headerphoto

Aktuality

Jan Svoboda v Polsku druhý

Reprezentace ČR v dorostenecké kategorii odjela o uplynulém víkendu bojovat na Mezinárodní mistrovství Polska do Olesnice. Na tomto turnaji startovali hned 3 závodníci našeho klubu. 

První velký úspěch v reprezentačním kimonu zažil Honza Svoboda (do 50 kg), když po strhujícím průběhu soutěže vybojoval stříbrnou medaili. Dokázal otočit několik nepříznivě se vyvíjejících utkání a nezměrnou bojovností došel až do finále, kde podlehl letošnímu účastníku vrcholných soutěží (MS, ME) z Ázerbájdžánu. Tímto úspěchem si řekl o zařazení do TOP teamu reprezentačního družstva ČR, který objíždí světové poháry této věkové kategorie – World Cadet Tour.

 

Svou premiéru v reprezentaci si odbyli další dva litoměřičtí závodníci v kategorii do 66 kg. Pěkným bojovným výkonem se prezentoval Martin Svoboda, když po třech vyhraných utkáních ze soutěže pro zranění odstoupil a obsadil tak 9.místo. Zranění však není vážné, a tak by Martin měl být připraven již na příští víkend, kdy litoměřičtí judisté zajíždí na první finálové kolo dorostenecké ligy ČR do Hranic na Moravě. Adamovi Konigovi se na soutěži
v Polsku nedařilo. Nepřešel přes úvodní kolo soutěže, když prohrál se závodníkem
z Ukrajiny. 

 

50 kg   2.místo      Jan  Svoboda     4/1  (+POL, AZE,CZE,AUT, - AZE)

 

66 kg   9.místo        Martin Svoboda          3/1  (+POL,POL,POL, -UKR)

            ---              Adam Konig                0/1  (-UKR)


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009