headerphoto

Aktuality

S dorosteneckou reprezentací odcestovali na Evropský Pohár a následný kemp do Španělska i dva zástupci našeho oddílu.

Výsledky + hodnocení trenéra RDD Václava Červína:

60 kg   Svoboda Jan         bez um.              1/1               (35z.)

  Carmo             POR           10 : 0             -š,+7 HRG,+10 kesa g.

  Sahar              ISR            0 : 10             +7 UMS,+š,-7 goši gur. -10 kesa g.

Honza po prvním zahřívacím utkání nastoupil proti nasazené jedničce. Začal bez respektu a získal vysoké vedení a trest pro soupeře. Pak se na chvilku přestal prát, nechal se zavřít do háku a čekal až to přijde… Přišlo – ostrá goši guruma a přechod do kesa – bylo po zápase.Izraelec pak překvapivě prohrál… Škoda – Honza měl na to přes ISR přejít.

 

73kg   König Adam            bez um.                0/1              (33z.)  

  Lopez              ESP            0 : 10             +7 KUG, -10 HRG

Adam výborně začal, měl několik slibných útoků a nakonec i hodil na kouči. Utkání měl pod kontrolou… Jenže hned po mate „zaspal“ a ulít jak malý žáček…

Celý článek »

Nejlépe si vedl Vašek Nováček, který s velkým přehledem došel až do finále. V boji o zlato bohužel podlehl a nakonec bral stříbro. Bronz získal Lukáš Rúža . Do semi šel s přehledem, zde ale prohrál se silným Maďarem. V boji o bronz utekl hrobníkovi z lopaty,soupeř nasadil držení. Luky je ale zejména "zemař" povedlo se mu situaci otočit ve svůj prospech a nakonec úspěšným osaekomi zvítězil. Druhý bronz přidal Dan Bayer. Ukázal, že má na špičku. Je třeba to ale podpořit poctivým tréninkem a pak bude určitě ještě lépe. Velmi slibný výkon předvedl Kuba Venhoda. V boji o bronz ještě patnáct vteřin před koncem vedl, bohužel v závěru utkání a i celého dne došla "pára" a nakonec tedy na 5.místě. Bez umístění skončili Honza Vokál, Páťa Gabštůr a Adam Bayer.

MT BB

Celý článek »

O letních prázdninách proběhnou tradiční výcvikové tábory v těchto termínech:

5. - 11. 8. 2017  žactvo a dorost (vybraní 2006, 2005  a starší)

12. - 18. 8. 2017 přípravka (2007 a mladší)

Celý článek »

 

První letošní turnaj mají za sebou úspěšně i mláďata, která se pod vedením trenérů J. Slivanského a P. Nováka zúčastnila VC Teplic. Za náš oddíl startovalo vzhledem k začínajícím jarním prázdninám pouze 7 dětí. Celkově se zúčastnilo 184 závodníků ze 24 oddílů. Výsledkově se nám turnaj celkem povedl (4xstříbro, 2xbronz a 1x brambora) - jen chybělo nějaké zlato, ale to se snad v dalších turnajích zlepší.

Výsledky zde:

 

U9- 2009 - 2010

23,8 kg    2. místo   Jaroslav Slivanský      3/1

U11 -2007 - 2008
26,5 kg    3.místo    Daniel Kűhn                1/2

30,6 kg    2.místo    Jan Živnústka             3/1

35,7 kg    3.místo    Ondřej Novák             2/2

38 kg       2.místo    Tadeáš Zouzal             3/1

44,7 kg    2.místo    Daniel Kalina               3/1

44,7 kg    4.místo    Kateřína Vágnerová    1/3

 

 

 

Celý článek »

Po dobu jarních prázdnin nebudou probíhat žádné tréninky náboru, přípravky a žactva.

Od 13.1.2017 pokračují tréninky dle běžného režimu.

Celý článek »

Na kontrolní závody - Pohár Nadějí do Olomouce se sjeli všichni adepti reprezentačního kimona, kteří měli ukázat svou výkonnost před blížícími se akcemi RD dorostu. V konkurenci české špičky a výběrů ze Slovenska a Polska ukázali dobrou formu naši 2 dorostenečtí reprezentanti ČR, když Honza Svoboda suverénně vyhrál kategorii do 60 kg a Adam König po zaváhání ve finalovém utkání získal stříbro do 73 kg.

Celý článek »

Vstup do nové sezóny se závodníkům oddílu Sport JUDO Litoměřice vydařil. V sobotu 28.1. proběhla v litoměřické Kalich Aréně první bodovaná soutěž této sezóny. Soutěže se zúčastnilo přes dvě stě závodníků v kategorii mladšího a staršího žactva a našim borcům se ve slušné konkurenci podařilo vybojovat devět cenných kovů.

Nejlépe si vedli Vašek Nováček, Lukáš Rúža a Daniel Bayer, kteří prokázali, že i letos budou patřit ke špičce. Ve svých utkáních soupeře jednoznačně převálcovali a vybojovali zlaté medaile. Stříbrné medaile přidali Patrik Gabštůr, Štěpánka Hojdarová a Honza Vokál. Všichni prošli s přehledem až do finálových utkání, kde bohužel na své soupeře nestačili. Druhá místa, ale znamenají pěkný bodový zisk do ranking listu. Solidními výkony se prezentovali také Sebastian Zich, Adam Bayer a Kryštof Laušman. Po chybách ve vyřazovacích kolech, nakonec úspěšně zvládli vydatnou porci utkání v opravách a vybojovali tak bronzové medaile. Dobrý výkon předvedl také Kuba Venhoda, kterému tři vyhraná utkání nakonec stačila na nepopulární páté místo.

Nesmíme ale usnout na vavřínech. Čeká nás dlouhá série domácích a zahraničních turnajů a samozřejmě i náročná příprava. Během ní se budeme snažit, abychom byli co nejlépe připraveni a v nastávající sezóně opět uspěli.

Celý článek »

Tento týden jsme se přesunuli z Krkonoš do Alp a běžky vyměnili za kimono. Tradiční dvoufázová příprava se odehrává v malebném horském středisku. Na tréninku tvrdí muziku i skupina Izraelců a dvě rakouské olympioničky. A protože nás provází neuvěřitelné azůro v době mezi tréninky jsme prohnali i "prkýnka " na místních svazích.

Celý článek »

 

V sobotu 7.1. odjeli borci našeho oddílu za tradiční zimní přípravou do Krkonoš. I přes narůstající únavu z naběhaných kilometrů všichni makají na 100% a k celkové pohodě přispívají i skvělé podmínky a zázemí hotelu Švýcarská bouda.

  

 

Celý článek »

O Vánočních prázdninách dorostenci a junioři Sport Juda Litoměřice nelenili a vrhli se na náročnou kondiční přípravu, která proběhla v Litoměřicích. Sešla se výborná parta, která makala na 100%. Judisté se připravovali na novou sezónu. Další část přípravy budou absolvovat od 7. ledna v Krkonoších na běžkách.

Celý článek »

« | 18 9 10 11 12 13 1434 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009