headerphoto

Aktuality

První březnový víkend jsme s našimi mláďaty vyrazili na turnaj do německého Sprembergu okusit atmosféru mezinárodního turnaje. V konkurenci 220 závodníků a zástupců z Polska, Rakouska a Slovenska se naši závodníci rozhodně neměli za co stydět.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

 Oddíl Sport Judo Litoměřice odjel na letošní první Český pohár bojovat body do celostátního žebříčku českých poháru. Tento Český pohár patří mezi nejsilnější, právě proto, že je první a žádný oddíl nechce na úvodním  poháru chybět. Konkurence byla velmi silná. V sobotu startovali mladší a starší žáci.

Celý článek »

World Cadet Tour 2016 odstartovala první soutěží ve španělské Fuengirole. Za reprezentační družstvo dorostu startoval Honza Svoboda ve váze do 50 kg. Po dvou výhrách a dvou prohrách obsadil nakonec 9.místo a připsal si první body do světového žebříčku. Následně se celý tým ČR účastní tréninkového kempu.

Výsledky...

Celý článek »

Mláďata Sport Juda Litoměřice přivezla ze Zimního turnaje mládeže v Teplicích osm medailí

 

Na úvod sezony jsme s našimi mláďaty vyrazili 13. 2. 2016 do Teplic na Zimní turnaj mládeže. Turnaje se celkem zúčastnilo přes 200 závodníků. Kde jinde lépe otestovat formu na začátku sezony. 

Výsledky....

Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 6.2. jsme uspořádali v hale na Zimním stadionu tradiční soutěž v judu, které se zúčastnilo na 150 závodníků v kategorii mladších a starších žáků ze 33 klubů. Pro naše závodníky to byl vstupní turnaj do nové sezóny, který se vydařil na výbornou. 

Výsledky...

Fotografie...

Celý článek »

Dorostenec Honza Svoboda na nejvyšším stupínku jako vítěz Poháru nadějí v Olomouci ve váze do 50 kg. Bronzovou medaili přidala juniorka Petra Hájková ve váze do 70 kg.

Výsledky...

Celý článek »

Hned po Novém roce judisté Sport Juda Litoměřice vyrazili na kondiční přípravu do Krkonoš. Soustředění se zúčastnily i oddíly z našeho Ústeckého kraje (Pro Sport Judo Teplice, SK Judo Teplice, Vyhlídka Ústí nad Labem, VTŽ Chomutov) Společně jsme se tak připravovali na nadcházející sezónu. Absolvovali jsme tréninky na běžkách, kruhové tréninky na chalupě, běhali jsme i po svých. Silnější skupina juniorů doběhla na Sněžku.

Fotografie zde...

Celý článek »

Vánoční prázdniny jsou vždy vhodným obdobím pro přípravu na nadcházející sezónu. I letos jsme tedy dny volna využili pro trénink. Dvacet našich svěřenců trénovalo ve dvou skupinách - dorost od neděle do středy (27. - 30.12.) a žactvo ve zkrácené verzi (28. a 29. 12.). Hlavní náplní byl trénink v kimonu doplněn o kondiční přípravu.

 

Celý článek »

Celý článek »

« | 17 8 9 10 11 12 1329 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009