headerphoto

Aktuality

Judisté  žákovské kategorie se připravovali na podzimní sezónu v prostorách areálu ZŠ Terezín. Vydatný  trénink,  jak na žíněnce, tak na  přilehlých sportovištích,  organizovali dětem jejich trenéři  Václav Červín a  Ivan Tomko.

Nácvik judistických  technik  a kondiční příprava byla hlavní náplní našeho soustředění. Nechyběly však ani společné hry a soutěže pro zpestření tréninku. Všichni účastníci zaslouží pochvalu za přístup k tréninku a zvládnutí celé tréninkové zátěže.

Fotografie zde...

Celý článek »

Od 9. - do 15. srpna proběhlo soustředění SCM v Teplicích. Tentokrát byl kemp zaměřen hlavně na kondici, která byla dost náročná. V Judo jsme se věnovali pouze nácviku technik. S odvedenou prací našich závodníků v průběhu soustředění jsem byl spokojený. Ve stejném režimu budeme nadále pokračovat do konce prázdnin, abychom byli dostatečně připraveni na nadcházející turnaje.

Fotografie...

Celý článek »

Judista David Hozák v uplynulých týdnech  absolvoval velmi náročnou přípravu na kempech s juniorskou reprezentací. David se svými výsledky v této sezóně nominoval na Mistrovství Evropy juniorů. Proto se místo prázdnin začal velmi intenzivně věnovat důkladné přípravě. Hozák  nejdříve odletěl s juniorskou reprezentací  do kolébky juda až do dalekého Japonska, kde si odbyl svojí premiéru. Ovšem čtrnáct dní  na soustředění v Japonsku není žádný med.

Celý článek »

  

Šestičlenná výprava Sport Juda Litoměřice se vypravila do rakouského Grazu sbírat cenné mezinárodní zkušenosti. Tento turnaj je pro věkovou kategorii dorostenců. V Grazu startovalo osmnáct států. Proto má tento turnaj vysokou kvalitu a není lehké se v soutěži prosadit. Startovaly zde i silné reprezentace jako je např. Brazílie a Rusko.

Výsledky zde...

Celý článek »

 Město Chomutov uspořádalo juniorské Mistrovství České republiky v judu. Sport Judo Litoměřice vyslalo na tuto soutěž sedm závodníků, kteří usilovali o cenné medaile a o nominaci do juniorské reprezentace. V této kategorii mají judisté z Litoměřic pouze dva juniory a zbývajících pět stále spadá mezi dorostence. Přesto se čekalo i od těchto mladších závodníků nějaké to překvapení, jak už je na této soutěži zvykem. 

Fotografie...   /   Výsledky...

Celý článek »

V sobotu 24. 5. se výprava našich mláďat zúčastnila tradičního turnaje v Mostě, kam se sjelo 130 závodníků z 23 oddílů. V celkovém hodnocení oddílů jsme obsadili 3. místo. Z našich si nejlépe vedl Martin Riedel, který ziskem zlata pěkně vstoupil do svých turnajových startů. Další zlato přidala Štěpánka Hojdarová, která si cenný kov zasloužila zejména díky své bojovnosti a porážkou dvou výrazně těžších soupeřů. Stříbrnou medaili vybojoval trochu smolně po drobném zaváhání ve finále Lukáš Rúža. Ve finále těsně svému soupeři podlehl i Ruda Kubát, který si odvezl naše druhé stříbro. Bronzové medaile přidali Sebastián Zich, Jan Kapoun, Adam Bayer, Jan Vágner a Šimon Rúža. Na svém prvním turnaji pak sbírali zkušenosti Tomáš Fišer a Vojta Horn.

Výsledky zde... / Fotografie...

Celý článek »

V Benešově se uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev dorostenek. Sport Judo Litoměřice odjelo na turnaj bojovat o jednu z cenných medailí. V minulém roce skončila litoměřická děvčata na druhém místě. Ambice tedy byly podobné, minimálně zopakovat loňský výsledek.

Celý článek »

V neděli 18. 5. se naši nejmenší závodníci zúčastnili turnaje na pražské Folimance, kam se sjelo na 280 závodníků z celé republiky. Pro tuto věkovou kategorii byl turnaj jedním z nejobsazenějších, ale zároveň svým sytémem nejvlídnější k začínajícím závodníkům. Téměř všichni malí judisté byli nalosováni do skupin po čtyřech, tedy nastoupili ve třech utkáních. 

Z našich se nejlépe vedlo Kubovi Vokálovi,Štěpánce Hojdarové, Honzovi Vokálovi a Kájovi Drahorádovi, kteří svými utkáními prošli bez zaváhání a vždy zvítězili před časovým limitem. Stříbrné medaile přidali Honza Živnůstka, Martin Riedel, Kuba Venhoda a Ruda Kubát. Svou první bronzovou medali si zaslouženě vybojoval Matěj Líska, který nastoupil ve čtyřech utkáních. Matěj, po dvou úvodních nezdarech, zmobilizoval všechny své síly a konečně ukázal co v sobě má. Ve dvou následujících zápasech své soupeře doslova převálcoval a krásnými technikami zvítězil před časovým limitem. Poslední bronzovou medaili do sbírky pak přidala Mája Macková.

Fotografie zde...

Celý článek »

 

Reprezentace ČR juniorů vyrazila do litevského Kaunasu bojovat o další body do světového žebříčku a o nominaci na podzimní ME a MS. Výpravu ČR tentokrát tvořila jen trojice závodníků SCM (Sportovního centra mládeže) při Sport Judo Litoměřice - David Hozák, který startoval v kategorii do 60 kg, Marcel Jirouš (73 kg) a Jan Staněk (nad 100 kg)

Celý článek »

« | 120 21 22 23 24 25 2634 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009