headerphoto

Aktuality

Judo dopoledne s rodiči

Sobotní dopoledne strávené s rodiči našich malých judistů? Proč ne, řekli jsme si. Kolektiv je třeba stmelovat a rodiče se alespoň přiučí něčemu,s čím mají jejich ratolesti co do činění. Sešli jsme se tedy o Bílé sobotě v naší tělocvičně a sportovní oblečení bylo pro rodiče povinností. Na úvod jsme se společně rozcvičili, zahráli pár průpravných her a hned následoval nácvik základních technik v boji na zemi. Ukázali jsme si dvě držení a jak z nich uniknout. Rodiče zvalchovali svá dítka, což vedlo k velmi bujaré atmosféře.

V úvodní části společně stráveného dopoledne jsme si ještě ukázali několik technik v postoji a vysvětlili jsme si, jak jsou tyto techniky hodnoceny.

 

Po první části, kde jsme zapojili jako cvičence rodiče, přišla chvíle pro naše malé judisty, pro které jsme připravili malý oddílový přebor. Rozdělili jsme závodníky do skupin a turnaj mohl vypuknout. Každý z dvaceti závodníků bojoval ve dvou utkáních, kde prokázal, jak pilně trénoval a jak zvládl jednotlivé techniky. Samozřejmě nechybělo vyhlášení  výsledků, kde byli všichni závodníci oceněni příslušnou medailí.

 

Abychom si na závěr odpoledne užili i trochu dobrodružství, vyzkoušeli jsme si s malými i velkými zájemci naši horolezeckou stěnu s veškerým vybavením.

 

Jsme moc rádi, že se akce dětem i rodičům líbila a jistě ji budeme pravidelně opakovat, příště třeba v duchu závodu rodiče versus děti. 

 

Celá fotogalerie zde...


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009