headerphoto

Aktuality

Posledního dílu ČP v prvním pololetí se zúčastnilo 13 závodníků našeho oddílu.

Ziskem celkem 7 medailí  (4-3-0) jsme se stali nejúspěšnějším klubem tohoto ČP a po zásluze jsme převzali pohár pro vítěze.

Vynikajícím výkonem se prezentovali  zlatí medailisté – mladší žák  Václav Nováček (38 kg), dorostenec Honza Svoboda (50 kg) a dorostenky Žaneta Kropáčová  (52 kg) a Petra  Hájková (70 kg). Stříbrné medaile získali mladší žák Lukáš Rúža (27 kg), dorostenec Marek Kropáč (66 kg) a dorostenka Denisa Beranová (52 kg). Bodovaná 7. místa ještě vybojovali mladší žáci Ivan Tomko (42 kg) a Patrik Gabštůr (34 kg).

V konkurenci 90 klubů z ČR jde o pěkný úspěch klubu na závěr jarní sezony 2015.

Všem našim závodníkům děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k vynikajícímu výsledku.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

Ve velmi dobré formě se prezentovali judisté Sport Judo Litoměřice při 2.kole dorostenecké ligy ČR v Praze v hale Na Folimance v neděli 31.5.2015. Podařilo se jim zvítězit ve všech utkáních a připsali si do tabulky 10 bodů. Na celkové prvenství po jarní části to však nestačilo – borci ze Sokola Žižkov postoupili z prvního místa díky lepšímu skóre.

Celý článek »

V Jablonci na Nisou se uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev dorostenek. Dorostenky Sport Judo Litoměřice odjely na turnaj s jasným cílem. Znovu se probojovat do finále a obhájit loňský titul. V Jablonci startovalo celkem osm družstev. Litoměřické dorostenky narazily v prvním kole na tým z Turnova.

Fotografie zde...

Výsledky zde...

Celý článek »

MT Strasswalchen 2015

Skupina 6 závodníků z oddílu Sport Judo Litoměřice vyrazila sbírat zkušenosti na evropský turnaj do rakouského Strasswalchenu. Nakonec se účast proměnila v zisk 4 medailí (1-1-2) a dvou dalších bodovaných umístění.

Výsledky...

Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 23.5. se 10 mláďat z našeho oddílu zúčastnilo turnaje v Chomutově. Celkově jsme vybojovali 9 medailí. Zlato: Jan Živnůstka, Daniel Kalina, Jan Galia, Barbora Jenešová. Stříbro: Stěpánka Hojdarová, Tomáš Fišer. Bronz: Patrik Simon a Jan Kapoun.

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

Velké ceny mláďat v Mostu se zúčastnilo celkově na 150 závodníků. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnilo 13 mláďat, z toho 9 dokázalo vybojovat cenný kov. Nejlépe se vedlo Štěpánce Hojdarové a Kubovi Vokálovi, kteří bez porážky získali zlato. Štěpka ač nejlehčí ve skupině, čtyřikrát zvítězila krásnými technikami. Zlato přidal ještě Viktor Husák se dvěma vyhranými utkáními. Po slibném a bojovném výkonu stříbro získali Sebastian Zich a Daniel Kalina. Poslední stříbrnou přidala ještě Bára Jenešová se třemi výhrami a jednou prohrou. Bronzové medaile vybojovali David Lipš, Tomáš Lipš a Honza Živnůstka.

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

 Čtyři dorostenci a dva mladší žáci reprezentovali náš oddíl Sport Judo Litoměřice na prestižním a  kvalitně obsazeném turnaji v Budapešti. V Maďarsku startovali silné judistické státy jako jsou např. Azerbajdžán, Ukrajina a Izrael.  Skvělého výsledku dosáhl dorostenec Jan Svoboda (46kg), který obsadil druhé místo. Ve finále dlouho vedl a měl zápas pod kontrolou, ale nesmyslný výrok rozhodčích znehodnotil finále v neprospěch našeho závodníka.  O druhou medaili bojovala Denisa Beranová (52kg). Bohužel v boji o bronz prohrála a skončila těsně pod stupni vítězů. Vyřazovacími boji neprošli Matyáš Bartoň (50kg)  a Martin Svoboda (66kg). Na závodech ještě reprezentovali náš oddíl dva mladší žáci. PatrikGabštůr (35 kg) a Václav Nováček (38kg). Patrikovi se nepodařilo zvítězit v prvním utkání a na turnaji dále nepokračoval. Vašek Nováček byl o trochu úspěšnější a dokázal dvakrát zvítězit. Ve třetím kole prohrál a na bodované umístění nedosáhl.

Výsledky...

Celý článek »

V Chomutově se uskutečnilo Mistrovství ČR juniorů v judu. Na turnaji se sešla juniorská i dorostenecká špička z celé České republiky. Celkem šest judistů reprezentovalo Sport Judo Litoměřice. Do finálových bloků se probojovali čtyři litoměřičtí zástupci. Roli favoritky potvrdila věkem ještě dorostenka Petra Hájková ve váze do 70 kg. Přesvědčivými výkony bez problému došla pavoukem až do finále. V tomto utkání nestačila na juniorskou jedničku Szarzecovou z Třince a obsadila krásné druhé místo. Petra Hájková zkompletovala sbírku všech medailí. Po předloňském bronzu a loňském zlatu. Vše to zvládla věkem ještě dorostenka. Druhou stříbrnou medaili vybojovala také ještě dorostenka Denisa Beranová ve váze do 52 kg. Denisa v semifinálovém utkání nastoupila proti své rivalce Červinkové z Olomouce, s kterou letos měla nepříznivou bilanci. Tentokrát Denisa nastoupila do utkání s větším odhodláním a krásným hodem ukončila tuto negativní bilanci a proklouzla do finále, v kterém bohužel nestačila na zkušenou závodnici Řehákovou z Brna. Přesto lze hodnotit stříbro za velký úspěch. Pro Denisu Beranovou je to první medaile v juniorské kategorii. Sympatický výkon předvedl prvním rokem junior Adam Vojta ve váze do 90 kg. Adamovi bohužel nevyšlo první utkání, které těsně prohrál. V dalších třech utkáních už nenašel přemožitele a byl stoprocentní, tudíž se mohl radovat z jeho první juniorské bronzové medaile. Naopak náš nejzkušenější reprezentant David Hozák ve váze do 66 kg skončil na nepopulární bramborové medaili. Hozák měl určitě vyšší ambice. V Loňském roce startoval na juniorském Mistrovství Evropy a světa. Proto se od něj očekávala jistá medaile. Pravdou je, že přešel do vyšší váhové kategorii. Doufejme, že se z tohoto neúspěchu rychle oklepe a na příštím turnaji ukáže, že do české špičky patří. Ve stejné váze na devátém místě skončil dorostenec Marek Kropáč, což bylo asi jeho maximem.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

V prvním kole Extraligy mužů jsme obsadili třetí místo, což zatím nestačí na postup do play off. Další kolo nejvyšší týmové soutěže v ČR proběhne v květnu v Brně, kde se pokusí extraligový tým A.S.A. Litoměřice zaútočit na přední pozice.

Výsledky...

Celý článek »

Dvacetičlenná výprava závodníků litoměřického oddílu SPORT JUDO vyrazila uplynulý víkend na turnaj do České Lípy. 
Soutěž byla určena pro kategorie přípravek a žactva a zúčastnilo se jí na 250 závodníků z Čech a Polska.


V kategorii mladšího žactva vybojovali zlato Patrik Gabštůr a Ivan Tomko, bronz přidal Václav Nováček, 
který v boji o třetí místo zdolal svého oddílového kolegu Nikolase Legnera.

V kategorii přípravek prošli celou soutěží bez zaváhání Jan Galia, Jan Živnůstka, Jakub Venhoda a Daniel Bayer, kteří tak získali zlato.

Stříbrné medaile si odvezli Jan Kapoun, Adam Bayer, Matouš Balaštík, Karel Drahorád, Patrik Simon a Štěpánka Hojdarová.

Třetí místa a bronzové medaile vybojovali Jáchym Hanzl, Tomáš Fišer, Vojtěch Horn a David Lipš.

Výsledky....

Celý článek »

« | 116 17 18 19 20 21 2234 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009