headerphoto

Aktuality

V sobotu 12.9. jsme s našimi závodníky vyrazili na první ročník turnaje v Novém Boru. I přes to, že se jednalo o první ročník, sjelo se na turnaj 180 závodníků z celých Čech.  Pro žactvo jsme tento turnaj zvolili jako přípravný před Českým Pohárem, který proběhne hned příští víkend v Brně. V kategorii mladšího žactva zlato vybojoval pouze Ivan Tomko (do 46kg) po třech vítězstvích. Velmi slibný výkon předvedl také Patrik Gabštůr (do 34kg), který s pěti výhrami došel až do finále, kde bohužel na svého soupeře již nestačil. Další stříbrné přidali Jan Vokál (do 55kg) a Marie Macková (do 44kg). Bronzové medaile, pouze s jedním vyhraným utkáním, získali Nikolas Legner (46kg) a starší žák Kryštof Tomko (50kg). Posledním zástupcem v kategorii žactva byl Lukáš Rúža, který bohužel ve své váhové kategorii neměl soupeře, a tak startoval o dvě kategorie výš, což už bylo moc i na něho.

Celý článek »

Pravidelné tréninky dorostu a starších na zimím stadionu začínají v pondělí 31.8.2015 v 17 hodin.
Tréninky žactva a přípravky ve škole (ZŠ Ladova) začnou ve středu 2.8.2015.

Celý článek »

Projekt byl podpořen Ústeckým krajem

Stejně jako v loňském roce jsme předposlední týden prázdnin strávili na oddílovém soustředění v terezínské základní škole. Pro naši skupinu třiceti malých závodníků a čtyř trenérů bylo připraveno opět výborné zázemí a paní kuchařky nás zásobovali tak, že většina z nás se posunula do vyšší váhové kategorie... 

Náplní soustředění byl nácvik technik, kondiční příprava, hry a příprava ke zkouškám na vyšší technické stupně (pásky). Abychom se ale nevěnovali jen judu, doplnili jsme náš pobyt o netradiční víceboj a velkou „bojovku“. Poslední den proběhl oddílový turnaj, kde si každý mohl prověřit nově natrénované techniky.

Fotografie zde...

Celý článek »

Leták ke stažení zde...

Celý článek »

David Vopat 5.místo
Denisa Beranová 7.místo
Věra Zemanová 9.místo

Výsledky zde...

Celý článek »

Na Olympijské hry mládeže, které se konají v Gruzii, odcestovali celkem tři reprezentanti z našeho SCM Litoměřice, což je výborná vizitka našeho střediska, protože tvoří polovinu celé české judistické výpravy. Ve váze do 50 kg bude startovat dorostenec David Vopat z oddílu VTŽ Chomutov. V dorostenkách budou reprezentovat na hrách ve váze do 48 kg Denisa Beranová (Sport Judo Litoměřice) a Věra Zemanová ve váze do 57 kg, která reprezentuje oddíl Pro Sport Judo Telice. Držíme všem závodníkům palce a přejeme mnoho úspěchů.

 

 

Celý článek »

Dorostenci Sport Juda Litoměřice se zúčastnili společně s dorosteneckou reprezentaci soustředění v Liberci. Pod Ještědem vrcholila závěrečná příprava na Olympijské hry mládeže, které se uskuteční v Gruzii. Z našeho oddílu bude reprezentovat na hrách Denisa Beranová ve váze do 48 kg. Držíme palce!!!

 

 

Celý článek »

Na ME dorostu v Sofii (2.-5.7.2015) startovala ve váze do 70 kg Petra Hájková. V prvním kole nastoupila proti soupeřce z Nizozemí, kterou již porazila na kvalifikačním turnaji v Bad Blankenburgu. Tentokrát se však Petra neprosadila. I když po celý zápas byla aktivnější, udělala jednu chybu – nechala se předejít soupeřkou a „upadla“ na yuko. Přes snahu utkání obrátit se Petra ke skórované akci nedostala. Docílila jen trestu za pasivitu pro soupeřku a to bylo vše. Vyřazení hned v úvodu soutěže mrzí, ale šlo o první start Petry na vrcholné soutěži… Šanci na reparát má Petra už na konci července, kdy bude startovat na EYOF – ve Tbilisi.

Celý článek »

Dorostenka Denisa Beranová ve váze do 52 kg zvítězila na silně obsazeném turnaji v rakouském Grazu. Soutěže se zúčastnilo celkem 23 státu. Denisa předvedla své nejlepší judo v tomto roce. Všechny své soupeřky doslova smetla ze žíněnky a to vždy před časovým limitem.
Jen tak dál!!!
Výsledky zde...

Celý článek »

Celý článek »

« | 115 16 17 18 19 20 2134 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009