headerphoto

Aktuality

T.Vytlačil, V.Červín, R.Hozáková budou v týdnu 14. - 21. 2. na lyžařském kurzu

18.2. Středa 16,30-18,00 trénink ve škole odpadá, kdo má zájem trénovat - doražte na zimní stadion 17,30-19,00

20. 2. Pátek 14,00 - 15,00 odpadá

- ostatní tréninky normálně poběží

Celý článek »

Soutěže  se zúčastnilo  celkem 205 závodníků z 25 klubů  4 krajů.  Z pořádajícího klubu startovalo  33 závodníků, kteří  vybojovali  celkem 21 medailí  (8-6-7).

 

Pořadí hodnocení  družstev: 

1.místo           Sport  Judo  Litoměřice      43 bodů

2.místo           USK  Praha                           32 bodů

3.místo           SK Judo Teplice                   28 bodů

4.místo            JV Judo Rumburk                   19 bodů

5.místo            VTŽ  Chomutov                     17 bodů

6.místo            Judo Nový Bor                       16 bodů

 

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 21. ledna se judisté Sport juda Litoměřice představili na turnaji s mezinárodní účastí v Olomouci. Pro závodníky letošní první ostrý start na tatami dopadl velice dobře. Turnaje se zúčastnilo pět judistů a všichni skončili na stupínku vítězů. Petra Hájková ve váze do -70 kg bez problémů zvítězila ve všech utkáních před časovým limitem na ippon a po zásluze brala zlatou medaili. Denisa Beranová se představila ve váze do -52 kg. V prvním kole měla volný los a ve druhém porazila Slovenku na ippon. Ve finále po vyrovnaném boji podlehla závodnici z Brna a obsadila tak konečnou druhou příčku. Jan Svoboda startoval ve váze do -46 kg. Také on předvedl spolehlivé výkony a své zápasy ukončil před časovým limitem na ippon a vybojoval si  zlatou medaili. Marek Kropáč se na tatami představil ve váze do -66 kg. Jeho vítězná cesta skončila v boji o finále, kde těsně podlehl pozdějšímu vítězi. V zápase o bronz, ale už zase dominoval a získal pro náš klub další medaili. Poslední zástupce našeho oddílu Adam Vojta se představil v kategorii junioři do -90 kg. Dařilo se mu tak na půl, když dokázal dvakrát vyhrát a dvakrát odešel jako poražený a obsadil konečné třetí místo. Celkový zisk pěti cenných kovů je dobrý start do nové sezony a věříme, že závodníci dokážou na tyto výsledky navázat v dalších závodech.

Výsledky zde...

Celý článek »

Dorostenci Sport Juda Litoměřice absolvovali v lednu již druhý náročný kemp, který se uskutečnil v krasném alpském rakouském prostředí ve ve vesničce Rauris. Tentokrát bylo soustředění zaměřeno hlavně na judo.

  

Celý článek »

Litoměřičtí judisté mají za sebou náročné kondiční soustředění v Krkonoších.
Každý den běhali v náročných terénech na běžkách. Celkem za týden zdolali na 140 km.
Letos jim krásné ubytování a stravu poskytl hotel Černá Bouda na Černé hoře.
Všichni to "přežili" bez újmy a od 12.1. znovu do kimon!!!

Celý článek »

Od 15.1. budou tréninky judo ve čtvrtek probíhat pouze od 15:30-16:30. V rámci režimu přesunu z odpolední školní družiny se nic nemění. Rodiče si děti budou vyzvedávat po ukončení tréninku v 16:30. 

Trénink v úterý zůstává beze změn.

Celý článek »

Litoměřičtí judisté využili prvního sněhu a na kondiční trénink vyrazili do Německa – Altenbergu. Tam na krásně upravených tratích zkusili své umění na běžkách. Pro trénink o prázdninách to byla příjemná změna. Od 27. do 30.12. měli judisté dvoufázový trénink zaměřený na kondici a techniku juda. Následovat bude tradiční soustředění na horách – tentokrát na Černé hoře v Krkonoších v horském hotelu Černá Bouda.

Odjezd v sobotu 3.1.2015 ve 12,15 od ZŠ Ladova, Litoměřice. 

Celý článek »

Všem přejeme krásné vánoční svátky a do nového roku vše NEJ...

Pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů.

Judisté Sport Judo Litoměřice

Celý článek »

 


Datum:    7.2.2015
Místo:       Sportovní hala - Kalich aréna

Celý článek »

Judista Sport Juda Litoměřice David Hozák se nedávno vrátil z Mistrovství světa v Miami, kde se mu bohužel nedařilo podle svých představ. Při jeho premiéře na MS bohužel nestačil na soupeře z Portorika a dále v turnaji nepokračoval. Nicméně doma se moc neohřál a odjel s juniorskou reprezentací do Tokya v Japonsku, aby se připravil na nadcházející sezónu. Japonsko je kolébkou Juda a není jednoduché absolvovat tento náročný kemp. První týden David trénoval na Univerzitě Tsukuba. Další týden se s reprezentačním týmem přesunul na Univerzitu Kukushikan.  David Hozák  měl tedy možnost trénovat a změřit síly s nejlepšími judisty na světě, protože na této univerzitě se připravovali i jiné země na nejprestižnější judistický turnaj, Grand Slam Tokyo 2015. Na Grand Slamu v Tokyu ještě David nestartoval, poněvadž je věkem ještě junior, ale i tak měl možnost sledovat nejlepší judisty přímo na turnaji a fandit českým reprezentantům. Už to byl pro Davida velký zážitek. Svoji japonskou misi zakončil na Univerzitě Nippon. David Hozák sám přiznal, že tak náročnou přípravu nikdy neabsolvoval. U nás v České republice judista absolvuje maximálně 3 až 4 hodiny tréninku denně, ale v Japonsku je to většinou ještě o dvě hodiny déle. Proto se nemůžeme divit, že jsou Japonci v tomto sportu nejlepší. Doufejme, že tento velmi náročný kemp Davidovi pomůže do další sezóny a znovu se probojuje na Mistrovství Evropy a světa juniorů. 

Celý článek »

« | 116 17 18 19 20 21 2232 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009