headerphoto

Aktuality

Dorostenec Jan Svoboda druhý v Maďarsku.

Čtyři dorostenci a dva mladší žáci reprezentovali náš oddíl Sport Judo Litoměřice na prestižním a  kvalitně obsazeném turnaji v Budapešti. V Maďarsku startovali silné judistické státy jako jsou např. Azerbajdžán, Ukrajina a Izrael.  Skvělého výsledku dosáhl dorostenec Jan Svoboda (46kg), který obsadil druhé místo. Ve finále dlouho vedl a měl zápas pod kontrolou, ale nesmyslný výrok rozhodčích znehodnotil finále v neprospěch našeho závodníka.  O druhou medaili bojovala Denisa Beranová (52kg). Bohužel v boji o bronz prohrála a skončila těsně pod stupni vítězů. Vyřazovacími boji neprošli Matyáš Bartoň (50kg)  a Martin Svoboda (66kg). Na závodech ještě reprezentovali náš oddíl dva mladší žáci. PatrikGabštůr (35 kg) a Václav Nováček (38kg). Patrikovi se nepodařilo zvítězit v prvním utkání a na turnaji dále nepokračoval. Vašek Nováček byl o trochu úspěšnější a dokázal dvakrát zvítězit. Ve třetím kole prohrál a na bodované umístění nedosáhl.