headerphoto

Aktuality

V sobotu 5. 12. jsme se zúčastniili závěrečného turnaje mláďat v tomto roce. Do Chmutovské haly se sjelo 210 závodníků. Z našich 22 borců, dokázalo 18 bodovat a získat cenné kovy: 6x zlato, 6x stříbro, 6x bronz...

Výsledky...

Fotografie...

Celý článek »

O posledním listopadovém víkendu jsme s našimi mláďaty vyrazili do německého Sprembergu otestovat jejich kvality se zahraničními konkurenty. Na turnaj se kromě místních sjeli také zástupci několika oddílů z Polska, Rakouska a Česka, celkem 210 závodníků.

Díky drobným odlišnostem v  místních pravidlech jsme se museli občas vyrovnat s novými zápasovými situacemi, ale naši borci to zvládli a dokázali vybojovat osm cenných kovů. Velmi přesvědčivý výkon předvedl Daniel Bayer, který s přehledem čtyřikrát zvítězil a vybojoval zlato. Další dvě zlaté vybojovali Viktor Husák a Daniel Kalina také se čtyřmi vyhranými utkáními. Stříbro přidali Honza Galia, Štěpánka Hojdarová a Adam Bayer. Všichni předvedli také velmi pěkné výkony. Třikrát zvítězili, ale v posledním utkání ve vypjatém závěru svým soupeřům podlehli. Bronzové medaile přivezli Honza Živnůstka (dvě výhry a dvě prohry) a Kuba Venhoda, který těsně podlehl prvnímu soupeři. Pak ale zmobilizoval všechny síly, „srovnal“ se s pravidly a v opravách třikrát jasně zvítězil. S jednou výhrou doplnil ještě sedmé místo Karel Drahorád.

Celkově jsme v soutěži oddílů (celkově 28) skončili těsně pod stupni vítězů a obsadili čtvrté místo.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

 V posledním kole finálové skupiny dorostenecké ligy, které se konalo v Praze, skončil tým Sport Judo Litoměřice na čtvrtém místě. Zopakoval tak stejný výsledek jako v loňském roce. Příští rok se dorostenecky tým znovu pokusí bojovat o medaili v lize. Snad se to tentokrát podaří !!!

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 21.11. proběhl poslední republikový přebor v judu, tentokrát pro kategorii mladších žáků. Z oddílu Sport judo Litoměřice se na tento vrcholný turnaj sezóny kvalifikovalo šest závodníků. Z Litoměřických si nejlépe vedl Lukáš Rúža v nejnižší váhové kategorii do 27 kg. Lukášovi se povedlo hned v úvodním utkání porazit nejsilnějšího soupeře. Úspěšně okontroval jeho útok, po kterém získal vysoké vedení a toto vedení takticky zvládl udržet až do konce vypjatého utkání. Vítězství bylo o to cennější, že v průběhu celé sezóny Lukáš soupeře z Příbrami porazil poprvé. V dalších dvou zápasech již Lukáš své soupeře s přehledem porazil a domů přivezl zasloužený titul MISTRA REPUBLIKY.

Dalším úspěšným závodníkem byl Vašek Nováček, který nastoupil ve váhové kategorii do 38 kg. Vašek své kvality prokazoval v průběhu celé sezóny, a tak jsme od něj zisk medaile tak trochu očekávali. V prvním utkání Vašek zvítězil, bohužel hned v následujícím utkání po vlastní chybě daroval vítězství soupeři a svou cestu za cenným kovem si zkomplikoval. V opravách ale zabral a po krásných hodech došel zaslouženě k bronzové medaili.

Ve váze do 46 kg nastoupil Ivan Tomko. Ivan po dvou výhrách a jedné prohře nastoupil v opravách, kde doplatil na výrok rozhodčích. Celé utkání předváděl aktivní judo se spoustou technik, které bohužel nebyly ohodnoceny. Ačkoliv byl lepším závodníkem, těsně před koncem utkání vyšlápl ze zápasiště a následný trest ho stál boj o bronz. Pro Ivana bylo sedmé místo hořkým zklamáním.

Deváté místo po jednom vítězství a dvou prohrách obsadil Patrik Gabštůr ve váze do 34 kg. Nikolas Legner (42 kg) a Jan Vokál (55 kg) bohužel nepostoupili přes úvodní zápasy. Klukům ke dvěma medailím a bodovanému 7. místu gratulujeme a přejeme, aby následující sezóna byla ještě úspěšnější.

Fotografie zde...

Výsledky...

Celý článek »

Na domácí půdě v hale U Stadionu v Litoměřicích bojovali judisté Sport Juda Litoměřice na Mistrovství ČR dorostenců v judu o cenné kovy. Na závěrečný vrchol sezóny se nominovalo celkem osm dorostenců Sport  Juda Litoměřice (pět chlapců a tří dívky). Tito závodníci si svojí účast na Mistrovství ČR museli vybojovat na Českých pohárech a nasbírat potřebné body do žebříčku, aby na vrcholné soutěži mohli startovat. Atmosféra v hale byla neskutečná a hlediště bylo plné. Litoměřickým judistům přišlo fandit mnoho diváků, kamarádů i rodičů. 

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

 V sobotu 31.10.  jsme se s našmi mláďaty zúčastnili Poháru Severu v Rumburku. Zadařilo se nám vybojovat 4 zlaté medaile. Sebejisté výkony předvedli Stěpka Hojdarová, Kuba Venhoda a Danek Bayer, kteří ve svých kategoriích shodně třikrát zvítězili - vždy na ippon. Honza Galia měl méně soupeřu a tak mu ke zlatu stačila dvě vítězství. Bronz přidal ještě Sebik Zich. Výpravu doplnili ještě Adam Bayer, Tomáš Fišer a David Olexa. Ačkoliv se neprali špatně na vítězství to bohužel nestačilo...jistě se zadaří příště. 

Vítězům gratulujeme!

Všechny příznivce juda zveme na další akci, kterou bude MISTROVSTVÍ REPUBLIKY pro kategorii dorostu, kde budeme mít hned několik kandidátů na medaile. Akce proběhne v Litoměřicích na 6.ZŠ, v sobotu 7. 11. od 11 hodin. Budeme rádi, když příjdete zafandit našim borcům.

Výsledky zde...

Celý článek »

O víkendu se v Teplicích uskutečnil tréninkový sraz dvou mládežnický středisek SCM Litoměřice a SCM Liberec. Téměř 40 dorostenců a dorostenek se společně připravovali na závěr sezóny, která vyvrcholí 7.listopadu v Litoměřicích na Mistrovství ČR dorostu. Sraz byl velmi kvalitní. Sešla se velmi kvalitní tréninková skupina, nechyběli zde ani reprezentanti, kteří letos startovali na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Výborné zázemí poskytl oddíl Pro Sport Judo Teplice. 

Celý článek »

Extraligový tým FCC Sport Judo Litoměřice bojoval o víkendu v Brně o udržení v nejvyšší soutěži družstev. Litoměřické družstvo skončilo na druhém místě, které zaručuje, že i v příštím roce se bude  FCC SJ Litoměřice  prát nejvyšší soutěž družstev v judu. 

Sestava Litoměřického týmu:

66 kg David Hozák. Miroslav Lorenc, 73 kg Marcel Jirouš, 81 kg Matúš Milichovský (SVK), 90 kg Jiří Pokorný, +90 kg Jan Staněk

Výsledky zde...

Celý článek »

Ve finálové skupině dorostenecké ligy. které se konalo  v sobotu 17.října  v Hranicích na Moravě, skončilo družstvo Sport Judo Litoměřice na pátém místě. Poslední kolo finálové skupiny  se uskuteční 22. listopadu v Praze a určí konečného vítěze 1.DL. Dorostenci Sport Juda budou mít tedy ještě jednu šanci zabojovat o lepší umístění.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

Tréninky JUDO v týdnu 26. - 30. 10. (ředitelské volno - podzimní prázdniny)
pro kategorie přípravky a žactva (roč. 2006 - 2002) budou probíhat  
v ÚTERÝ a ČTVRTEK 16,00 - 17,30

Celý článek »

« | 114 15 16 17 18 19 2035 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009