headerphoto

Aktuality

Mláďata Sport juda na závěr sezóny vybojovala 11 medailí

v příštím roce.

V sobotu 8. 12. se mláďata našeho oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnila jednoho z posledních turnajů konaných v této sezóně. A závěr sezóny to byl opravdu vydařený. Z Vánočního turnaje v Chomutově si ze 14 našich nejmladších závodníků  11 přivezlo medaili. Jednoznačně nejlepšími ve svých kategoriích byli Vašek Nováček, Ivan Tomko a Honza Vokál, kteří si z turnaje odvezli zlato. Stříbro si z turnaje odvezla Nikola Horčičková po velmi těsné prohře ve finále s oddílovým kolegou Ivanem Tomkem. Další stříbro přidal Lukáš Rúža, který bohužel v úvodním utkání zaspal soupeřovu akci. V dalších utkáních ale již nikomu nedal šanci a do naší sbírky přidal druhé stříbro. Třetí stříbrnou vybojoval Nikolas Legner, který bez problémů postoupil z tabulky, ve finále však narazil stejně jako Nikola na vítěze kategoriie a oddílového kolegu Vaška Nováčka. Bronzovou medaili velmi pěknými výkony vybojoval Jakub Venhoda, který bohužel doplatil na chybu rozhodčího. Další stříbrné medaile přidali Kryštof Tomko, Tomáš Keller, Maruška Macková a Matěj Čepička. Všem našim malým závodníkům přejeme, aby na tyto výsledky navázali i v příštím roce.