headerphoto

Aktuality

VELKÁ CENA LITOMĚŘIC V JUDU BYLA PRO DOMÁCÍ ÚSPĚŠNÁ

Vstup do nové sezóny se závodníkům oddílu Sport JUDO Litoměřice vydařil. V sobotu 28.1. proběhla v litoměřické Kalich Aréně první bodovaná soutěž této sezóny. Soutěže se zúčastnilo přes dvě stě závodníků v kategorii mladšího a staršího žactva a našim borcům se ve slušné konkurenci podařilo vybojovat devět cenných kovů.

Nejlépe si vedli Vašek Nováček, Lukáš Rúža a Daniel Bayer, kteří prokázali, že i letos budou patřit ke špičce. Ve svých utkáních soupeře jednoznačně převálcovali a vybojovali zlaté medaile. Stříbrné medaile přidali Patrik Gabštůr, Štěpánka Hojdarová a Honza Vokál. Všichni prošli s přehledem až do finálových utkání, kde bohužel na své soupeře nestačili. Druhá místa, ale znamenají pěkný bodový zisk do ranking listu. Solidními výkony se prezentovali také Sebastian Zich, Adam Bayer a Kryštof Laušman. Po chybách ve vyřazovacích kolech, nakonec úspěšně zvládli vydatnou porci utkání v opravách a vybojovali tak bronzové medaile. Dobrý výkon předvedl také Kuba Venhoda, kterému tři vyhraná utkání nakonec stačila na nepopulární páté místo.

Nesmíme ale usnout na vavřínech. Čeká nás dlouhá série domácích a zahraničních turnajů a samozřejmě i náročná příprava. Během ní se budeme snažit, abychom byli co nejlépe připraveni a v nastávající sezóně opět uspěli.


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009