headerphoto

Aktuality

David Vopat 5.místo
Denisa Beranová 7.místo
Věra Zemanová 9.místo

Výsledky zde...

Celý článek »

Na Olympijské hry mládeže, které se konají v Gruzii, odcestovali celkem tři reprezentanti z našeho SCM Litoměřice, což je výborná vizitka našeho střediska, protože tvoří polovinu celé české judistické výpravy. Ve váze do 50 kg bude startovat dorostenec David Vopat z oddílu VTŽ Chomutov. V dorostenkách budou reprezentovat na hrách ve váze do 48 kg Denisa Beranová (Sport Judo Litoměřice) a Věra Zemanová ve váze do 57 kg, která reprezentuje oddíl Pro Sport Judo Telice. Držíme všem závodníkům palce a přejeme mnoho úspěchů.

 

 

Celý článek »

Dorostenci Sport Juda Litoměřice se zúčastnili společně s dorosteneckou reprezentaci soustředění v Liberci. Pod Ještědem vrcholila závěrečná příprava na Olympijské hry mládeže, které se uskuteční v Gruzii. Z našeho oddílu bude reprezentovat na hrách Denisa Beranová ve váze do 48 kg. Držíme palce!!!

 

 

Celý článek »

Na ME dorostu v Sofii (2.-5.7.2015) startovala ve váze do 70 kg Petra Hájková. V prvním kole nastoupila proti soupeřce z Nizozemí, kterou již porazila na kvalifikačním turnaji v Bad Blankenburgu. Tentokrát se však Petra neprosadila. I když po celý zápas byla aktivnější, udělala jednu chybu – nechala se předejít soupeřkou a „upadla“ na yuko. Přes snahu utkání obrátit se Petra ke skórované akci nedostala. Docílila jen trestu za pasivitu pro soupeřku a to bylo vše. Vyřazení hned v úvodu soutěže mrzí, ale šlo o první start Petry na vrcholné soutěži… Šanci na reparát má Petra už na konci července, kdy bude startovat na EYOF – ve Tbilisi.

Celý článek »

Dorostenka Denisa Beranová ve váze do 52 kg zvítězila na silně obsazeném turnaji v rakouském Grazu. Soutěže se zúčastnilo celkem 23 státu. Denisa předvedla své nejlepší judo v tomto roce. Všechny své soupeřky doslova smetla ze žíněnky a to vždy před časovým limitem.
Jen tak dál!!!
Výsledky zde...

Celý článek »

Celý článek »

Posledního dílu ČP v prvním pololetí se zúčastnilo 13 závodníků našeho oddílu.

Ziskem celkem 7 medailí  (4-3-0) jsme se stali nejúspěšnějším klubem tohoto ČP a po zásluze jsme převzali pohár pro vítěze.

Vynikajícím výkonem se prezentovali  zlatí medailisté – mladší žák  Václav Nováček (38 kg), dorostenec Honza Svoboda (50 kg) a dorostenky Žaneta Kropáčová  (52 kg) a Petra  Hájková (70 kg). Stříbrné medaile získali mladší žák Lukáš Rúža (27 kg), dorostenec Marek Kropáč (66 kg) a dorostenka Denisa Beranová (52 kg). Bodovaná 7. místa ještě vybojovali mladší žáci Ivan Tomko (42 kg) a Patrik Gabštůr (34 kg).

V konkurenci 90 klubů z ČR jde o pěkný úspěch klubu na závěr jarní sezony 2015.

Všem našim závodníkům děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k vynikajícímu výsledku.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

Ve velmi dobré formě se prezentovali judisté Sport Judo Litoměřice při 2.kole dorostenecké ligy ČR v Praze v hale Na Folimance v neděli 31.5.2015. Podařilo se jim zvítězit ve všech utkáních a připsali si do tabulky 10 bodů. Na celkové prvenství po jarní části to však nestačilo – borci ze Sokola Žižkov postoupili z prvního místa díky lepšímu skóre.

Celý článek »

V Jablonci na Nisou se uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev dorostenek. Dorostenky Sport Judo Litoměřice odjely na turnaj s jasným cílem. Znovu se probojovat do finále a obhájit loňský titul. V Jablonci startovalo celkem osm družstev. Litoměřické dorostenky narazily v prvním kole na tým z Turnova.

Fotografie zde...

Výsledky zde...

Celý článek »

MT Strasswalchen 2015

Skupina 6 závodníků z oddílu Sport Judo Litoměřice vyrazila sbírat zkušenosti na evropský turnaj do rakouského Strasswalchenu. Nakonec se účast proměnila v zisk 4 medailí (1-1-2) a dvou dalších bodovaných umístění.

Výsledky...

Fotografie...

Celý článek »

« | 116 17 18 19 20 21 2235 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009