headerphoto

Aktuality

Úvodní kolo dorostenecké ligy se konalo v Jablonci nad Nisou. Litoměřický tým čtyřikrát zvítězil a jen jednou těsně prohrál. Ale i tak to stačilo na průběžné první místo v dorostenecké lize, což je skvělý vstup v této týmové soutěži.

Celý článek »

Na Mistrovství ČR junioru v Hranicích na Moravě získala bronzovou medaili Petra Hájková ve váze do 70 kg. Rozšířila tak svou bohatou sbírku z republikových šampionátů. Do bojů o medaile se také probojoval Matěj Pech ve váze do 60 kg, který nakonec nestačil na domácího borce z Hranic a skončil na pátém místě.

V sobotu 5. 3. z kraje jarních prázdnin jsme se zúčastnili s našimi žáky velmi silného turnaje v Hradci Králové. Ačkoliv se jedná teprve o třetí ročník, sjelo se na tento turnaj přes 400 závodníků z celé republiky a hned několik početných výprav z Polska. Nejvíce obsazenou byla kategorie mladších žáků, kde se podařilo vybojovat zlato Honzovi Vokálovi a sedmé místo po třech vyhraných utkáních a dvou prohrách obsadil Daniel Bayer. Ostatní závodníci bohužel na bodovaná umístění nedosáhli.

V kategorii starších žáků předvedl velice pěkný výkon Vašek Nováček, který podlehl soupeři až v nastaveném čase strhujícího finále a obsadil druhé místo. Těsně pod stupni vítězů skončili Ivan Tomko a Kryštof Tomko. Bronz doplnila ještě starší žákyně Nikola Horčičková.

První březnový víkend jsme s našimi mláďaty vyrazili na turnaj do německého Sprembergu okusit atmosféru mezinárodního turnaje. V konkurenci 220 závodníků a zástupců z Polska, Rakouska a Slovenska se naši závodníci rozhodně neměli za co stydět.

Fotografie zde...

Oddíl Sport Judo Litoměřice odjel na letošní první Český pohár bojovat body do celostátního žebříčku českých poháru. Tento Český pohár patří mezi nejsilnější, právě proto, že je první a žádný oddíl nechce na úvodním  poháru chybět. Konkurence byla velmi silná. V sobotu startovali mladší a starší žáci.

World Cadet Tour 2016 odstartovala první soutěží ve španělské Fuengirole. Za reprezentační družstvo dorostu startoval Honza Svoboda ve váze do 50 kg. Po dvou výhrách a dvou prohrách obsadil nakonec 9.místo a připsal si první body do světového žebříčku. Následně se celý tým ČR účastní tréninkového kempu.

Výsledky...

Mláďata Sport Juda Litoměřice přivezla ze Zimního turnaje mládeže v Teplicích osm medailí

Na úvod sezony jsme s našimi mláďaty vyrazili 13. 2. 2016 do Teplic na Zimní turnaj mládeže. Turnaje se celkem zúčastnilo přes 200 závodníků. Kde jinde lépe otestovat formu na začátku sezony.

Výsledky....

Fotografie...

V sobotu 6.2. jsme uspořádali v hale na Zimním stadionu tradiční soutěž v judu, které se zúčastnilo na 150 závodníků v kategorii mladších a starších žáků ze 33 klubů. Pro naše závodníky to byl vstupní turnaj do nové sezóny, který se vydařil na výbornou.

Výsledky...

Dorostenec Honza Svoboda na nejvyšším stupínku jako vítěz Poháru nadějí v Olomouci ve váze do 50 kg. Bronzovou medaili přidala juniorka Petra Hájková ve váze do 70 kg.

Výsledky...

Hned po Novém roce judisté Sport Juda Litoměřice vyrazili na kondiční přípravu do Krkonoš. Soustředění se zúčastnily i oddíly z našeho Ústeckého kraje (Pro Sport Judo Teplice, SK Judo Teplice, Vyhlídka Ústí nad Labem, VTŽ Chomutov) Společně jsme se tak připravovali na nadcházející sezónu. Absolvovali jsme tréninky na běžkách, kruhové tréninky na chalupě, běhali jsme i po svých. Silnější skupina juniorů doběhla na Sněžku.