headerphoto

Aktuality

Jak již bývá naším zvykem, využíváme prázdninového času k pořádnému tréninku a i letošních vánočních prázdnin jsme takto využili a uspořádali třídenní soustředění (2.1. - 4.1. 2014) pro naše nejmenší judisty. Celkem se akce zúčastnilo 35 závodíků, což nám dělá velkou radost a ukazuje to na zapálení pro náš sport. V průběhu soustředění jsme si ukázali několik nových technik, posilovali jsme, hráli floorbal, překonávali jsme překážkové dráhy a v závěru jsme výhlásili nejúspěšnější závodníky uplynulé sezóny.

Fotografie zde...

Celý článek »

(24. 12. - 26. 12. Vánoční svátky / 2. 1. - 4. 1. tréninkový sraz závodících mláďat a žáků).
Běžný tréninkový provoz začne od pondělka 6. 1. 2014

Celý článek »

V sobotu 7. 12. se naši nejmenší judisté zúčastnili posledních dvou turnajů v letošním roce. Naši borci bojovali hned na dvou turnajových frontách. Skupina 11 zkušenějších závodníků vyrazila na vánoční Velkou cenu do Chomutova a dalších šest litoměřických judistů vyrazilo získávat své první turnajové zkušenosti na turnaj mláďat do pražských Vršovic. 

 

Chomutov: Fotografie / Výsledky

Vršovice: Fotografie / Výsledky

Celý článek »

Kristýna Škrancová vybojovala po suverénním výkonu Titul Přeborníka ČR

Celý článek »

V sobotu 16.listopadu se konal  v Hranicích na Moravě Přebor České republiky v kategorii staršího žactva. Sportovní klub Sport JUDO Litoměřice odjela reprezentovat čtveřice starších žáků – Samuel Švalich, Honza Svoboda, Matyáš Bartoň  a Patrik  Dlouhý a žákyně Anička Macková. Všichni chlapci podali výborný soustředěný výkon a zaslouženě stanuli na stupních vítězů. Aničce se nedařilo a byla vyřazena hned v úvodu soutěže.

Výsledky... / Fotografie...

Celý článek »

Oddíl Sport Judo Litoměřice odjel minulou sobotu do Jablonce nad Nisou na Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek v judu. Z litoměřického oddílu se nominovali tři dorostenci a tři dorostenky. 

Výsledky.... / Fotografie....

Celý článek »

O víkendu se judistická veřejnost upírala do Teplic. Místní oddíl zde uspořádal vyvrcholení judistické sezóny, a to Mistrovství české republiky mužů a žen. Na šampionátu startovali nejlepší judisté z Čech a Moravy. Nechyběl zde ani medailista z letošního Mistrovství světa Lukáš Krpálek, který usiloval o další titul v řadě a mnoho dalších zkušených reprezentantů.

Fotografie zde...

Celý článek »

Čtveřice závodníků našeho oddílu se zúčastnila soustředění ve slovinském horském středisku Rogla, kde probíhala příprava slovinských a chorvatských judistů - žáků na podzimní vrcholy sezóny. Výcvikový tábor byl náročný, ale celá čtveřice - Honza Svoboda, Matyáš Bartoň, Patrik Dlouhý a Honza Hock - zvládla všechny tréninky na výbornou a ukončila hlavní část přípravy na nadcházející Přebor ČR jednotlivců.

Fotografie zde...

Celý článek »

O podzimních prázdninách většina dětí odpočívá a užívá si volných dnů, ovšem my, judisté si pravidelně o prázdninách přidáváme tréninky navíc, abychom se naučili něco nového a byli lepší než naši soupeři. Ne jinak tomu bylo i podzimních prázdninách, které právě skončily. Tyto dny jsme strávili v naší tělocvičně, kde jsme trénovali nové techniky, posilovali, běhali a samozřejmě si zahráli i fotbálek a další hry. V tělocvičně nás nakonec spalo a trénovalo téměř 30, což ukazuje, že naši borci opravdu chtějí ve sportu něčeho dosáhnout a svůj volný čas raději tráví na žíněnce než u počítačů. Tréninkový sraz jsme si společně užili a naši malí sportovci si i společnou noc (pro některé první od maminek) v tělocvičně nějakou chvíli budou pamatovat.

FOTOGRAFIE ZDE...

Tomáš Vytlačil

Celý článek »

Družstvo starších žáků obhájilo po skvělém výkonu loňský titul,dorostenky vybojovali stříbro a starší žákyně završily naší sbírku bronzem.

Všem moc gratulujeme a děkujeme všem, kteří se na tomto úspěchu Ústeckého kraje podíleli.

Fotografie zde...

Celý článek »

« | 121 22 23 24 25 26 2732 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009