headerphoto

Aktuality

Rozlučka s našimi nejmenšími judisty

tréninková skupina Nábor

Rok utekl jako voda. Všichni si už jen matně pamatujeme na září, kdy se po chodbách školy začaly netrpělivě hemžit malé postavičky v kimonech, které se chystaly na svůj první judistický trénink. Pozdravili jsme se úklonem a japonským slovíčkem rei. Během prvních měsíců jsme se naučili pořádně rozcvičit, správně padat (aby nás nic nebolelo), zahráli spoustu nových her...jo a to už nám rostou i svaly. Dneska ovládáme čtyři chvaty, díky kterým dokážeme dostat soupeře na lopatky. Umíme si poradit i na zemi nasazením držení. Věříme, že někteří z nás využijí tyto nové dovednosti na prvních závodech. 

 

tréninková skupina Přípravka

Přípravka, to už nejsou žádná ořezávátka. Trénink 3x týdně, pilování techniky, posilování s vlastním tělem  a spousta zábavy při hrách. To vše naše mláďata zúročila na všech turnajích v průběhu roku, kde sbírala především zkušenosti a také cenné medaile. Nyní se všichni těšíme na zasloužené volno o prázdninách. Škola nám začne zase v září, my judisté se ale sejdeme už o dva týdny dříve na oddílovém soustředění v Terezíně, na kterém poladíme formičku na nadcházející sezonu. 

 

Děkujeme úžasné partičce dětí a rodičů za spolupráci a těšíme se na viděnou v září zase na žíněnce. Zuzka a Ráďa

Info pro rodiče: Před začátkem školního roku 2016/ 2017 sledujte www.sportjudo.cz, kde najdete rozdělení tréninkových skupin pro nadcházející školní rok a časy tréninků.


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009