headerphoto

Aktuality

Český pohár v Teplicích přinesl oddílu Sport JUDO čtyři cenné kovy

Poslední ze série letošních Českých pohárů byl pro naše závodníky úspěšný. Na turnaj jsme vypravili třináct závodníků a z toho osm dosáhlo na bodované pozice pro kvalifikaci na Mistrovství republiky. V kategorii žáků startovalo přes pět set závodníků.

V nabité konkurenci si nejlépe vedl Lukáš Rúža, který poprvé startoval ve váhové kategorii do 32 kg a turnajem prošel hladce až do finále. Tam po vypjatém závěru soupeře porazil a odvezl si zasloužené zlato.

Bronz přidal Kryštof Tomko (55kg), který v druhém kole narazil na pozdějšího vítěze. Po vyrovnaném úvodu bohužel zaspal jeden ze soupeřových útoků a utkání již nedokázal zvrátit. V opravách už nenechal nic náhodě a všechna utkání jasně dovedl do vítězného konce.

Druhou bronzovou vybojoval Jan Vokál (60kg).

Slibné výkony předvedli také Václav Nováček a Jakub Venhoda. Oba se probojovali do zápasů o bronz. Závěr bohužel nezvládli a obsadili tak pátá místa.

Poslední cenný kov přidal v kategorii mužů David Hozák. V kategorii do 66kg obsadil stříbrnou pozici, kdy bohužel po vlastní chybě ve finálovém utkání svému soupeři podlehl.

Nyní už nás čeká závěrečná příprava na vrchol sezóny, kterým bude Mistrovství republiky.

Výsledky zde...


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009