headerphoto

Aktuality

V sobotu 8. 11. jsme se s našimi nejmenšími závodníky zúčastnili tradičního Turnaje nadějí v Ústí nad Labem. Letošního ročníku se zúčastnilo přes 250 závodníků a tak ten, kdo pomýšlel na medaili, musel v této konkurenci předvést opravdu hodnotný výkon. Celkem naši vybojovali 15 medailí:

 

Zlato: Karel Drahorád, Jan Vokál. Stříbro: Patrik Simon, Ivan Husák, Daniel Bayer, Matouš Balaštík, Ruda Kubát, Marie Macková. Bronz: Viktor Husák, Jakub Vokál, Jan Živnůstka, Martin Riedel, Prokop Maschke, Jakub Venhoda, Adam Bayer. V mladších žácích přidal ještě bronz Kryštof Tomko. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 1.11. se konalo v Plzni Mistrovství ČR pro kategorii dorostu. Náš klub reprezentovalo celkem 9 závodníků, kteří dokázali vybojovat 5 medailí.

Titul Mistra ČR získal po zásluze Honza Svoboda, který zvítězil ve váze do 46 kg.

Všechna svá utkání s přehledem dovedl do vítězného konce a svým soupeřům nedal žádnou šanci.

Ve stejné kategorii po bojovném výkonu přidal bronzovou medaili Matyáš Bartoň.

Stříbrnou medaili přivezla Petra Hájková (70kg), která přišla o zlato až chybou pár sekund do konce finálového utkání. Do finále však došla suverénním způsobem. Stejně se vedlo i Adamovi Vojtovi (81kg), který přesvědčivě prošel do finále, kde chybou v polovině utkání prohrál a získal stříbro. Bronz vybojovala ještě Žaneta Kropáčová (57kg). Na 5.místě skončili Marek Kropáč (66kg) a Martin Kudrna (60kg). Anna Macková a Martin Svoboda skončili tentokrát v poli poražených.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 25. 10. jsme po kratší odmlce s našimi nejmenšími závodníky vyrazili na novou soutěž pořádanou  oddílem juda z Mělníka. Našim cílem bylo prověřit tréninkovou přípravu a také se utkat se soupeři z jiného kraje. A podařilo se. Z patnácti závodníků, kteří reprezentovali Litoměřice, dokázalo dvanáct vybojovat cenný kov. A je třeba říci, že medaile nebyly zadarmo...

Výsledky zde...

Celý článek »

V Ostravě se v sobotu 18.10.2014 konal Přebor České republiky v kategorii staršího žactva. ZŠ Ladova a Sport judo Litoměřice zde reprezentovala trojice závodníků, která si vybojovala právo startu na předchozích závodech Českého poháru.

Honza Svoboda startoval v kategorii do 42 kg a obhajoval titul z předchozích dvou let.

Potvrdil roli favorita a suverénně zvítězil. Většinu utkání rozhodl již v úvodu utkání a již třetí rok po sobě získal titul Přeborníka ČR.

V kategorii do 46 kg bojoval Matyáš Bartoň. Po pěkném výkonu mu medaile těsně utekla a obsadil 5.místo, stejně jako Kristýna Škrancová ve váze do 48 kg.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu, školy a města.

Celý článek »

Muži Sport Juda Litoměřice obsadili  v sestupové skupině Extraligy první místo. V celkovém pořadí Extraligy  skončili na pátém místě, proto tým A.S.A. Sport Judo Litoměřice bude i nadále v nejvyšší soutěži ČR.

Výsledky...

Celý článek »

V Teplicích se uskutečnil poslední Český pohár v judu. Pro závodníky Sport Juda Litoměřice to byl poslední test  a vylepšení pozice v žebříčku Českých pohárů. V sobotu se na teplické žíněnce představili mladší a starší žáci. 

Celý článek »

 David se i letos kvalifikoval na MEJ, když dokázal získat 2 bronzové medaile při EP, které byly součástí World junior tour (Soluň -GRE a Kaunas -LTU). Na ME v úvodním kole narazil na nasazeného závodníka z Velké Británie, kterému podlehl již v úvodu utkání. I přes neúspěch na ME však Davidovi gratulujeme k úspěšné sezoně a dobré reprezentaci ČR a našeho oddílu.

Výsledky zde...

Celý článek »

Tak jako každý rok jsme předposlední týden prázdnin využili k pořádné přípravě na nadcházející sezónu. Tentokrát jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazili do terezínské základní školy, kde se nám dostalo perfektního zázemí k tréninku. Na pořadu byl zejména nácvik nových technik a kondiční příprava. Pro zpestření jsme zařadili také netradiční desetiboj, závod v orientačním běhu a pravidelně jsme také hráli floorbal nebo kopanou. Týdenní soustředění jsme zakončili oddílovým turnajem v judu a zkouškami na vyšší kyu (technické stupně / pásky). Celkem se soustředění zúčastnilo třicet závodníků a většině se také podařilo si svůj technický stupeň zvýšit. Doufejme, že odvedená práce přinese ovoce v podobě medailových úspěchů v nadcházejících turnajích.

Fotografie zde...

Celý článek »

Celý článek »

« | 119 20 21 22 23 24 2534 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009