headerphoto

Aktuality

Reprezentace ČR v dorostenecké kategorii odjela o uplynulém víkendu bojovat na Mezinárodní mistrovství Polska do Olesnice. Na tomto turnaji startovali hned 3 závodníci našeho klubu. 

První velký úspěch v reprezentačním kimonu zažil Honza Svoboda (do 50 kg), když po strhujícím průběhu soutěže vybojoval stříbrnou medaili. Dokázal otočit několik nepříznivě se vyvíjejících utkání a nezměrnou bojovností došel až do finále, kde podlehl letošnímu účastníku vrcholných soutěží (MS, ME) z Ázerbájdžánu. Tímto úspěchem si řekl o zařazení do TOP teamu reprezentačního družstva ČR, který objíždí světové poháry této věkové kategorie – World Cadet Tour.

 

Celý článek »

Jan Svoboda absolvoval z dorosteneckou reprezentací velmi silný turnaj v Ruském Grozny. Honzíkovi se bohužel nepodařilo přejít přes vyřazovací boje. Na následném kempu však ukázal, že se dokáže s ruskými soupeři rovnat. 

Fotografie...

Celý článek »

V Teplicích, jak už je v tomto městě zvykem, se pořádalo Mistrovství České republiky v judu v kategorii mužů a žen. Turnaje se zúčastnila téměř celá seniorská  reprezentace a  nechyběli zde ani  juniorští reprezentanti. Sport Judo Litoměřice vyslalo do Teplic jednoho chlapce a jednu dívku. Z důvodu zranění nemohl startovat juniorský reprezentant David Hozák. Největší naděje vkládal litoměřický klub do Petry Hájkové, která startovala ve váze do 70 kg. První zápas se Petře příliš nepovedl. Hned v úvodu utkání udělala chybu a vysoko prohrávala. Zápas se snažila ještě zvrátit, ale bohužel se jí to nepodařilo. V dalších zápasech už byla úspěšnější a vždy vítězila před časovým limitem. Odměnou byla bronzová medaile. Tato medaile je zatím pro Hájkovou nejcennější, protože je věkem ještě dorostenka. Petra Hájková tento rok už získala svojí třetí medaili. Stříbro už má z juniorské republiky a také ze z dorostenecké republiky družstev. Avšak může získat ještě jednu medaili. Na začátku listopadu Petru čeká dorostenecká republiku a zde bude usilovat o čtvrtou medaili v této sezóně. Takovou bilancí se moc závodníků pochlubit nemůže. Na bodovaném 7 místě skončil ve váze do 73 kg Marcel Jirouš, což bylo  v tomto roce zřejmě jeho maximem.

Výsledky...

Celý článek »

V sobotu 3.10.2015 se konal poslední (pátý) díl Českého poháru v judu žactva a dorostu. Byla to poslední možnost prokázat výkonnost a získat body do republikového žebříčku a nominovat se na Mistrovství ČR.

Závodníci Sport Judo Litoměřice se v konkurenci 900 závodníků z celé ČR neztratili, když vybojovali 4 medaile a dalších 6 umístění těsně pod stupni vítězů.

Fotografie zde...

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 12.9. jsme s našimi závodníky vyrazili na první ročník turnaje v Novém Boru. I přes to, že se jednalo o první ročník, sjelo se na turnaj 180 závodníků z celých Čech.  Pro žactvo jsme tento turnaj zvolili jako přípravný před Českým Pohárem, který proběhne hned příští víkend v Brně. V kategorii mladšího žactva zlato vybojoval pouze Ivan Tomko (do 46kg) po třech vítězstvích. Velmi slibný výkon předvedl také Patrik Gabštůr (do 34kg), který s pěti výhrami došel až do finále, kde bohužel na svého soupeře již nestačil. Další stříbrné přidali Jan Vokál (do 55kg) a Marie Macková (do 44kg). Bronzové medaile, pouze s jedním vyhraným utkáním, získali Nikolas Legner (46kg) a starší žák Kryštof Tomko (50kg). Posledním zástupcem v kategorii žactva byl Lukáš Rúža, který bohužel ve své váhové kategorii neměl soupeře, a tak startoval o dvě kategorie výš, což už bylo moc i na něho.

Celý článek »

Pravidelné tréninky dorostu a starších na zimím stadionu začínají v pondělí 31.8.2015 v 17 hodin.
Tréninky žactva a přípravky ve škole (ZŠ Ladova) začnou ve středu 2.8.2015.

Celý článek »

Projekt byl podpořen Ústeckým krajem

Stejně jako v loňském roce jsme předposlední týden prázdnin strávili na oddílovém soustředění v terezínské základní škole. Pro naši skupinu třiceti malých závodníků a čtyř trenérů bylo připraveno opět výborné zázemí a paní kuchařky nás zásobovali tak, že většina z nás se posunula do vyšší váhové kategorie... 

Náplní soustředění byl nácvik technik, kondiční příprava, hry a příprava ke zkouškám na vyšší technické stupně (pásky). Abychom se ale nevěnovali jen judu, doplnili jsme náš pobyt o netradiční víceboj a velkou „bojovku“. Poslední den proběhl oddílový turnaj, kde si každý mohl prověřit nově natrénované techniky.

Fotografie zde...

Celý článek »

Leták ke stažení zde...

Celý článek »

David Vopat 5.místo
Denisa Beranová 7.místo
Věra Zemanová 9.místo

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 114 15 16 17 18 19 2034 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009