headerphoto

Aktuality

Sraz účastníků VT je pro kmenové sportovce SJ Litoměřice v 9,00 ve škole (ZŠ Ladova, LT) - bude se nakládat tatami. Ostatní účastníci se dostaví do 10,00 přímo na místo VT - do ZŠ Terezín. Všichni budou mít vlastní spacák - spíme na povlečených matracích. Každý bude mít kartičku zdravotní pojišťovny.

Samozřejmostí jsou kimona, věci pro trénink v hale i venku (vhodná obuv), plavky. Dále věci osobní hygieny.

Kdo doposud VT nezaplatil, přiveze peníze na místo - dostane doklad o zaplacení. Cena 2 200,- Kč.

Těšíme se na Vás !

Trenéři : Vašek, David, Tomáš, Pepa

Celý článek »

 

Ve dnech 24.-25.7. se v chorvatské Rijece konaly Evropské universitní hry. ČR a UK Praha reprezentoval David Hozák do 66 kg. Nakonec po 2 výhrách a 2 prohrách obsadil 7.místo.

Gatulujeme !

Celý článek »

Naši nejslibnější judisté odstartovali sérii přípravných kempů již na konci července. V Teplicích jsme se připravovali na pěti denní akci v rámci republikového výběru starších žáků. Vašek Nováček, Kryštof Tomko a Patrik Gabštůr zvládli náročný kemp, kde potvrdili i výbornou fyzickou připravenost při kondičním testování. Po týdenní pauze na začátku srpna, budeme pokračovat oddílovým soustředěním v Terezíně, odkud budeme dále pokračovat do Hranic na další akci republikového výběru starších žáků společně s dorostenci.

Celý článek »

tréninková skupina Nábor

Rok utekl jako voda. Všichni si už jen matně pamatujeme na září, kdy se po chodbách školy začaly netrpělivě hemžit malé postavičky v kimonech, které se chystaly na svůj první judistický trénink. Pozdravili jsme se úklonem a japonským slovíčkem rei. Během prvních měsíců jsme se naučili pořádně rozcvičit, správně padat (aby nás nic nebolelo), zahráli spoustu nových her...jo a to už nám rostou i svaly. Dneska ovládáme čtyři chvaty, díky kterým dokážeme dostat soupeře na lopatky. Umíme si poradit i na zemi nasazením držení. Věříme, že někteří z nás využijí tyto nové dovednosti na prvních závodech. 

 

tréninková skupina Přípravka

Přípravka, to už nejsou žádná ořezávátka. Trénink 3x týdně, pilování techniky, posilování s vlastním tělem  a spousta zábavy při hrách. To vše naše mláďata zúročila na všech turnajích v průběhu roku, kde sbírala především zkušenosti a také cenné medaile. Nyní se všichni těšíme na zasloužené volno o prázdninách. Škola nám začne zase v září, my judisté se ale sejdeme už o dva týdny dříve na oddílovém soustředění v Terezíně, na kterém poladíme formičku na nadcházející sezonu. 

 

Děkujeme úžasné partičce dětí a rodičů za spolupráci a těšíme se na viděnou v září zase na žíněnce. Zuzka a Ráďa

Info pro rodiče: Před začátkem školního roku 2016/ 2017 sledujte www.sportjudo.cz, kde najdete rozdělení tréninkových skupin pro nadcházející školní rok a časy tréninků.

Celý článek »

V sobotu 18. 6. 2016 proběhl v Novém Boru Judo Champion Cup a judisté z SJ Litoměřice ukázali, že jsou opravdovými šampiony. Hned 16 borců vybojovalo cenný kov. Turnaje se zúčastnilo 176 závodníků z 20 týmů. SJ Litoměřice si zároveň z Nového Boru odvezlo krásný pohár jako 4. nejúspěšnější oddíl turnaje. Zlatou medaili si na krk pověsil Jakub Vokál, Jáchym Hanzl a Antonín Vondráček, který se stal i nejtechničtějším závodníkem mezi chlapci v kategorii U9. Stříbrné medaile vyhráli Šimon Rúža, Jan Galia, Daniel Kalina a Štěpánka Hojdarová. Bronzové medaile brali Karel Drahorád, Jan Živnůstka, Vítek Jersák, Tomáš Fišer, Lukáš Krulich, Michal Dastlík, Oliver Švagrovský, Kateřina Vágnerová a Barbora Jenešová. Viktor Husák, Viktor Buneš, Tadeáš Zouzal, David Olexa a Vojta Jersák skončili tentokrát mimo stupně vítězů, ale i tak bojovali a podali  slušné výkony. Pro mláďata z SJ Litoměřice to byl poslední turnaj v tomto školním roce. Nyní se všichni těší na zasloužené prázdniny. Koncem srpna se však zase společně sejdeme na žíněnce na oddílovém soustředění, kde pořádně potrénujeme a věříme,že získanou formičku zúročíme na prvních závodech.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

Poslední Český pohár před letními prázdninami proběhl 11. 6. v Chomutově. Tradičně silná soutěž, kde závodníci bojují o zisk bodů pro kvalifikaci na podzimní Mistrovství republiky ukázala, že naši žáci patří ke špičce. Nejlépe si vedli Vašek Nováček, Lukáš Rúža a Honza Vokál, kteří shodně získali stříbrné medaile. Po velmi slibných výkonech těsně pod stupni vítězů skončili Kuba Venhoda, Dan Bayer a Kryštof Tomko. Je smůlou, že všichni tři o medaili přišli jen nejtěsnějším rozdílem. Na dalších bodovaných místech skončili Adam Bayer (7.místo), Patrik Gabštůr (7.místo) a Ivan Tomko (9.místo).

Fotografie zde...

Výsledky zde...

Celý článek »

Dorostenci Sport Juda Litoměřice splnili v Novém Bydžově na dorostenecké lize první cíl. Podařilo se jim postoupit do nadstavbové finálové části z prvního místa. Na podzim budou dorostenci bojovat o vytouženou medaili z této týmové soutěže. Společně s Litoměřicemi postoupili do finálové části z druhého místa tým z Čáslavi a ze třetího místa Judo Klub Jablonec nad Nisou. Z Moravské skupiny postoupili družstva SK KP Brno, Judo Beskydy a 1.JC Baník Ostrava. Očekávají se opět vyrovnané souboje. Věříme, že se klukům bude opět dařit a získají po dlouhém čekání medaili.

Celý článek »

SJ Litoměřice vyrazilo 14. 5. se svými nejmladšími svěřenci do Chomutova na Memoriál Helmuta Tauda. Turnaj byl vypsaný pouze pro kategorii mláďat, kteří na tatami sbírají především své první zkušenosti. To však neznamená, že by závody díky nízkému věku „malých postaviček“ v kimonu ztratily na vážnosti. Turnaje se zúčastnilo kolem 170 závodníků. Trenéři SJ Litoměřice se mohli se svými svěřenci radovat, protože z 24 závodníků hned 16 vybojovalo medaili a jen 8 svěřenců zůstalo těsně pod stupni vítězů. Na nejvyšší medailový stupínek vystoupali Jakub Vokál, Jan Galia, Tomáš Fišer, Kryštof Laušman, Daniel Kalina, Viktor Buneš a Štěpánka Hojdarová. Stříbrné medaile si odvezli Tomáš Jelínek, Antonín Vondráček, Jan Živnůstka, Lukáš Krulich, Šimon Rúža a Barbora Jenešová. Bronzovou příčku pak obsadil Karel Drahorád, Jan Adam a Kateřina Vágnerová. Jan Vojtěchovský, Tadeáš Zouzal, Michal Dastlík, Daniel Kühn, Viktor Husák, David Olexa, Petr Novotný a Jan Ustrnul zůstali tentokrát těsně pod stupni vítězů. V této kategorii ale zase tolik nejde o medaile, ale spíše o to, aby si děti zápas zkusily a sbíraly zkušenosti. Samozřejmě děti po úspěchu a medailích touží a my věříme, že na dalších turnajích se i jim určitě zadaří. Proto bychom neměli ty nejmenší kvůli momentálnímu neúspěchu od sportu odrazovat, naopak je podpořit za každý malý úspěch. Všem medailistům gratulujeme. 

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

V neděli 1. 5. se naši závodníci společně s výběrem kraje zúčastnili jednoho z nejsilněji obsazených evropských turnajů pro žákovské kategorie. V maďarské metropoli se tradičně potkala elita zejména střední a východní části Evropy.

Celý článek »

 První kolo Extraligy mužů uspořádal klub Sokol Mohelnice. Muži Sport Juda Litoměřice dvakrát zvítězili a třikrát prohráli. Po prvním kole průběžně vede JK Olomouc 8 bodů. Druhé místo zatím patří Baníku Ostrava 6 bodu. Na třetím místě SK KP Brno mají také 6 bodů, ale horší skóre. Čtvrté místo obsadila domácí Mohelnice 4 body. Na pátém místě zatím FCC Sport Judo Litoměřice, ale mají shodně  4 body jako Mohelnice. Šestý je zatím překvapivě loňský Mistr Extraligy  Liberec 2 body. Druhé kolo se uskuteční první víkend v červnu v Ostravě, ve kterém se rozhodne, kdo postoupí do play off. Postupují pouze dva týmy. Sport Judo Litoměřice zatím ztrácí pouze dva body na postup.

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 110 11 12 13 14 15 1634 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009