headerphoto

Aktuality

V sobotu 21. 3. jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazili na turnaj do Ústí nad Labem. Barvy našeho oddílu zde zastupovalo 17 závodníků a byli jsme nejpočetnější skupinou na turnaji. Velikou radost nám i našim závodníkům udělala spousta zlatých medailí, které jsme si z Ústí přivezli. Celkově naši vybojovali 11 zlatých a 2 stříbrné medaile. Díky skupinovému systému byla většina závodníků nalosována do čtyřčlenných skupin, kde zápasil každý s každým. Nejlépe si z našich vedli Kuba Vokál, Honza Živnůstka, Honza Galia, Karel Drahorád a Daniel Bayer, kteří ve svých váhových kategoriích zvítězili po třech vyhraných utkáních. Dvě vyhraná utkání stačila k vítězství Báře Jenešové, Kubovi Venhodovi a Matoušovi Balaštíkovi. Šimon Rúža, Daniel Kalina a Sebastian Zich kromě dvou výher jednou prohráli, ale díky chybám svých soupeřů v dalších utkáních si na krk nakonec také pověsili zlato. Medailovou sklizeň doplnili stříbrnými medailemi Štěpánka Hojdarová a Adam Bayer. Věřím, že tyto úspěchy budou naše malé závodníky motivovat k další práci, aby se v budoucnu prosadili v reprezentačních družstvech dorostu a juniorů, jako jejich starší oddíloví kolegové.

Výsledky zde...

Celý článek »

Medailové žně, tak by se dalo nazvat účinkování judistu Sport Juda Litoměřice na Českém poháru v Jablonci. Celkem 3x zlato: Jan Svoboda 46 kg 4/0, Žaneta Kropáčová 57 kg 4/0, Adam Vojta 90 kg 4/0, 3x stříbro Marek Kropáč 66 kg 3/1, Matěj Pech 60 kg 3/1, Lukáš Růža 27 kg 3/1 , bronz Denisa Beranová 52 kg 3/1 a sedmá místo Martin Svoboda 2/2 a Patrik Gabštur 34 kg 3/2. Dorostenci skončili v celkovém pořadí na prvním místě, stejně tak junioři.

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

Na úvodním kole dorostenecké ligy Sport Judo Litoměřice vybojovalo krásné druhé místo. Vytvořili si tak dobrou výchozí pozici na druhé kolo  týmové soutěže, ve kterém se rozhodne o postupu do finálové skupiny dorostenecké ligy ČR.

Výsledky zde...

Celý článek »

Na začátku jarních prázdnin jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazily za zahraničními zápasovými zkušenostmi do německého Sprembergu. Turnaj byl kvalitně obsazen, dorazilo 220 závodníků a kromě místních zde bylo několik velkých skupin závodníků z Polska i Čech. Naši borci se v této konkurenci rozhodně neztratili.

     Bezchybnými výkony se blýskli Adam a Daniel Bayerovi, oba prošli svými pavouky bez zaváhání a odvezli si zlaté medaile. Kluci startovali v zahraničí poprvé a přes úvodní nejistotu se postupně jejich výkony v zápasech zlepšovali. Ve finálových utkáních už jednoznačně své soupeře převálcovali a po krásných technikách v postoji oba své zápasy ukončili v boji na zemi po úspěšně nasazených drženích. Stříbrnou medaili vybojoval Kuba Venhoda, který jel na turnaj po kratším tréninkovém výpadku. V prvních třech utkáních Kuba předvedl takticky perfektně zvládnuté výkony. Ve finále už byl ale znát výpadek v tréninku a docházely mu síly. Ačkoliv v samém závěru Kuba soupeře hodil, rozhodčí podržely místního závodníka, techniku neohodnotili a Kuba tak bral stříbro. Posledním naším závodníkem byl Karel Drahorád, který v úvodním zápasu nestačil na svého soupeře z Polska. Karel tak nastoupil do oprav, kde dvakrát zvítězil a po krásných hodech si došel pro bronz. 

Celý článek »

2. 3. v pondělí: Dopoledne -VOLNO, Odpoledne 17:00 - 18:30 JUDO (po tréninku rehabilitace)
3.3. v úterý: Dopoledne 10:00 - 11:30 KONDICE, Odpoledne 17:00 - 18:30 JUDO
4.3. ve středu: Dopoledne 10:00 - 11:30 KONDICE,Odpoledne 17:00 - 18:30 JUDO (po tréninku rehabilitace)
Ve čtvrtek 5.3. a v pátek 6.3. nebudou žádné tréninky.

Dopolední příprava bude ve škole (ZŠ Ladova)
Odpolední příprava bude na zimním stadionu.

Celý článek »

V době jarních prázdnin 2.3. - 6.3. 2015 probíhat NEBUDOU
z důvodu instalace nových rozvodů a osvětlení v tělocvičnách

Celý článek »

Judisté Sport Juda Litoměřice vyrazili do Ostravy na první Český pohár v judu v letošním roce. Konkurence v Ostravě byla jako vždy silná. Kromě české špičky startovaly na turnaji ještě kluby z Polska, Slovenska a z Rakouska. V sobotu se na Českém poháru nejprve představili mladší a starší žáci. Vynikajícího výsledku dosáhl prvním rokem mladší žák Lukáš Růža, který startoval ve váze do 27 kg. Přestože na tak velkém turnaji ještě nestartoval, premiéra mu vyšla skvěl. Obsadil krásné druhé místo. O medaile bojoval i mladší žák Nikolas Legner startující ve váhové kategorii do 38 kg. Bohužel boj o bronz prohrál, proto se musel spokojit s bramborovou medailí.  Přesto lze hodnotit jeho výkon velmi kladně. Stejného výsledku jako Legner dosáhl i Kryštof Tomko, který startoval v kategorii starších žáku ve váze do 46 kg. Na bodovaném sedmém místě skončil mladší žák Ivan Tomko ve váze do 42 kg a devátý byl Jan Vokál ve váze do 55 kg. V neděli vstoupili do turnaje dorostenci a junioři. Letos už druhé zlato vybojovala dorostenka Petra Hájková ve váze do 70 kg a drží zatím v dorostenkách neporazitelnost. Snad se jí v podobném duchu bude dařit i s reprezentací. Stabilní výkony v novém roce podává i Denisa Beranová (váha 52kg), která skončila na pěkném druhém místě a určitě se s ní v reprezentaci musí počítat. V dorostencích se nejlépe dařilo Matyášovi Bartoňovi, který startoval v nejlehčí váhové kategorii do 46 kg. Matyáš obsadil druhé místo a zapsal si tak první body do ranking listu. V neděli vybojoval třetí stříbro pro Sport Judo Litoměřice junior Adam Vojta ve váze do 90 kg. Na devátém místě skončil dorostenec Marek Kropáč ve váze do 66 kg. 

Celý článek »

T.Vytlačil, V.Červín, R.Hozáková budou v týdnu 14. - 21. 2. na lyžařském kurzu

18.2. Středa 16,30-18,00 trénink ve škole odpadá, kdo má zájem trénovat - doražte na zimní stadion 17,30-19,00

20. 2. Pátek 14,00 - 15,00 odpadá

- ostatní tréninky normálně poběží

Celý článek »

Soutěže  se zúčastnilo  celkem 205 závodníků z 25 klubů  4 krajů.  Z pořádajícího klubu startovalo  33 závodníků, kteří  vybojovali  celkem 21 medailí  (8-6-7).

 

Pořadí hodnocení  družstev: 

1.místo           Sport  Judo  Litoměřice      43 bodů

2.místo           USK  Praha                           32 bodů

3.místo           SK Judo Teplice                   28 bodů

4.místo            JV Judo Rumburk                   19 bodů

5.místo            VTŽ  Chomutov                     17 bodů

6.místo            Judo Nový Bor                       16 bodů

 

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 21. ledna se judisté Sport juda Litoměřice představili na turnaji s mezinárodní účastí v Olomouci. Pro závodníky letošní první ostrý start na tatami dopadl velice dobře. Turnaje se zúčastnilo pět judistů a všichni skončili na stupínku vítězů. Petra Hájková ve váze do -70 kg bez problémů zvítězila ve všech utkáních před časovým limitem na ippon a po zásluze brala zlatou medaili. Denisa Beranová se představila ve váze do -52 kg. V prvním kole měla volný los a ve druhém porazila Slovenku na ippon. Ve finále po vyrovnaném boji podlehla závodnici z Brna a obsadila tak konečnou druhou příčku. Jan Svoboda startoval ve váze do -46 kg. Také on předvedl spolehlivé výkony a své zápasy ukončil před časovým limitem na ippon a vybojoval si  zlatou medaili. Marek Kropáč se na tatami představil ve váze do -66 kg. Jeho vítězná cesta skončila v boji o finále, kde těsně podlehl pozdějšímu vítězi. V zápase o bronz, ale už zase dominoval a získal pro náš klub další medaili. Poslední zástupce našeho oddílu Adam Vojta se představil v kategorii junioři do -90 kg. Dařilo se mu tak na půl, když dokázal dvakrát vyhrát a dvakrát odešel jako poražený a obsadil konečné třetí místo. Celkový zisk pěti cenných kovů je dobrý start do nové sezony a věříme, že závodníci dokážou na tyto výsledky navázat v dalších závodech.

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 116 17 18 19 20 21 2233 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009