headerphoto

Aktuality

Muži Sport Juda Litoměřice obsadili  v sestupové skupině Extraligy první místo. V celkovém pořadí Extraligy  skončili na pátém místě, proto tým A.S.A. Sport Judo Litoměřice bude i nadále v nejvyšší soutěži ČR.

Výsledky...

Celý článek »

V Teplicích se uskutečnil poslední Český pohár v judu. Pro závodníky Sport Juda Litoměřice to byl poslední test  a vylepšení pozice v žebříčku Českých pohárů. V sobotu se na teplické žíněnce představili mladší a starší žáci. 

Celý článek »

 David se i letos kvalifikoval na MEJ, když dokázal získat 2 bronzové medaile při EP, které byly součástí World junior tour (Soluň -GRE a Kaunas -LTU). Na ME v úvodním kole narazil na nasazeného závodníka z Velké Británie, kterému podlehl již v úvodu utkání. I přes neúspěch na ME však Davidovi gratulujeme k úspěšné sezoně a dobré reprezentaci ČR a našeho oddílu.

Výsledky zde...

Celý článek »

Tak jako každý rok jsme předposlední týden prázdnin využili k pořádné přípravě na nadcházející sezónu. Tentokrát jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazili do terezínské základní školy, kde se nám dostalo perfektního zázemí k tréninku. Na pořadu byl zejména nácvik nových technik a kondiční příprava. Pro zpestření jsme zařadili také netradiční desetiboj, závod v orientačním běhu a pravidelně jsme také hráli floorbal nebo kopanou. Týdenní soustředění jsme zakončili oddílovým turnajem v judu a zkouškami na vyšší kyu (technické stupně / pásky). Celkem se soustředění zúčastnilo třicet závodníků a většině se také podařilo si svůj technický stupeň zvýšit. Doufejme, že odvedená práce přinese ovoce v podobě medailových úspěchů v nadcházejících turnajích.

Fotografie zde...

Celý článek »

Celý článek »

Judisté  žákovské kategorie se připravovali na podzimní sezónu v prostorách areálu ZŠ Terezín. Vydatný  trénink,  jak na žíněnce, tak na  přilehlých sportovištích,  organizovali dětem jejich trenéři  Václav Červín a  Ivan Tomko.

Nácvik judistických  technik  a kondiční příprava byla hlavní náplní našeho soustředění. Nechyběly však ani společné hry a soutěže pro zpestření tréninku. Všichni účastníci zaslouží pochvalu za přístup k tréninku a zvládnutí celé tréninkové zátěže.

Fotografie zde...

Celý článek »

Od 9. - do 15. srpna proběhlo soustředění SCM v Teplicích. Tentokrát byl kemp zaměřen hlavně na kondici, která byla dost náročná. V Judo jsme se věnovali pouze nácviku technik. S odvedenou prací našich závodníků v průběhu soustředění jsem byl spokojený. Ve stejném režimu budeme nadále pokračovat do konce prázdnin, abychom byli dostatečně připraveni na nadcházející turnaje.

Fotografie...

Celý článek »

Judista David Hozák v uplynulých týdnech  absolvoval velmi náročnou přípravu na kempech s juniorskou reprezentací. David se svými výsledky v této sezóně nominoval na Mistrovství Evropy juniorů. Proto se místo prázdnin začal velmi intenzivně věnovat důkladné přípravě. Hozák  nejdříve odletěl s juniorskou reprezentací  do kolébky juda až do dalekého Japonska, kde si odbyl svojí premiéru. Ovšem čtrnáct dní  na soustředění v Japonsku není žádný med.

Celý článek »

  

Šestičlenná výprava Sport Juda Litoměřice se vypravila do rakouského Grazu sbírat cenné mezinárodní zkušenosti. Tento turnaj je pro věkovou kategorii dorostenců. V Grazu startovalo osmnáct států. Proto má tento turnaj vysokou kvalitu a není lehké se v soutěži prosadit. Startovaly zde i silné reprezentace jako je např. Brazílie a Rusko.

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 120 21 22 23 24 25 2634 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009