR dorostenců v judu o cenné kovy. Na závěrečný vrchol sezóny se nominovalo celkem osm dorostenců Sport  Juda Litoměřice (pět chlapců a tří dívky). Tito závodníci si svojí účast na Mistrovství ČR museli vybojovat na Českých pohárech a nasbírat potřebné body do žebříčku, aby na vrcholné soutěži mohli startovat. Atmosféra v hale byla neskutečná a hlediště bylo plné. Litoměřickým judistům přišlo fandit mnoho diváků, kamarádů i rodičů. 

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

 V sobotu 31.10.  jsme se s našmi mláďaty zúčastnili Poháru Severu v Rumburku. Zadařilo se nám vybojovat 4 zlaté medaile. Sebejisté výkony předvedli Stěpka Hojdarová, Kuba Venhoda a Danek Bayer, kteří ve svých kategoriích shodně třikrát zvítězili - vždy na ippon. Honza Galia měl méně soupeřu a tak mu ke zlatu stačila dvě vítězství. Bronz přidal ještě Sebik Zich. Výpravu doplnili ještě Adam Bayer, Tomáš Fišer a David Olexa. Ačkoliv se neprali špatně na vítězství to bohužel nestačilo...jistě se zadaří příště. 

Vítězům gratulujeme!

Všechny příznivce juda zveme na další akci, kterou bude MISTROVSTVÍ REPUBLIKY pro kategorii dorostu, kde budeme mít hned několik kandidátů na medaile. Akce proběhne v Litoměřicích na 6.ZŠ, v sobotu 7. 11. od 11 hodin. Budeme rádi, když příjdete zafandit našim borcům.

Výsledky zde...

Celý článek »

O víkendu se v Teplicích uskutečnil tréninkový sraz dvou mládežnický středisek SCM Litoměřice a SCM Liberec. Téměř 40 dorostenců a dorostenek se společně připravovali na závěr sezóny, která vyvrcholí 7.listopadu v Litoměřicích na Mistrovství ČR dorostu. Sraz byl velmi kvalitní. Sešla se velmi kvalitní tréninková skupina, nechyběli zde ani reprezentanti, kteří letos startovali na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Výborné zázemí poskytl oddíl Pro Sport Judo Teplice. 

Celý článek »

Extraligový tým FCC Sport Judo Litoměřice bojoval o víkendu v Brně o udržení v nejvyšší soutěži družstev. Litoměřické družstvo skončilo na druhém místě, které zaručuje, že i v příštím roce se bude  FCC SJ Litoměřice  prát nejvyšší soutěž družstev v judu. 

Sestava Litoměřického týmu:

66 kg David Hozák. Miroslav Lorenc, 73 kg Marcel Jirouš, 81 kg Matúš Milichovský (SVK), 90 kg Jiří Pokorný, +90 kg Jan Staněk

Výsledky zde...

Celý článek »

Ve finálové skupině dorostenecké ligy. které se konalo  v sobotu 17.října  v Hranicích na Moravě, skončilo družstvo Sport Judo Litoměřice na pátém místě. Poslední kolo finálové skupiny  se uskuteční 22. listopadu v Praze a určí konečného vítěze 1.DL. Dorostenci Sport Juda budou mít tedy ještě jednu šanci zabojovat o lepší umístění.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

Tréninky JUDO v týdnu 26. - 30. 10. (ředitelské volno - podzimní prázdniny)
pro kategorie přípravky a žactva (roč. 2006 - 2002) budou probíhat  
v ÚTERÝ a ČTVRTEK 16,00 - 17,30

Celý článek »

V sobotu 10.10. vyrazilo pět zástupců našeho oddílu bojovat o titul krajského přeborníka, ale také využít poslední možnosti získat body do kvalifikace na mistrovství republiky. Mise se zdařila a borci, kteří neměli postup na MČR ještě jistý, prokázali své kvality a ukázali, že si na hlavním vrcholu sezóny startovat zaslouží.

Titul krajského přeborníka v kategorii staršího žactva vybojoval Kryštof Tomko (50 kg). Mezi mladšími žáky zvítězil Nikolas Legner (42 kg), další zlato uteklo ve finále nejtěsnějším rozdílem Patrikovi Gabštůrovi (38 kg), který nakonec přidal stříbro, a bronz si odvezl Jan Vokál (55 kg). Posledním naším zástupcem byl Jan Malý, který na soutěž jel získat své první turnajové zkušenosti.

Věřím, že na listopadovém vrcholu sezóny kluci budou bojovat ve stejném duchu a dosáhnou na některý z cenných kovů. 

Celý článek »

Reprezentace ČR v dorostenecké kategorii odjela o uplynulém víkendu bojovat na Mezinárodní mistrovství Polska do Olesnice. Na tomto turnaji startovali hned 3 závodníci našeho klubu. 

První velký úspěch v reprezentačním kimonu zažil Honza Svoboda (do 50 kg), když po strhujícím průběhu soutěže vybojoval stříbrnou medaili. Dokázal otočit několik nepříznivě se vyvíjejících utkání a nezměrnou bojovností došel až do finále, kde podlehl letošnímu účastníku vrcholných soutěží (MS, ME) z Ázerbájdžánu. Tímto úspěchem si řekl o zařazení do TOP teamu reprezentačního družstva ČR, který objíždí světové poháry této věkové kategorie – World Cadet Tour.

 

Celý článek »

Jan Svoboda absolvoval z dorosteneckou reprezentací velmi silný turnaj v Ruském Grozny. Honzíkovi se bohužel nepodařilo přejít přes vyřazovací boje. Na následném kempu však ukázal, že se dokáže s ruskými soupeři rovnat. 

Fotografie...

Celý článek »

V Teplicích, jak už je v tomto městě zvykem, se pořádalo Mistrovství České republiky v judu v kategorii mužů a žen. Turnaje se zúčastnila téměř celá seniorská  reprezentace a  nechyběli zde ani  juniorští reprezentanti. Sport Judo Litoměřice vyslalo do Teplic jednoho chlapce a jednu dívku. Z důvodu zranění nemohl startovat juniorský reprezentant David Hozák. Největší naděje vkládal litoměřický klub do Petry Hájkové, která startovala ve váze do 70 kg. První zápas se Petře příliš nepovedl. Hned v úvodu utkání udělala chybu a vysoko prohrávala. Zápas se snažila ještě zvrátit, ale bohužel se jí to nepodařilo. V dalších zápasech už byla úspěšnější a vždy vítězila před časovým limitem. Odměnou byla bronzová medaile. Tato medaile je zatím pro Hájkovou nejcennější, protože je věkem ještě dorostenka. Petra Hájková tento rok už získala svojí třetí medaili. Stříbro už má z juniorské republiky a také ze z dorostenecké republiky družstev. Avšak může získat ještě jednu medaili. Na začátku listopadu Petru čeká dorostenecká republiku a zde bude usilovat o čtvrtou medaili v této sezóně. Takovou bilancí se moc závodníků pochlubit nemůže. Na bodovaném 7 místě skončil ve váze do 73 kg Marcel Jirouš, což bylo  v tomto roce zřejmě jeho maximem.

Výsledky...

Celý článek »

« | 114 15 16 17 18 19 2034 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009