headerphoto

Aktuality

Naši nejlepší závodníci v dorostenecké kategorii měli možnost poměřit síly s mezinárodní špičkou 
na mezinárodním tréninkovém kempu po Evropském poháru v Teplicích. S vypětím všech sil vydrželi všech 5 tréninků a načerpali zkušenosti pro další mezinárodní akce.
Foto: Skupina ČR po posledním tréninku - vydrželi jsme !

Celý článek »

Kopaná, floorbal, překážkové dráhy, posilování a samozřejmě judo bylo hlavní náplní velikonočních prázdnin, pro naše nejmenší judisty. S téměř třiceti malými závodníky jsme využili čtvrtečního a pátečního volna, když jsme společně potrénovali a pobavili se při hrách v naší tělocvičně. Vše jsme zakončili mini turnajem, kde si všichni mohli otestovat nově natrénované techniky. 

Fotografie zde...

Celý článek »

Na tradiční soutěži v Týně nad Vltavou uspěli i žáci našeho klubu. Vynikající výkon a zlatou medaili získal Vašek Nováček, stříbro vybojovali Nokolas Legner a Patrik Gabštůr, bronz přidal Honza Vokál.

Celý článek »

Závodnice našeho klubu - dorostenka Patra Hájková si hned při prvních startech na kvalifikačních turnajích na ME dorostu vybojovala kvalitní umístění, které jí zaručilo příslušnost k TOP skupině reprezentačního družstva. V kategorii do 70 kg nejprve vybojovala 5.místo na EC ve Španělsku (Fuengirola) a následně 7.místo na MT v Německu (Bad Blankenburg), kde dosáhla nejlepšího umístění ze všech dorostenek ČR. Petra také dobře snáší zátěž při mezinárodních kempech mládeže, kde se připravuje na nadcházející EC v Teplicích. 
Přejeme jí hodně štěstí v boji o nominaci na letošní vrcholné soutěže.

Celý článek »

V sobotu 21. 3. jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazili na turnaj do Ústí nad Labem. Barvy našeho oddílu zde zastupovalo 17 závodníků a byli jsme nejpočetnější skupinou na turnaji. Velikou radost nám i našim závodníkům udělala spousta zlatých medailí, které jsme si z Ústí přivezli. Celkově naši vybojovali 11 zlatých a 2 stříbrné medaile. Díky skupinovému systému byla většina závodníků nalosována do čtyřčlenných skupin, kde zápasil každý s každým. Nejlépe si z našich vedli Kuba Vokál, Honza Živnůstka, Honza Galia, Karel Drahorád a Daniel Bayer, kteří ve svých váhových kategoriích zvítězili po třech vyhraných utkáních. Dvě vyhraná utkání stačila k vítězství Báře Jenešové, Kubovi Venhodovi a Matoušovi Balaštíkovi. Šimon Rúža, Daniel Kalina a Sebastian Zich kromě dvou výher jednou prohráli, ale díky chybám svých soupeřů v dalších utkáních si na krk nakonec také pověsili zlato. Medailovou sklizeň doplnili stříbrnými medailemi Štěpánka Hojdarová a Adam Bayer. Věřím, že tyto úspěchy budou naše malé závodníky motivovat k další práci, aby se v budoucnu prosadili v reprezentačních družstvech dorostu a juniorů, jako jejich starší oddíloví kolegové.

Výsledky zde...

Celý článek »

Medailové žně, tak by se dalo nazvat účinkování judistu Sport Juda Litoměřice na Českém poháru v Jablonci. Celkem 3x zlato: Jan Svoboda 46 kg 4/0, Žaneta Kropáčová 57 kg 4/0, Adam Vojta 90 kg 4/0, 3x stříbro Marek Kropáč 66 kg 3/1, Matěj Pech 60 kg 3/1, Lukáš Růža 27 kg 3/1 , bronz Denisa Beranová 52 kg 3/1 a sedmá místo Martin Svoboda 2/2 a Patrik Gabštur 34 kg 3/2. Dorostenci skončili v celkovém pořadí na prvním místě, stejně tak junioři.

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

Na úvodním kole dorostenecké ligy Sport Judo Litoměřice vybojovalo krásné druhé místo. Vytvořili si tak dobrou výchozí pozici na druhé kolo  týmové soutěže, ve kterém se rozhodne o postupu do finálové skupiny dorostenecké ligy ČR.

Výsledky zde...

Celý článek »

Na začátku jarních prázdnin jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazily za zahraničními zápasovými zkušenostmi do německého Sprembergu. Turnaj byl kvalitně obsazen, dorazilo 220 závodníků a kromě místních zde bylo několik velkých skupin závodníků z Polska i Čech. Naši borci se v této konkurenci rozhodně neztratili.

     Bezchybnými výkony se blýskli Adam a Daniel Bayerovi, oba prošli svými pavouky bez zaváhání a odvezli si zlaté medaile. Kluci startovali v zahraničí poprvé a přes úvodní nejistotu se postupně jejich výkony v zápasech zlepšovali. Ve finálových utkáních už jednoznačně své soupeře převálcovali a po krásných technikách v postoji oba své zápasy ukončili v boji na zemi po úspěšně nasazených drženích. Stříbrnou medaili vybojoval Kuba Venhoda, který jel na turnaj po kratším tréninkovém výpadku. V prvních třech utkáních Kuba předvedl takticky perfektně zvládnuté výkony. Ve finále už byl ale znát výpadek v tréninku a docházely mu síly. Ačkoliv v samém závěru Kuba soupeře hodil, rozhodčí podržely místního závodníka, techniku neohodnotili a Kuba tak bral stříbro. Posledním naším závodníkem byl Karel Drahorád, který v úvodním zápasu nestačil na svého soupeře z Polska. Karel tak nastoupil do oprav, kde dvakrát zvítězil a po krásných hodech si došel pro bronz. 

Celý článek »

2. 3. v pondělí: Dopoledne -VOLNO, Odpoledne 17:00 - 18:30 JUDO (po tréninku rehabilitace)
3.3. v úterý: Dopoledne 10:00 - 11:30 KONDICE, Odpoledne 17:00 - 18:30 JUDO
4.3. ve středu: Dopoledne 10:00 - 11:30 KONDICE,Odpoledne 17:00 - 18:30 JUDO (po tréninku rehabilitace)
Ve čtvrtek 5.3. a v pátek 6.3. nebudou žádné tréninky.

Dopolední příprava bude ve škole (ZŠ Ladova)
Odpolední příprava bude na zimním stadionu.

Celý článek »

V době jarních prázdnin 2.3. - 6.3. 2015 probíhat NEBUDOU
z důvodu instalace nových rozvodů a osvětlení v tělocvičnách

Celý článek »

« | 117 18 19 20 21 22 2334 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009