headerphoto

Aktuality

Sport Judo Litoměřice v dorostenecké lize postupuje do finále.

V Jablonci nad Nisou proběhlo druhé kolo dorostenecké ligy v judu. V tomto kole se mělo rozhodnout, kdo postoupí do finálové skupiny. Mohou to být pouze tři nejlepší týmy. Naopak poslední dva týmy se budou prát v baráži o dorosteneckou ligu. Družstvo Sport Judo Litoměřice mělo po prvním kole výbornou pozici, protože první kolo litoměřičtí vyhráli. Se stejným cílem jeli i do Jablonce. V prvním utkání Litoměřice nastoupili proti domácímu Jablonci. Sport Judo Litoměřice porazilo Jablonec 6:2. Stejným výsledkem 6:2 skončilo i druhé utkání proti JC Plzeň. V dalším zápase deklasovali litoměřičtí tým z Teplic 7:1. V posledním utkání nastoupilo družstvo Sport Judo Litoměřice proti loňskému medailistovi z dorostenecké ligy Čáslavi. Tento boj o první místo byl nejvyrovnanější. Rozhodl až poslední zápas v těžké váze. Nakonec však litoměřický tým zvládl zvítězit 5:3 a zůstává po dvou kolech jediným týmem, který ještě neprohrál. Do finálové skupiny postupuje z prvního místa. Ve finálové skupině se už bude bojovat o medaile a konečné umístění v dorostenecké lize. Sport Judo Litoměřice bude patřit určitě mezi favority na jednu z medailí. Litoměřice doprovodí do finálové skupiny ještě Čáslav a domácí Jablonec.