headerphoto

Aktuality

Dorostenky Sport Juda Litoměřice vybojovaly na republice stříbro

V Jablonci na Nisou se uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev dorostenek. Dorostenky Sport Judo Litoměřice odjely na turnaj s jasným cílem. Znovu se probojovat do finále a obhájit loňský titul. V Jablonci startovalo celkem osm družstev. Litoměřické dorostenky narazily v prvním kole na tým z Turnova.

Fotografie zde...

Výsledky zde...

Zápas skončil velmi jednoznačně pro obhájkyně titulu z Litoměřic s výsledkem 7:0 a soupeřkám nedovolily ani bod. Semifinálové utkání by se dalo nazvat severočeským derby. Dorostenky Sport Juda nastoupily proti družstvu SK Judo Teplice. Holky byly opět suverénní a deklasovaly Teplice stejným výsledkem jako Turnov 7: 0 a bez problému postoupily do finále. Ve finále se sešly dva nejsilnější týmy z posledních tří let. JK Olomouc a Sport Judo Litoměřice. Předem se vědělo, že zápas o titul bude opět velmi vyrovnaný jako v předchozích letech. Tentokrát byl ve finálovém utkání úspěšnější tým JK Olomouc. Dorostenky Sport Juda Litoměřice prohrály nad Olomoucí nejtěsnějším rozdílem 3:4. Litoměřická děvčata byla i s druhým  místem velmi spokojena. Nejlepší výkony předvedly Věra Zemanová, Míša Rehnová a Petra Hájková, které neprohrály ani jedno utkání. První dvě zmiňované dorostenky mělo Sport Judo Litoměřice půjčené na hostování z týmu Pro Sport Judo Teplice. I tomuto oddílu patří velký dík. Příští rok se budou chtít dorostenky Sport Juda Litoměřice opět vrátit na nejvyšší stupínek.
Zápasová bilance Sport Juda Litoměřice:
44 kg Denisa Moravcová 2/1. 48 kg Michaela Chaloupková 2/1, 52 kg Žaneta Kropáčová 2/1, 57 kg Denisa Beranová 2/1, 63 kg Věra Zemanová 3/0, 70 kg Michaela Rehnová 3/0, +70 kg Petra Hájková 3/0.


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009