headerphoto

Aktuality

World Cadet Tour 2016 odstartovala první soutěží ve španělské Fuengirole. Za reprezentační družstvo dorostu startoval Honza Svoboda ve váze do 50 kg. Po dvou výhrách a dvou prohrách obsadil nakonec 9.místo a připsal si první body do světového žebříčku. Následně se celý tým ČR účastní tréninkového kempu.

Výsledky...

Celý článek »

Mláďata Sport Juda Litoměřice přivezla ze Zimního turnaje mládeže v Teplicích osm medailí

 

Na úvod sezony jsme s našimi mláďaty vyrazili 13. 2. 2016 do Teplic na Zimní turnaj mládeže. Turnaje se celkem zúčastnilo přes 200 závodníků. Kde jinde lépe otestovat formu na začátku sezony. 

Výsledky....

Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 6.2. jsme uspořádali v hale na Zimním stadionu tradiční soutěž v judu, které se zúčastnilo na 150 závodníků v kategorii mladších a starších žáků ze 33 klubů. Pro naše závodníky to byl vstupní turnaj do nové sezóny, který se vydařil na výbornou. 

Výsledky...

Fotografie...

Celý článek »

Dorostenec Honza Svoboda na nejvyšším stupínku jako vítěz Poháru nadějí v Olomouci ve váze do 50 kg. Bronzovou medaili přidala juniorka Petra Hájková ve váze do 70 kg.

Výsledky...

Celý článek »

Hned po Novém roce judisté Sport Juda Litoměřice vyrazili na kondiční přípravu do Krkonoš. Soustředění se zúčastnily i oddíly z našeho Ústeckého kraje (Pro Sport Judo Teplice, SK Judo Teplice, Vyhlídka Ústí nad Labem, VTŽ Chomutov) Společně jsme se tak připravovali na nadcházející sezónu. Absolvovali jsme tréninky na běžkách, kruhové tréninky na chalupě, běhali jsme i po svých. Silnější skupina juniorů doběhla na Sněžku.

Fotografie zde...

Celý článek »

Vánoční prázdniny jsou vždy vhodným obdobím pro přípravu na nadcházející sezónu. I letos jsme tedy dny volna využili pro trénink. Dvacet našich svěřenců trénovalo ve dvou skupinách - dorost od neděle do středy (27. - 30.12.) a žactvo ve zkrácené verzi (28. a 29. 12.). Hlavní náplní byl trénink v kimonu doplněn o kondiční přípravu.

 

Celý článek »

Celý článek »

Honza Svoboda, Matyáš Bartoň a Adam Konig se svými trenéry Václavem Červínem a Davidem Lorencem se připravovali v úterý 15.12.2016 společně s nejlepšími českými judisty dorostenecké kategorie pod vedením olympijského vítěze a trojnásobného mistra světa Čon Ki - Jonga z Korei.
Strávili na žíněnce plných 5 hodin nácvikem osobních technik věhlasného sportovce, kterými získal své tituly a nyní se jimi prezentuje celá korejská reprezentace.

Celý článek »

V sobotu 5. 12. jsme se zúčastniili závěrečného turnaje mláďat v tomto roce. Do Chmutovské haly se sjelo 210 závodníků. Z našich 22 borců, dokázalo 18 bodovat a získat cenné kovy: 6x zlato, 6x stříbro, 6x bronz...

Výsledky...

Fotografie...

Celý článek »

« | 114 15 16 17 18 19 2036 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009