headerphoto

Aktuality

Starší žáci:

55 kg 1. místo Kryštof Tomko 4/0

50 kg 3. místo Ivan Tomko 2/2

42 kg 2. místo Vašek Nováček 2/1

38 kg 3. místo Patrik Gabštůr 2/2

Soutěže jsme se zúčastnili v rámci centrálního srazu regionálních výběrů staršího žactva v Týně nad Vltavou, kde jsme s výběrem Čech trénovali od pátku do neděle. Naši borci se ukázali v dobrém světle jak na turnaji, tak i při náročných trénincích, ke kterým přistupovali velmi aktivně.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

Závodníci SJ Litoměřice se 2. 4. 2016 zúčastnili turnaje v Neratovicích. V konkurenci 230 závodníků se naši borci snažili uspět a dosáhnout stupňů vítězů. Většině se zadařilo, z 21 závodníků 14 z nich dosáhlo na medailové pozice. Téměř bezchybnými výkony se blýskli mezi mláďaty Krulich Lukáš, Vojtěchovský Jan, Vondráček Antonín, Novotný Petr a Galia Jan, kteří ve svých váhových kageoriích zvítězili. V mladších žákách uspěl i Lukáš Rúža, který v pěti zápasech soupeřům předvedl především svou technickou  vybavenost. Druhá místa obsadili Hojdarová Štěpánka, Dastlík Michal a Živnůtka Jan. V mladších žákyních se nenechala v konkurenci dvou chlapců zahanbit Nikola Horčičková, kdy v prvním zápase skvěle kontrovala soupeře a dokázala zvítězit ještě před časovým limitem. V druhém zápase už Nikče trochu docházely síly, ale i tak bojovala až do konce. Obsadila druhé místo. Bronzové medaile si odvezli Jenešová Barbora, Rúža Šimon, Fišer Tomáš a Jersák Vítek. Jersák Vojta, Olexa David, Adam Jan, Kühn Daniel, Husák Viktor, Zouzal Tadeáš a Vágnerová Kateřina nyní na stupně vítězů nedosáhli, ale věřím, že díky získaným zkušenostem se i jim na příštím turnaji zadaří. Všem medailistům moc blahopřeji.

Zuzka Lorencová

Výsledky...

Fotografie...

Celý článek »

Velikonoce se blíží, ale naši nejmenší judisté se těšili především na první noc na judistické tatami. Proto jsme využili Velikonoční prázdniny 23.- 24. 3. k uspořádání velikonočního mini judo soustředění pro tréninkovou skupinu NÁBOR. Soustředění se zúčastnilo 26 dětí a na programu bylo. Přednáška o historii/ pravidlech juda/ našich nejlepších reprezentatech. Poté následovala bojová hra, při které měli borci odpovědět na otázky, které se  týkaly předešlé prezentace. Pak už se rychle převléct do kimona a šup na žíněnku, kde proběhl hodinový trénink judo. Všem pořádně vyhládlo. Ve školní kuchyňce jsme doplnili energii vydatnou polévkou. Před spaním ještě proběhla večerní hygiena a aby se dětem lépe usínalo, promítala se pohádka. Ve čtvrtek největší nedočkavci začali vylézat ze spácáků už v šest hodin. To ale v plánu nebylo :). Na snídani se všichni moc těšili, protože úžasné maminky a babičky napekly samé dobrůtky. Po snídani a ranní hygieně jsme děťátka rozdělili na dvě skupiny. Skupina starších se převlákla do kimona a pilovala především techniky na zemi a ti menší se rozeběhli do velké tělocvičny, kde se mohli vyřádit na opičí dráze. Po hodině se skupiny prostřídaly. V poledne jsme se naobědvali, odpočinuli si ve školním klubu. Odpolední program vyplnily turnaje ve florbale a vybíjené. Na závěr mini judo soustředění nemohlo  chybět vyhlášení nejlepší skupiny ve vědomostní bojové hře a nejlepších opičáků na překážkové dráze. 

 

Všechny děti si zaslouží velkou pochvalu za jejich přístup k tréninku. Potvrdilo se nám, že jsou výborná parta, která umí držet při sobě, makat na tréninku a zároveň si užít legraci a vyřádit se při hrách. Velké poděkování patří rodičům za spolupráci a napečené dobrůtky :), Kačce H. za pomocnou ruku při tréninku i v kuchyni a Tomášovi Ž. za foto dokumentaci.

 

Všem přejeme krásné Velikonoce a v úterý se budeme těšit opět na žíněnce.

Zuzka a Ráďa

Fotografie zde...

Celý článek »

V sobotu 12. 3. proběhl druhý ze série pěti Českých pohárů v judu. Do Jablonce nad Nisou se sjelo 700 závodníků žákovských, dorosteneckých a juniorských kategorií bojovat o body zajišťující start na podzimním mistrovství republiky. Kromě tuzemských borců zde startovali i závodníci z Polska či Ukrajiny.

Ve velmi silné konkurenci se našim závodníkům podařilo obstát a získali jsme celkem sedm medailí. V kategorii mladších žáků si obstojně vedli Lukáš Rúža a Jan Vokál, kteří vybojovali bronzové medaile. V kategorii starších žáků předváděl krásné techniky Vašek Nováček, který nakonec po sporném výroku rozhodčích ve finálovém utkání svému soupeři podlehl a vybojoval stříbro. Solidními výkony doplnili bodovaná umístění Kryštof Tomko (7.místo) a Ivan Tomko (9.místo).

Ještě lépe se vedlo dorostencům, kteří vévodili váze do 73 kg. Oba naši borci se probojovali až do finále, kde si to rozdali o zlato. Úspěšnějším byl nakonec Martin Svoboda, který ve finále porazil oddílového kolegu Adama Königa. Bronz přidal do sbírky Matyáš Bartoň. Poslední medaili získal v juniorské kategorii Matěj Pech (stříbro).

Fotografie zde... 

Výsledky zde...

Celý článek »

Úvodní kolo dorostenecké ligy se konalo v Jablonci nad Nisou. Litoměřický tým čtyřikrát zvítězil a jen jednou těsně prohrál. Ale i tak to stačilo na průběžné první místo v dorostenecké lize, což je skvělý vstup v této týmové soutěži.
Pořadí po prvním kole dorostenecké ligy:
1.místo Sport Judo Litoměřice
2.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo JK Jablonec nad Nisou
4.místo JC Plzeň
5.místo Judo Teplice
6.místo SKP Judo Nový bydžov
Výsledky zde...

Celý článek »

Na Mistrovství ČR junioru v Hranicích na Moravě získala bronzovou medaili Petra Hájková ve váze do 70 kg. Rozšířila tak svou bohatou sbírku z republikových šampionátů. Do bojů o medaile se také probojoval Matěj Pech ve váze do 60 kg, který nakonec nestačil na domácího borce z Hranic a skončil na pátém místě.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 5. 3. z kraje jarních prázdnin jsme se zúčastnili s našimi žáky velmi silného turnaje v Hradci Králové. Ačkoliv se jedná teprve o třetí ročník, sjelo se na tento turnaj přes 400 závodníků z celé republiky a hned několik početných výprav z Polska. Nejvíce obsazenou byla kategorie mladších žáků, kde se podařilo vybojovat zlato Honzovi Vokálovi a sedmé místo po třech vyhraných utkáních a dvou prohrách obsadil Daniel Bayer. Ostatní závodníci bohužel na bodovaná umístění nedosáhli.

 

V kategorii starších žáků předvedl velice pěkný výkon Vašek Nováček, který podlehl soupeři až v nastaveném čase strhujícího finále a obsadil druhé místo. Těsně pod stupni vítězů skončili Ivan Tomko a Kryštof Tomko. Bronz doplnila ještě starší žákyně Nikola Horčičková.

Výsledky zde...

Celý článek »

První březnový víkend jsme s našimi mláďaty vyrazili na turnaj do německého Sprembergu okusit atmosféru mezinárodního turnaje. V konkurenci 220 závodníků a zástupců z Polska, Rakouska a Slovenska se naši závodníci rozhodně neměli za co stydět.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

 Oddíl Sport Judo Litoměřice odjel na letošní první Český pohár bojovat body do celostátního žebříčku českých poháru. Tento Český pohár patří mezi nejsilnější, právě proto, že je první a žádný oddíl nechce na úvodním  poháru chybět. Konkurence byla velmi silná. V sobotu startovali mladší a starší žáci.

Celý článek »

World Cadet Tour 2016 odstartovala první soutěží ve španělské Fuengirole. Za reprezentační družstvo dorostu startoval Honza Svoboda ve váze do 50 kg. Po dvou výhrách a dvou prohrách obsadil nakonec 9.místo a připsal si první body do světového žebříčku. Následně se celý tým ČR účastní tréninkového kempu.

Výsledky...

Celý článek »

« | 110 11 12 13 14 15 1633 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009