headerphoto

Aktuality

Mláďata Sport juda Litoměřice přivezla z Německa 9 medailí

 V sobotu 25. 5. jsme s našimi nejmenšími judisty vyrazili získávat důležité zahraniční zápasové zkušenosti. Vybrali jsme turnaj v německém Ortrandu, kde se naši borci ukázali jako kvalitně vybavení závodníci. Z jedenácti našich judistů se devět dokázalo prosadit a vybojovat cenný kov.

Nejlépe si na turnaji vedl Vašek Nováček, který hladce prošel turnajem ke zlatu. Perfektní výkon podal také Patrik Gabštůr, který se ukázal velmi útočným judem, jež ho dovedlo ke stříbrné medaili. Pro Patrika, ale i další naše borce byly mnohokrát větší překážkou spíše některé odlišnosti v pravidlech než zahraniční soupeři. Pro naše bylo poměrně složité se s těmito změnami ve vypjatých zápasech srovnat. Zdatně se s tím ale vypořádal Jakub Venhoda, který přidal do sbírky stříbro stejně jako Nikolas Legner. Bronzové medaile vybojovali Sebastian Zich, Marie Macková, Petr Gregor, Tomáš Vokálek a Lukáš Rúža. Těsně pod stupni vítězů skončil Ivan Husák, kterému jedno vítězství ve skupině nestačilo na postup do semifinále. Těsně pod stupni vítězů skončil i náš poslední závodník Matouš Balaštík.

     Celá soutěž byla zakončena vyhlášením nejúspěšnějších oddílů, kde naše družstvo obsadilo třetí místo a z Německa jsme tak přivezli i cenný pohár. 

Výsledky zde...


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009