headerphoto

Aktuality

Mláďata Sportjuda triumfovala v Novém Boru

V sobotu 12.9. jsme s našimi závodníky vyrazili na první ročník turnaje v Novém Boru. I přes to, že se jednalo o první ročník, sjelo se na turnaj 180 závodníků z celých Čech.  Pro žactvo jsme tento turnaj zvolili jako přípravný před Českým Pohárem, který proběhne hned příští víkend v Brně. V kategorii mladšího žactva zlato vybojoval pouze Ivan Tomko (do 46kg) po třech vítězstvích. Velmi slibný výkon předvedl také Patrik Gabštůr (do 34kg), který s pěti výhrami došel až do finále, kde bohužel na svého soupeře již nestačil. Další stříbrné přidali Jan Vokál (do 55kg) a Marie Macková (do 44kg). Bronzové medaile, pouze s jedním vyhraným utkáním, získali Nikolas Legner (46kg) a starší žák Kryštof Tomko (50kg). Posledním zástupcem v kategorii žactva byl Lukáš Rúža, který bohužel ve své váhové kategorii neměl soupeře, a tak startoval o dvě kategorie výš, což už bylo moc i na něho.

V kategorii mláďat nejhodnotnější výkon předvedl Jan Galia, jenž si po čtyřech výhrách zaslouženě došel pro zlato. Obdobně si vedl Patrik Simon se třemi výhrami a dále ještě zlato vybojovali Jakub Venhoda, Štěpánka Hojdarová a Jan Živnůstka. Stříbrné medaile získali Jakub Vokál a Sebastian Zich a bronzovou medaili si z turnaje odvezl Karel Drahorád.

 

Velkým překvapením pak pro nás bylo závěrečné vyhlášení nejúspěšnějších oddílů. Díky počtu zlatých medailí jsme obsadili nejvyšší stupínek a ze soutěže jsme si odvezli pěkný pohár, který udělal dětem ohromnou radost.

Výsledky zde...


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009