headerphoto

Aktuality

V sobotu 8. 6. proběhl Krajský přebor mláďat v judu. Turnaj se odehrál v Teplicích za účasti 111 závodníků. Naši mladí závodníci opět potvrdili, že patří mezi nejlepší v kraji. Ačkoliv jsme na turnaj odjížděli bez našich tří medailových jistot, ostatní je dokázali zastoupit a z našich 13 závodníků jsme dokázali sedmkrát uspět a dosáhnout na medailové pozice. Nejlépe si vedli Matouš Balaštík (4  výhry) a Lukáš Rúža (3 výhry), kteří v soutěži nenašli přemožitele a zaslouženě si odvezli zlaté medaile. Velmi pěkným výkonem se blýskli Tomáš Vokálek a Ivan Tomko, kteří zaslouženě  vybojovali bronzové medaile. Další bronzy do sbírky přidali ještě Marie Macková, Karel Drahorád a Honza Vokál. Velmi pěkným judem se prezentovala Karolína Koldová, která nakonec obsadila pěkné 5. místo. Karolína bohužel doplatila na necitlivé rozdělení do váhových kategorii, kdy jako jediné děvče ve své skupině zápasila s výrazně těžšími chlapci, ale i přesto dokázala dva z nich porazit. Další 5. místo přidal ještě Ivan Husák, který také dvakrát zvítězil, bohužel v boji o bronz svému soupeři jen velmi těsně podlehl. Neméně cenné 5. místo vybojoval Nikolas Legner. Od Nikolase jsme medaili očekávali, bohužel ale po dvou vyhraných utkáních dvakrát zaváhal a skončil těsně pod stupni vítězů.

Fotografie zde... / Výsledky zde...

Celý článek »

Dorostenci Sport juda Litoměřice postoupili do finálové skupiny dorostenecké ligy. Navázali tak na loňský rok. Na podzim budou bojovat o medailové umístění v dorostenecké lize.

Výsledky zde...

Celý článek »

Družstvo Ústeckého kraje obhájilo vítězství v Českém poháru družstev, když dokázalo zvítězit ve všech šesti utkáních a navázalo tak na týden starý úspěch z Rakouska.

Výsledky zde...

Celý článek »

Od čtvrtka 30. 5. do pátku 7.6. budou probíhat tréninky pro kategorii přípravky (zářijový nábor)

úterý a ve čtvrtek od 15:30 – 16:30

Celý článek »

 V sobotu 25. 5. jsme s našimi nejmenšími judisty vyrazili získávat důležité zahraniční zápasové zkušenosti. Vybrali jsme turnaj v německém Ortrandu, kde se naši borci ukázali jako kvalitně vybavení závodníci. Z jedenácti našich judistů se devět dokázalo prosadit a vybojovat cenný kov.

Nejlépe si na turnaji vedl Vašek Nováček, který hladce prošel turnajem ke zlatu. Perfektní výkon podal také Patrik Gabštůr, který se ukázal velmi útočným judem, jež ho dovedlo ke stříbrné medaili. Pro Patrika, ale i další naše borce byly mnohokrát větší překážkou spíše některé odlišnosti v pravidlech než zahraniční soupeři. Pro naše bylo poměrně složité se s těmito změnami ve vypjatých zápasech srovnat. Zdatně se s tím ale vypořádal Jakub Venhoda, který přidal do sbírky stříbro stejně jako Nikolas Legner. Bronzové medaile vybojovali Sebastian Zich, Marie Macková, Petr Gregor, Tomáš Vokálek a Lukáš Rúža. Těsně pod stupni vítězů skončil Ivan Husák, kterému jedno vítězství ve skupině nestačilo na postup do semifinále. Těsně pod stupni vítězů skončil i náš poslední závodník Matouš Balaštík.

     Celá soutěž byla zakončena vyhlášením nejúspěšnějších oddílů, kde naše družstvo obsadilo třetí místo a z Německa jsme tak přivezli i cenný pohár. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V neděli 12. 5. se nejmenší judisté z našeho oddílu zúčastnili prvního ročníku turnaje, který pořádal jeden z pražských oddílů ve sportovní hale Na Folimance. Turnaje se zúčastnili závodníci z několika krajů v celkovém počtu 150 judistů. Turnaj byl uspořádán velmi vlídným systémem tak, aby si i úplní turnajoví nováčci mohli odvézt nějakou z cen. Závodilo se ve skupinách po 3 – 4 závodnících, každý s každým. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 20. 4. se naši závodníci zúčastnili turnaje v České Lípě. Startovalo zde na 260 závodníků a z devíti našich borců si jich nakonec sedm odvezlo cenné kovy. Bezchybnými výkony se prezentovali Kuba Venhoda, Vašek Nováček a Honza Vokál, všichni vybojovali zlato. Stříbrnou medaili si zasloužil Patrik Gabštůr, ten jednou zaváhal jinak čtyřikrát zvítězil. Bronzové medaile si pak z turnaje odvezli Sebastián Zich, Nikolas Legner a Tomáš Vokálek.

Fotogalerie...  /  Výsledky...

Celý článek »

PONDĚLÍ (29.4.) 15:30-16:30 všechna mláďata společně (2003 a mladší)

ÚTERÝ a STŘEDA (30.4.a 1.5.) - odpadá

ČTVRTEK a PÁTEK – již běžný provoz

Celý článek »

« | 120 21 22 23 24 25 2629 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009