headerphoto

Aktuality

Z prvního ročníku Folimanka cupu si mláďata Sport juda přivezla 20 medailí

V neděli 12. 5. se nejmenší judisté z našeho oddílu zúčastnili prvního ročníku turnaje, který pořádal jeden z pražských oddílů ve sportovní hale Na Folimance. Turnaje se zúčastnili závodníci z několika krajů v celkovém počtu 150 judistů. Turnaj byl uspořádán velmi vlídným systémem tak, aby si i úplní turnajoví nováčci mohli odvézt nějakou z cen. Závodilo se ve skupinách po 3 – 4 závodnících, každý s každým. 

Výsledky zde...

Z našich borců si nejlépe vedli Petr Gregor, Ivan Husák, Kuba Venhoda, Nikolas Legner a Ivan Tomko. Všechny své soupeře porazili a zasloužili si tak zlaté medaile. Velkou pochvalu si zaslouží Ríša Kutnar, který byl na velké soutěži poprvé a dokázal vybojovat také zlato.

S jedním prohraným utkáním si stříbrné medaile z turnaje odvezli Lukáš Rúža, Honza Vokál, Tomáš Vokálek, Sebastian Zich a Patrik Simon. Velmi pěkným judem se na turnaji ukázala také Mája Macková, která prohrála pouze v boji o zlato, s oddílovým kolegou. Stříbro si z turnaje odvezl i Šimon Veis, který si zde také odbyl svůj turnajový debut.

Poprvé na turnaji startovali také Pepa Malý a Honza Vágner, oběma se podařilo vybojovat bronzovou medaili. Stejně tak si bronzové odvezli Patrik Gabštůr, Matěj Čepička a Matouš Balaštík. Těsně pod stupni vítězů, ale s důležitými turnajovými zkušenostmi, na čtvrtých místech skončili Ondra Vágner a Adam Chmelík. 


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009