headerphoto

Aktuality

Litoměřičtí judisté úspěšní na Slovensku

O uplynulém víkendu se judisté Sport JUDO Litoměřice zúčastnili dalšího ze série Evropských pohárů  žactva – tentokrát ve slovenském Pezinku, kde se sjela konkurence z 8 evropských zemí. Litoměřice tentokrát reprezentovala šestice závodníků, která vybojovala celkem 4 medaile.

Největšího úspěchu dosáhl Václav Nováček ve váze do 30 kg, který celou soutěž suverénně ovládl, když zvítězil ve všech šesti utkáních před časovým limitem. Stříbrné medaile přidali  Matyáš Bartoň (do 38 kg) a Patrik Dlouhý ( do 42kg). Oba s přehledem prošli vyřazovacími boji až do finále, kde po vyrovnaném průběhu svým soupeřům podlehli. Bronzovou medaili vybojoval Lukáš Rúža (do 23 kg). Patrik Gabštůr skončil na pěkném 5.místě a Ivan Tomko se umístil na místě devátém.