headerphoto

Aktuality

Tradičně se o „Mikulášské“ neděli konaly závody v pražských Vršovicích. Tento turnaj je určen pro úplné nováčky, kteří zde získávají své první zápasové zkušenosti. I letos jsme tedy s našimi malými borci vyrazili na první ostrá utkání na judistickém tatami. O zpestření atmosféry se postarali čerti a Mikuláš s anděly, kteří přišli malé judisty povzbudit. Po prvních vyhraných utkáních si své trofeje odvezli David Lipš, Tomáš Lipš,  Daniel Kühn, Daniel Kalina, Bára Jenešová, Honza Vojtěchovský a David Olexa. V příštím roce se již tito malí judisté budou turnajů účastnit častěji, tak aby se připojili k ostatním úspěšným závodníkům našeho oddílu.

Výsledky... / Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 6. 12. jsme se s našimi mláďaty zúčastnili posledního letošního turnaje. A sezónu jsme zakončili úspěšně. Celkem naši vybojovali 6 zlatých, 5 stříbrných a 5 bronzových medailí.

 

ZLATO :Vokál J., Venhoda J., Rúža L., Drahorád K., Hojdarová Š., Živnůstka

STŘÍBRO: Macková M., Husák I., Bayer D., Bayer A., Vokál J.

BRONZ: Kubát R., Balaštík M., Zich S., Koldová K., Rúža Š.

 

Kromě mláďat se do Chomutova vyrazili ještě poprat mladší žáci. Ačkoliv mají letošní republikové přebory již za sebou, využili této možnosti a jeli si užít ještě několik posledních letošních turnajových utkání.

 

Na zlatou medaili dosáhl Kryštof Tomko (46 kg), stříbro vybojoval Vašek Nováček (38 kg), těsně pod stupni vítězů pak skončili Ivan Tomko (42 kg) a Nikolas Legner (38 kg).

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

V sobotu 29. 11. jsme vyrazili s mláďaty Sportjuda na turnaj do německého Sprembergu. Naším cílem bylo otestovat výkonnost našich závodníků se zahraničními soupeři. Tento záměr nám vyšel. Kromě místních se turnaje zúčastnily i dva oddíly z Polska a Běloruska. Ačkoliv se naši museli rychle adaptovat na místní úpravu pravidel. Výsledky, ale i předvedené výkonyLitoměřičáků byly víc než uspokojivé. Zlaté medaile po perfektních výkonech vybojovali Jakub Venhoda a Štěpánka Hojdarová. Oba předvedli takticky vyzrálé výkony zakončené krásnými technikami. Oba dominovali také v boji na zemi. Stříbrné medaile si po drobných zaváháních z Německa odvezli Marie Macková a Martin Riedel. Stříbro jen těsně, díky bodové rovnosti soupeřů, uniklo Karlu Drahorádovi, který nakonec do sbírky doplnil chybějící bronz. Tento úspěch v zahraničí je pro naše malé závodníky jistě povzbuzením do další tréninkové přípravy, kterou jistě v budoucnu zúročí na mistrovských soutěžích.

Výsledky zde...

Celý článek »

Účast na této vrcholné akci pro kategorii maldšího žactva si na základě žebříčku zajistila trojice závodníků Sport Juda.
Nejblíže k medaili byl v nejobsazenější  váze do 38kg Vašek Nováček, který se po velmi pěkném výkonu probojoval až do finálového bloku, kde však v boji o bronz nestačil na svého velkého rivala a skončil tak těsně pod stupni vítězů.  Ve stejné váze bojoval i jeho oddílový kolega Ivan Tomko, který po bojovném výkonu vybojoval solidní sedmou příčku.
Posledním zástupcem Sport juda byl ve váze do 34kg Patrik Gabštůr, který po dobře zvládnutém 1. kole následně nestačil na svého dalšího soupeře a tím pro něj soutěž skončila.
Nutno podotknout, že pro všechny tři závodníky šlo o první účast na Přeboru ČR a zisk dvou bodovaných umístění tak lze považovat za úspěch.
Pevně věříme, že spolu s ostatními závodníky vydrží ve vysokém tréninkovém nasazení i pro příští sezónu, kde by už měli patřit k favoritům na zisk nejvyšších příček.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 8. 11. jsme se s našimi nejmenšími závodníky zúčastnili tradičního Turnaje nadějí v Ústí nad Labem. Letošního ročníku se zúčastnilo přes 250 závodníků a tak ten, kdo pomýšlel na medaili, musel v této konkurenci předvést opravdu hodnotný výkon. Celkem naši vybojovali 15 medailí:

 

Zlato: Karel Drahorád, Jan Vokál. Stříbro: Patrik Simon, Ivan Husák, Daniel Bayer, Matouš Balaštík, Ruda Kubát, Marie Macková. Bronz: Viktor Husák, Jakub Vokál, Jan Živnůstka, Martin Riedel, Prokop Maschke, Jakub Venhoda, Adam Bayer. V mladších žácích přidal ještě bronz Kryštof Tomko. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 1.11. se konalo v Plzni Mistrovství ČR pro kategorii dorostu. Náš klub reprezentovalo celkem 9 závodníků, kteří dokázali vybojovat 5 medailí.

Titul Mistra ČR získal po zásluze Honza Svoboda, který zvítězil ve váze do 46 kg.

Všechna svá utkání s přehledem dovedl do vítězného konce a svým soupeřům nedal žádnou šanci.

Ve stejné kategorii po bojovném výkonu přidal bronzovou medaili Matyáš Bartoň.

Stříbrnou medaili přivezla Petra Hájková (70kg), která přišla o zlato až chybou pár sekund do konce finálového utkání. Do finále však došla suverénním způsobem. Stejně se vedlo i Adamovi Vojtovi (81kg), který přesvědčivě prošel do finále, kde chybou v polovině utkání prohrál a získal stříbro. Bronz vybojovala ještě Žaneta Kropáčová (57kg). Na 5.místě skončili Marek Kropáč (66kg) a Martin Kudrna (60kg). Anna Macková a Martin Svoboda skončili tentokrát v poli poražených.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 25. 10. jsme po kratší odmlce s našimi nejmenšími závodníky vyrazili na novou soutěž pořádanou  oddílem juda z Mělníka. Našim cílem bylo prověřit tréninkovou přípravu a také se utkat se soupeři z jiného kraje. A podařilo se. Z patnácti závodníků, kteří reprezentovali Litoměřice, dokázalo dvanáct vybojovat cenný kov. A je třeba říci, že medaile nebyly zadarmo...

Výsledky zde...

Celý článek »

V Ostravě se v sobotu 18.10.2014 konal Přebor České republiky v kategorii staršího žactva. ZŠ Ladova a Sport judo Litoměřice zde reprezentovala trojice závodníků, která si vybojovala právo startu na předchozích závodech Českého poháru.

Honza Svoboda startoval v kategorii do 42 kg a obhajoval titul z předchozích dvou let.

Potvrdil roli favorita a suverénně zvítězil. Většinu utkání rozhodl již v úvodu utkání a již třetí rok po sobě získal titul Přeborníka ČR.

V kategorii do 46 kg bojoval Matyáš Bartoň. Po pěkném výkonu mu medaile těsně utekla a obsadil 5.místo, stejně jako Kristýna Škrancová ve váze do 48 kg.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu, školy a města.

Celý článek »

Muži Sport Juda Litoměřice obsadili  v sestupové skupině Extraligy první místo. V celkovém pořadí Extraligy  skončili na pátém místě, proto tým A.S.A. Sport Judo Litoměřice bude i nadále v nejvyšší soutěži ČR.

Výsledky...

Celý článek »

« | 117 18 19 20 21 22 2332 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009