headerphoto

Aktuality

Judisté Sport Juda Litoměřice vyrazili do Ostravy na první Český pohár v judu v letošním roce. Konkurence v Ostravě byla jako vždy silná. Kromě české špičky startovaly na turnaji ještě kluby z Polska, Slovenska a z Rakouska. V sobotu se na Českém poháru nejprve představili mladší a starší žáci. Vynikajícího výsledku dosáhl prvním rokem mladší žák Lukáš Růža, který startoval ve váze do 27 kg. Přestože na tak velkém turnaji ještě nestartoval, premiéra mu vyšla skvěl. Obsadil krásné druhé místo. O medaile bojoval i mladší žák Nikolas Legner startující ve váhové kategorii do 38 kg. Bohužel boj o bronz prohrál, proto se musel spokojit s bramborovou medailí.  Přesto lze hodnotit jeho výkon velmi kladně. Stejného výsledku jako Legner dosáhl i Kryštof Tomko, který startoval v kategorii starších žáku ve váze do 46 kg. Na bodovaném sedmém místě skončil mladší žák Ivan Tomko ve váze do 42 kg a devátý byl Jan Vokál ve váze do 55 kg. V neděli vstoupili do turnaje dorostenci a junioři. Letos už druhé zlato vybojovala dorostenka Petra Hájková ve váze do 70 kg a drží zatím v dorostenkách neporazitelnost. Snad se jí v podobném duchu bude dařit i s reprezentací. Stabilní výkony v novém roce podává i Denisa Beranová (váha 52kg), která skončila na pěkném druhém místě a určitě se s ní v reprezentaci musí počítat. V dorostencích se nejlépe dařilo Matyášovi Bartoňovi, který startoval v nejlehčí váhové kategorii do 46 kg. Matyáš obsadil druhé místo a zapsal si tak první body do ranking listu. V neděli vybojoval třetí stříbro pro Sport Judo Litoměřice junior Adam Vojta ve váze do 90 kg. Na devátém místě skončil dorostenec Marek Kropáč ve váze do 66 kg. 

Celý článek »

T.Vytlačil, V.Červín, R.Hozáková budou v týdnu 14. - 21. 2. na lyžařském kurzu

18.2. Středa 16,30-18,00 trénink ve škole odpadá, kdo má zájem trénovat - doražte na zimní stadion 17,30-19,00

20. 2. Pátek 14,00 - 15,00 odpadá

- ostatní tréninky normálně poběží

Celý článek »

Soutěže  se zúčastnilo  celkem 205 závodníků z 25 klubů  4 krajů.  Z pořádajícího klubu startovalo  33 závodníků, kteří  vybojovali  celkem 21 medailí  (8-6-7).

 

Pořadí hodnocení  družstev: 

1.místo           Sport  Judo  Litoměřice      43 bodů

2.místo           USK  Praha                           32 bodů

3.místo           SK Judo Teplice                   28 bodů

4.místo            JV Judo Rumburk                   19 bodů

5.místo            VTŽ  Chomutov                     17 bodů

6.místo            Judo Nový Bor                       16 bodů

 

Výsledky zde...

Fotografie...

Celý článek »

V sobotu 21. ledna se judisté Sport juda Litoměřice představili na turnaji s mezinárodní účastí v Olomouci. Pro závodníky letošní první ostrý start na tatami dopadl velice dobře. Turnaje se zúčastnilo pět judistů a všichni skončili na stupínku vítězů. Petra Hájková ve váze do -70 kg bez problémů zvítězila ve všech utkáních před časovým limitem na ippon a po zásluze brala zlatou medaili. Denisa Beranová se představila ve váze do -52 kg. V prvním kole měla volný los a ve druhém porazila Slovenku na ippon. Ve finále po vyrovnaném boji podlehla závodnici z Brna a obsadila tak konečnou druhou příčku. Jan Svoboda startoval ve váze do -46 kg. Také on předvedl spolehlivé výkony a své zápasy ukončil před časovým limitem na ippon a vybojoval si  zlatou medaili. Marek Kropáč se na tatami představil ve váze do -66 kg. Jeho vítězná cesta skončila v boji o finále, kde těsně podlehl pozdějšímu vítězi. V zápase o bronz, ale už zase dominoval a získal pro náš klub další medaili. Poslední zástupce našeho oddílu Adam Vojta se představil v kategorii junioři do -90 kg. Dařilo se mu tak na půl, když dokázal dvakrát vyhrát a dvakrát odešel jako poražený a obsadil konečné třetí místo. Celkový zisk pěti cenných kovů je dobrý start do nové sezony a věříme, že závodníci dokážou na tyto výsledky navázat v dalších závodech.

Výsledky zde...

Celý článek »

Dorostenci Sport Juda Litoměřice absolvovali v lednu již druhý náročný kemp, který se uskutečnil v krasném alpském rakouském prostředí ve ve vesničce Rauris. Tentokrát bylo soustředění zaměřeno hlavně na judo.

  

Celý článek »

Litoměřičtí judisté mají za sebou náročné kondiční soustředění v Krkonoších.
Každý den běhali v náročných terénech na běžkách. Celkem za týden zdolali na 140 km.
Letos jim krásné ubytování a stravu poskytl hotel Černá Bouda na Černé hoře.
Všichni to "přežili" bez újmy a od 12.1. znovu do kimon!!!

Celý článek »

Od 15.1. budou tréninky judo ve čtvrtek probíhat pouze od 15:30-16:30. V rámci režimu přesunu z odpolední školní družiny se nic nemění. Rodiče si děti budou vyzvedávat po ukončení tréninku v 16:30. 

Trénink v úterý zůstává beze změn.

Celý článek »

Litoměřičtí judisté využili prvního sněhu a na kondiční trénink vyrazili do Německa – Altenbergu. Tam na krásně upravených tratích zkusili své umění na běžkách. Pro trénink o prázdninách to byla příjemná změna. Od 27. do 30.12. měli judisté dvoufázový trénink zaměřený na kondici a techniku juda. Následovat bude tradiční soustředění na horách – tentokrát na Černé hoře v Krkonoších v horském hotelu Černá Bouda.

Odjezd v sobotu 3.1.2015 ve 12,15 od ZŠ Ladova, Litoměřice. 

Celý článek »

Všem přejeme krásné vánoční svátky a do nového roku vše NEJ...

Pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů.

Judisté Sport Judo Litoměřice

Celý článek »

 


Datum:    7.2.2015
Místo:       Sportovní hala - Kalich aréna

Celý článek »

« | 118 19 20 21 22 23 2434 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009