headerphoto

Aktuality

Dorostenci Sport Juda Litoměřice absolvovali v lednu již druhý náročný kemp, který se uskutečnil v krasném alpském rakouském prostředí ve ve vesničce Rauris. Tentokrát bylo soustředění zaměřeno hlavně na judo.

  

Celý článek »

Litoměřičtí judisté mají za sebou náročné kondiční soustředění v Krkonoších.
Každý den běhali v náročných terénech na běžkách. Celkem za týden zdolali na 140 km.
Letos jim krásné ubytování a stravu poskytl hotel Černá Bouda na Černé hoře.
Všichni to "přežili" bez újmy a od 12.1. znovu do kimon!!!

Celý článek »

Od 15.1. budou tréninky judo ve čtvrtek probíhat pouze od 15:30-16:30. V rámci režimu přesunu z odpolední školní družiny se nic nemění. Rodiče si děti budou vyzvedávat po ukončení tréninku v 16:30. 

Trénink v úterý zůstává beze změn.

Celý článek »

Litoměřičtí judisté využili prvního sněhu a na kondiční trénink vyrazili do Německa – Altenbergu. Tam na krásně upravených tratích zkusili své umění na běžkách. Pro trénink o prázdninách to byla příjemná změna. Od 27. do 30.12. měli judisté dvoufázový trénink zaměřený na kondici a techniku juda. Následovat bude tradiční soustředění na horách – tentokrát na Černé hoře v Krkonoších v horském hotelu Černá Bouda.

Odjezd v sobotu 3.1.2015 ve 12,15 od ZŠ Ladova, Litoměřice. 

Celý článek »

Všem přejeme krásné vánoční svátky a do nového roku vše NEJ...

Pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů.

Judisté Sport Judo Litoměřice

Celý článek »

 


Datum:    7.2.2015
Místo:       Sportovní hala - Kalich aréna

Celý článek »

Judista Sport Juda Litoměřice David Hozák se nedávno vrátil z Mistrovství světa v Miami, kde se mu bohužel nedařilo podle svých představ. Při jeho premiéře na MS bohužel nestačil na soupeře z Portorika a dále v turnaji nepokračoval. Nicméně doma se moc neohřál a odjel s juniorskou reprezentací do Tokya v Japonsku, aby se připravil na nadcházející sezónu. Japonsko je kolébkou Juda a není jednoduché absolvovat tento náročný kemp. První týden David trénoval na Univerzitě Tsukuba. Další týden se s reprezentačním týmem přesunul na Univerzitu Kukushikan.  David Hozák  měl tedy možnost trénovat a změřit síly s nejlepšími judisty na světě, protože na této univerzitě se připravovali i jiné země na nejprestižnější judistický turnaj, Grand Slam Tokyo 2015. Na Grand Slamu v Tokyu ještě David nestartoval, poněvadž je věkem ještě junior, ale i tak měl možnost sledovat nejlepší judisty přímo na turnaji a fandit českým reprezentantům. Už to byl pro Davida velký zážitek. Svoji japonskou misi zakončil na Univerzitě Nippon. David Hozák sám přiznal, že tak náročnou přípravu nikdy neabsolvoval. U nás v České republice judista absolvuje maximálně 3 až 4 hodiny tréninku denně, ale v Japonsku je to většinou ještě o dvě hodiny déle. Proto se nemůžeme divit, že jsou Japonci v tomto sportu nejlepší. Doufejme, že tento velmi náročný kemp Davidovi pomůže do další sezóny a znovu se probojuje na Mistrovství Evropy a světa juniorů. 

Celý článek »

Tradičně se o „Mikulášské“ neděli konaly závody v pražských Vršovicích. Tento turnaj je určen pro úplné nováčky, kteří zde získávají své první zápasové zkušenosti. I letos jsme tedy s našimi malými borci vyrazili na první ostrá utkání na judistickém tatami. O zpestření atmosféry se postarali čerti a Mikuláš s anděly, kteří přišli malé judisty povzbudit. Po prvních vyhraných utkáních si své trofeje odvezli David Lipš, Tomáš Lipš,  Daniel Kühn, Daniel Kalina, Bára Jenešová, Honza Vojtěchovský a David Olexa. V příštím roce se již tito malí judisté budou turnajů účastnit častěji, tak aby se připojili k ostatním úspěšným závodníkům našeho oddílu.

Výsledky... / Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 6. 12. jsme se s našimi mláďaty zúčastnili posledního letošního turnaje. A sezónu jsme zakončili úspěšně. Celkem naši vybojovali 6 zlatých, 5 stříbrných a 5 bronzových medailí.

 

ZLATO :Vokál J., Venhoda J., Rúža L., Drahorád K., Hojdarová Š., Živnůstka

STŘÍBRO: Macková M., Husák I., Bayer D., Bayer A., Vokál J.

BRONZ: Kubát R., Balaštík M., Zich S., Koldová K., Rúža Š.

 

Kromě mláďat se do Chomutova vyrazili ještě poprat mladší žáci. Ačkoliv mají letošní republikové přebory již za sebou, využili této možnosti a jeli si užít ještě několik posledních letošních turnajových utkání.

 

Na zlatou medaili dosáhl Kryštof Tomko (46 kg), stříbro vybojoval Vašek Nováček (38 kg), těsně pod stupni vítězů pak skončili Ivan Tomko (42 kg) a Nikolas Legner (38 kg).

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

V sobotu 29. 11. jsme vyrazili s mláďaty Sportjuda na turnaj do německého Sprembergu. Naším cílem bylo otestovat výkonnost našich závodníků se zahraničními soupeři. Tento záměr nám vyšel. Kromě místních se turnaje zúčastnily i dva oddíly z Polska a Běloruska. Ačkoliv se naši museli rychle adaptovat na místní úpravu pravidel. Výsledky, ale i předvedené výkonyLitoměřičáků byly víc než uspokojivé. Zlaté medaile po perfektních výkonech vybojovali Jakub Venhoda a Štěpánka Hojdarová. Oba předvedli takticky vyzrálé výkony zakončené krásnými technikami. Oba dominovali také v boji na zemi. Stříbrné medaile si po drobných zaváháních z Německa odvezli Marie Macková a Martin Riedel. Stříbro jen těsně, díky bodové rovnosti soupeřů, uniklo Karlu Drahorádovi, který nakonec do sbírky doplnil chybějící bronz. Tento úspěch v zahraničí je pro naše malé závodníky jistě povzbuzením do další tréninkové přípravy, kterou jistě v budoucnu zúročí na mistrovských soutěžích.

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 119 20 21 22 23 24 2535 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009