headerphoto

Aktuality

Reprezentace ČR juniorů vyrazila do řecké Soluně bojovat o první body do světového žebříčku a o nominaci na podzimní ME a MS. Členem výpravy byl junior Sport Judo Litoměřice David Hozák, který startoval v kategorii do 60 kg.

Do Řecka se sjela silná konkurence z 32 zemí. David se po skvělém výkonu dostal poprvé v kariéře „na bednu“, když vybojoval bronzovou medaili a získal tak nejlepší umístění pro ČR na tomto turnaji.

Celý článek »

V sobotu 22. 3. se sjelo na tradiční Velkou cenu Ústí n. Labem na 160 závodníků v kategorii mláďat  a vybraných vah (34 kg a 38 kg) mladších žáků. Za náš oddíl nastoupilo do zápasů 21 borců. Bilance, které jsme dosáhli, nám potvrdila, že pokud se na tréninku pořádně maká, úspěchy se jistě dostaví. 

Výsledky zde...

Celý článek »

Českého poháru v Jablonci nad Nisou se zúčastnilo 7 závodníků v kategorii žactva a 6 závodníků - dorostenců. Na zlaté medaile po skvělých výkonech dosáhli dorostenec Marek Kropáč (60 kg) a dorostenka Petra Hájková (70 kg). Bronz pak vybojoval dorostenec Patrik Dlouhý (46 kg) a st.žák Matyáš Bartoň (42 kg), který do závodění naskočil po dlouhé nemoci a s velkým tréninkovým mankem.
Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 8.3. proběhl, jako tradičně pod taktovkou místního oddílu Sport judo Litoměřice, turnaj nejmenších judistů. Turnaje se zúčastnilo celkem 140 závodníků hned z několika krajů. Kromě našich „ostřílených borců“ jsme do bojů nasadili několik úplných nováčku, kteří si zde vyzkoušeli první turnajové zápasy. Celkem se z našeho oddílu turnaje zúčastnilo 27 závodníků a 14 z nich si zaslouženě odneslo na krku cenný kov. 

První turnajový start perfektně zvládl Honza Živnůstka, který po čtyřech vyhraných utkáních získal zlato. Další zlaté medaile přidali Karel Drahorád, Patrik Simon a Honza Vokál. Stříbrný s jednou prohrou a třemi výhrami skončil ve své úspěšné premiéře Kuba Vokál. Další stříbro doplnila Bára Jenešová a Adam Bayer. Bronzové medaile po drobných zaváháních, ale zaslouženě vybojovali Jakub Venhoda, Šimon Veis, Matouš Balaštík, Honza Vágner, Maruška Macková, Štěpánka Hojdarová a Ruda Kubát, pro kterého byla medaile úspěšným vstupem mezi naše závodící svěřence. 

Výsledky....

Celý článek »

Judisté Sport Judo Litoměřice bojovali o uplynulém víkendu na třech mezinárodních turnajích.

Závodníci v kategorii do 16 let startovali na Grand Prix  Slovenska v Bánské Bystrici a naši nejmenší bojovali o medaile v německém Sprembergu. David Hozák pak hájil barvy českého juda na světovém poháru mužů v Praze...

Fotografie zde...

Celý článek »

V konkurenci tří stovek závodníků z téměř celé ČR vybojoval Václav Nováček po výborném výkonu zlatou medaili, třetí místa přidali Ivan Tomko a Nikolas Legner.

Výsledky zde...

Celý článek »

 Judisté Sport Juda Litoměřice zavítali na první kolo dorostenecké ligy do Plzně. Sport Judo Litoměřice má tento rok výborný tým a ambice na medaili v lize jsou vysoké. Litoměřice byly nalosovány do skupiny A. První tří týmy postupují po dvou odepraných kolech do finálové skupiny. V prvním utkání Sport Judo porazilo celkem hladce Tatran Prachatice 6:2. V druhém zápase nastoupili judisté proti nováčkovi dorostenecké ligy Judo klubu Jablonce nad Nisou. Tento boj skončil stejným poměrem jako první zápas 6:2. V severočeském derby svedli Litoměřice zápas proti tradičnímu rivalovi z Chomutovu. 

Celý článek »

 

V Ostravě se uskutečnil první Český pohár v judu v tomto roce. Na turnaji nechyběli judisté Sport Juda Litoměřice, kteří bojovali o první body do judistického ranking listu. Jako první do bojů o medaile zasáhli mladší a starší žáci. Nejlépe se v této věkové kategorii dařilo Honzovi Svobodovi ve váze do 42 kg. Svoboda hladce prošel až do semifinále, v němž nestačil na polského závodníka. V boji o třetí místo už byl stoprocentní a po zásluze si odvezl bronz. 

Celý článek »

Tréninky judo o jarních prázdninách (24. - 28. 2.) pro nábor a mláďata budou probíhat pouze:

Po 15:00 - 16:00 (nábor), 16:00-17:00 (přípravka), 17-18,30 žactvo

Út 17-18,30 žactvo

St 15:30 - 16:30 (nábor + přípravka), 16,30-18 žactvo

Celý článek »

Judisté SCM Litoměřice absolvovali kondiční přípravu v Krkonoších na Švýcarské boudě. Sešla se zde výborná parta, která zvládla všechny tréninky na vysoké úrovni. Věříme, že nabranou kondici závodníci zúročí na nadcházejících kvalifikačních turnajích.

Fotografie...

Celý článek »

« | 120 21 22 23 24 25 2632 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009