headerphoto

Aktuality

Honza Svoboda vítězem ve Vídni

 Vynikající úvod podzimní sezóny se povedl dvěma starším žákům Sport JUDO Litoměřice, kteří byli nominováni na Evropský pohár žactva do Vídně. Do rakouské metropole odjeli reprezentovat ČR Jan Svoboda v kategorii do 38 kg a Matyáš Bartoň do 42 kg.

Honza Svoboda podal soustředěný výkon, když  v úvodním utkání  svedl vyrovnaný boj s maďarským závodníkem, který rozhodl ve svůj prospěch až v závěru zápasu. Čtvrtfinále, semifinále i finále proti rakouským soupeřům ovšem rozhodl už během první minuty a získal zlatou medaili.

Matyáš Bartoň měl na úvod volný los, ale hned v dalším kole po vyrovnaném průběhu rozhodl svůj postup přes borce z Maďarska až v prodloužení. V semifinále narazil na judistu z Rumunska, kterého dokázal porazit až v samém závěru utkání. Finálové utkání se Matyášovi vůbec nepovedlo, když silově dobře připravenému Ukrajinci podlehl už během první minuty a tím obsadil výborné 2.místo.

Oba litoměřičtí judisté prokázali na úvodním Evropském poháru podzimní sezóny výbornou formu, když dokázali zúročit tréninkové úsilí ze srpnových výcvikových táborů a tím se zařadili mezi favority nadcházejících soutěží v ČR i v Evropě.

Výsledky....


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009