headerphoto

Aktuality

Velké ceny mláďat v Mostu se zúčastnilo celkově na 150 závodníků. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnilo 13 mláďat, z toho 9 dokázalo vybojovat cenný kov. Nejlépe se vedlo Štěpánce Hojdarové a Kubovi Vokálovi, kteří bez porážky získali zlato. Štěpka ač nejlehčí ve skupině, čtyřikrát zvítězila krásnými technikami. Zlato přidal ještě Viktor Husák se dvěma vyhranými utkáními. Po slibném a bojovném výkonu stříbro získali Sebastian Zich a Daniel Kalina. Poslední stříbrnou přidala ještě Bára Jenešová se třemi výhrami a jednou prohrou. Bronzové medaile vybojovali David Lipš, Tomáš Lipš a Honza Živnůstka.

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

 Čtyři dorostenci a dva mladší žáci reprezentovali náš oddíl Sport Judo Litoměřice na prestižním a  kvalitně obsazeném turnaji v Budapešti. V Maďarsku startovali silné judistické státy jako jsou např. Azerbajdžán, Ukrajina a Izrael.  Skvělého výsledku dosáhl dorostenec Jan Svoboda (46kg), který obsadil druhé místo. Ve finále dlouho vedl a měl zápas pod kontrolou, ale nesmyslný výrok rozhodčích znehodnotil finále v neprospěch našeho závodníka.  O druhou medaili bojovala Denisa Beranová (52kg). Bohužel v boji o bronz prohrála a skončila těsně pod stupni vítězů. Vyřazovacími boji neprošli Matyáš Bartoň (50kg)  a Martin Svoboda (66kg). Na závodech ještě reprezentovali náš oddíl dva mladší žáci. PatrikGabštůr (35 kg) a Václav Nováček (38kg). Patrikovi se nepodařilo zvítězit v prvním utkání a na turnaji dále nepokračoval. Vašek Nováček byl o trochu úspěšnější a dokázal dvakrát zvítězit. Ve třetím kole prohrál a na bodované umístění nedosáhl.

Výsledky...

Celý článek »

V Chomutově se uskutečnilo Mistrovství ČR juniorů v judu. Na turnaji se sešla juniorská i dorostenecká špička z celé České republiky. Celkem šest judistů reprezentovalo Sport Judo Litoměřice. Do finálových bloků se probojovali čtyři litoměřičtí zástupci. Roli favoritky potvrdila věkem ještě dorostenka Petra Hájková ve váze do 70 kg. Přesvědčivými výkony bez problému došla pavoukem až do finále. V tomto utkání nestačila na juniorskou jedničku Szarzecovou z Třince a obsadila krásné druhé místo. Petra Hájková zkompletovala sbírku všech medailí. Po předloňském bronzu a loňském zlatu. Vše to zvládla věkem ještě dorostenka. Druhou stříbrnou medaili vybojovala také ještě dorostenka Denisa Beranová ve váze do 52 kg. Denisa v semifinálovém utkání nastoupila proti své rivalce Červinkové z Olomouce, s kterou letos měla nepříznivou bilanci. Tentokrát Denisa nastoupila do utkání s větším odhodláním a krásným hodem ukončila tuto negativní bilanci a proklouzla do finále, v kterém bohužel nestačila na zkušenou závodnici Řehákovou z Brna. Přesto lze hodnotit stříbro za velký úspěch. Pro Denisu Beranovou je to první medaile v juniorské kategorii. Sympatický výkon předvedl prvním rokem junior Adam Vojta ve váze do 90 kg. Adamovi bohužel nevyšlo první utkání, které těsně prohrál. V dalších třech utkáních už nenašel přemožitele a byl stoprocentní, tudíž se mohl radovat z jeho první juniorské bronzové medaile. Naopak náš nejzkušenější reprezentant David Hozák ve váze do 66 kg skončil na nepopulární bramborové medaili. Hozák měl určitě vyšší ambice. V Loňském roce startoval na juniorském Mistrovství Evropy a světa. Proto se od něj očekávala jistá medaile. Pravdou je, že přešel do vyšší váhové kategorii. Doufejme, že se z tohoto neúspěchu rychle oklepe a na příštím turnaji ukáže, že do české špičky patří. Ve stejné váze na devátém místě skončil dorostenec Marek Kropáč, což bylo asi jeho maximem.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

V prvním kole Extraligy mužů jsme obsadili třetí místo, což zatím nestačí na postup do play off. Další kolo nejvyšší týmové soutěže v ČR proběhne v květnu v Brně, kde se pokusí extraligový tým A.S.A. Litoměřice zaútočit na přední pozice.

Výsledky...

Celý článek »

Dvacetičlenná výprava závodníků litoměřického oddílu SPORT JUDO vyrazila uplynulý víkend na turnaj do České Lípy. 
Soutěž byla určena pro kategorie přípravek a žactva a zúčastnilo se jí na 250 závodníků z Čech a Polska.


V kategorii mladšího žactva vybojovali zlato Patrik Gabštůr a Ivan Tomko, bronz přidal Václav Nováček, 
který v boji o třetí místo zdolal svého oddílového kolegu Nikolase Legnera.

V kategorii přípravek prošli celou soutěží bez zaváhání Jan Galia, Jan Živnůstka, Jakub Venhoda a Daniel Bayer, kteří tak získali zlato.

Stříbrné medaile si odvezli Jan Kapoun, Adam Bayer, Matouš Balaštík, Karel Drahorád, Patrik Simon a Štěpánka Hojdarová.

Třetí místa a bronzové medaile vybojovali Jáchym Hanzl, Tomáš Fišer, Vojtěch Horn a David Lipš.

Výsledky....

Celý článek »

Naši nejlepší závodníci v dorostenecké kategorii měli možnost poměřit síly s mezinárodní špičkou 
na mezinárodním tréninkovém kempu po Evropském poháru v Teplicích. S vypětím všech sil vydrželi všech 5 tréninků a načerpali zkušenosti pro další mezinárodní akce.
Foto: Skupina ČR po posledním tréninku - vydrželi jsme !

Celý článek »

Kopaná, floorbal, překážkové dráhy, posilování a samozřejmě judo bylo hlavní náplní velikonočních prázdnin, pro naše nejmenší judisty. S téměř třiceti malými závodníky jsme využili čtvrtečního a pátečního volna, když jsme společně potrénovali a pobavili se při hrách v naší tělocvičně. Vše jsme zakončili mini turnajem, kde si všichni mohli otestovat nově natrénované techniky. 

Fotografie zde...

Celý článek »

Na tradiční soutěži v Týně nad Vltavou uspěli i žáci našeho klubu. Vynikající výkon a zlatou medaili získal Vašek Nováček, stříbro vybojovali Nokolas Legner a Patrik Gabštůr, bronz přidal Honza Vokál.

Celý článek »

Závodnice našeho klubu - dorostenka Patra Hájková si hned při prvních startech na kvalifikačních turnajích na ME dorostu vybojovala kvalitní umístění, které jí zaručilo příslušnost k TOP skupině reprezentačního družstva. V kategorii do 70 kg nejprve vybojovala 5.místo na EC ve Španělsku (Fuengirola) a následně 7.místo na MT v Německu (Bad Blankenburg), kde dosáhla nejlepšího umístění ze všech dorostenek ČR. Petra také dobře snáší zátěž při mezinárodních kempech mládeže, kde se připravuje na nadcházející EC v Teplicích. 
Přejeme jí hodně štěstí v boji o nominaci na letošní vrcholné soutěže.

Celý článek »

V sobotu 21. 3. jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazili na turnaj do Ústí nad Labem. Barvy našeho oddílu zde zastupovalo 17 závodníků a byli jsme nejpočetnější skupinou na turnaji. Velikou radost nám i našim závodníkům udělala spousta zlatých medailí, které jsme si z Ústí přivezli. Celkově naši vybojovali 11 zlatých a 2 stříbrné medaile. Díky skupinovému systému byla většina závodníků nalosována do čtyřčlenných skupin, kde zápasil každý s každým. Nejlépe si z našich vedli Kuba Vokál, Honza Živnůstka, Honza Galia, Karel Drahorád a Daniel Bayer, kteří ve svých váhových kategoriích zvítězili po třech vyhraných utkáních. Dvě vyhraná utkání stačila k vítězství Báře Jenešové, Kubovi Venhodovi a Matoušovi Balaštíkovi. Šimon Rúža, Daniel Kalina a Sebastian Zich kromě dvou výher jednou prohráli, ale díky chybám svých soupeřů v dalších utkáních si na krk nakonec také pověsili zlato. Medailovou sklizeň doplnili stříbrnými medailemi Štěpánka Hojdarová a Adam Bayer. Věřím, že tyto úspěchy budou naše malé závodníky motivovat k další práci, aby se v budoucnu prosadili v reprezentačních družstvech dorostu a juniorů, jako jejich starší oddíloví kolegové.

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 116 17 18 19 20 21 2234 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009