headerphoto

Aktuality

Zimní turnaj mládeže, Teplice 13. 2. 2016

Mláďata Sport Juda Litoměřice přivezla ze Zimního turnaje mládeže v Teplicích osm medailí

Na úvod sezony jsme s našimi mláďaty vyrazili 13. 2. 2016 do Teplic na Zimní turnaj mládeže. Turnaje se celkem zúčastnilo přes 200 závodníků. Kde jinde lépe otestovat formu na začátku sezony.

Výsledky....

Fotografie...

Naši nejmladší závodníci si museli po delší době opět oprášit i svou psychickou odolnost před nástupem na tatami a při rozhodujících momentech v zápasech, ale ve většině případů se se závodní atmosférou dokázali vypořádat na výbornou. A tak z 11 závodníků dokázalo 8 vybojovat medaili. Zcela suverénní výkon předvedli Petr Novotný, Daniel Kalina a Štěpánka Hojdarová , kteří nenechali své soupeře se na žíněnce ohřát déle jak pár vteřin a získali tak zlatou medaili. Čtvrtým zlatým medailistou se stal Jakub Vokál, který předváděl především velmi sympatický boj na zemi. Barbora Jenešová obsadila krásné druhé místo, kdy ve své hmotnostní kategorii nestačila jen na Štěpánku Hojdarovou (též ze Sport Judo Litoměřice). Kompletní sbírku medailí v této kategorii uzavřela Kateřina Vágnerová, která se ale po porážce od obou svých kamarádek nenechala zahanbit a v dalších utkáních si dokázala poradit i se soupeři opačného pohlaví. Bronzovou medaili si z Teplic také odvezli Lukáš Krulich a Viktor Husák. Na 4. místě skončil Šimon Rúža s jednou výhrou. Bez umístění bohužel tentokrát skončili David Lahovský a Antnonín Vondráček. Oba borci ale bojovali jako lvi a věříme, že díky získaným zkušenostem se jim na dalších turnajích zadaří.