headerphoto

Aktuality

V konkurenci 140-ti závodníků vybojoval Václav Nováček zlato, Erik Klein stříbro a Kryštof Tomko bronz.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

Termín: 16. - 23. 8. 2014
Místo: ZŠ Terezín ( Kréta)

Náplň: 4 tréninky denně + nácvik na kyu po večeři, tréninky judo v kimonu, kondiční příprava (běh, posilování, sportovní hry), taktická příprava vedení zápasu.
Závodníci: na soustředění jsou nominováni závodníci, kteří již zvládnou vyšší zátěž a díky své výkonnosti se prosadili na některých turnajích. Pokud se některý z nominovaných závodníků omluví, budou osloveni další zájemci. Prosím rodiče, aby zbytečně nepospíchali na účast svých dětí na soustředění. Akce je poměrně náročná a pro začínající děti by velká zátěž mohla být nepříjemným zážitkem, který by mohl negativně ovlivnit další vztah k našemu sportu. 

Poznámka: nezapomeňte včas odevzdat přihlášky, po termínu oslovíme případné náhradníky.

Přihláška zde   /   Seznam dětí

Celý článek »

Ve čtvrtek 1. 5. a 8. 5. nebudou probíhat tréninky náboru (15:30-16:30).

Celý článek »

V době Velikonočních prázdnin, jsme pro naše malé judisty uspořádali dvoudenní tréninkový sraz. Program byl náročný, ale i plný zábavy. Během dvou dnů jsme zvládli několik tréninků v kimonu, pracovali na kondici při sportovních hrách (floorbal, fotbal, basketbal), překonávali jsme „opičí dráhu“ a v závěru proběhl i mini turnaj. Zážitkem pro malé sportovce bylo jistě i nocování přímo na tatami, kde jindy trénujeme. Akce se zúčastnilo 26 judistů, kterým při oragnizaci tréninků pomáhali starší závodníci (dorostenci a junioři), kteří doby volna samodřejmě k intenzivnímu tréninku využívají taktéž. 

Fotografie zde...

Celý článek »

Na tradiční soutěž - Týn Cup vyrazila i skupinka našich závodníků. Vynikajícím výkonem se prezentoval zejména Honza Svoboda, který dokázal s převahou zvítězit jak v kategorii starších žáků (42 kg), tak v kategorii dorostu (46 kg). Zde si odbyl úspěšnou premiéru a ukázal, že se může zařadit do republikové špičky i ve vyšší věkové kategorii.
Suverénním výkonem se v Týně prezentoval i mladší žák Vašek Nováček, který na 4 vítězná utkání potřeboval v součtu necelou minutu.

Výsledky...

Celý článek »

Reprezentace ČR juniorů vyrazila do řecké Soluně bojovat o první body do světového žebříčku a o nominaci na podzimní ME a MS. Členem výpravy byl junior Sport Judo Litoměřice David Hozák, který startoval v kategorii do 60 kg.

Do Řecka se sjela silná konkurence z 32 zemí. David se po skvělém výkonu dostal poprvé v kariéře „na bednu“, když vybojoval bronzovou medaili a získal tak nejlepší umístění pro ČR na tomto turnaji.

Celý článek »

V sobotu 22. 3. se sjelo na tradiční Velkou cenu Ústí n. Labem na 160 závodníků v kategorii mláďat  a vybraných vah (34 kg a 38 kg) mladších žáků. Za náš oddíl nastoupilo do zápasů 21 borců. Bilance, které jsme dosáhli, nám potvrdila, že pokud se na tréninku pořádně maká, úspěchy se jistě dostaví. 

Výsledky zde...

Celý článek »

Českého poháru v Jablonci nad Nisou se zúčastnilo 7 závodníků v kategorii žactva a 6 závodníků - dorostenců. Na zlaté medaile po skvělých výkonech dosáhli dorostenec Marek Kropáč (60 kg) a dorostenka Petra Hájková (70 kg). Bronz pak vybojoval dorostenec Patrik Dlouhý (46 kg) a st.žák Matyáš Bartoň (42 kg), který do závodění naskočil po dlouhé nemoci a s velkým tréninkovým mankem.
Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 8.3. proběhl, jako tradičně pod taktovkou místního oddílu Sport judo Litoměřice, turnaj nejmenších judistů. Turnaje se zúčastnilo celkem 140 závodníků hned z několika krajů. Kromě našich „ostřílených borců“ jsme do bojů nasadili několik úplných nováčku, kteří si zde vyzkoušeli první turnajové zápasy. Celkem se z našeho oddílu turnaje zúčastnilo 27 závodníků a 14 z nich si zaslouženě odneslo na krku cenný kov. 

První turnajový start perfektně zvládl Honza Živnůstka, který po čtyřech vyhraných utkáních získal zlato. Další zlaté medaile přidali Karel Drahorád, Patrik Simon a Honza Vokál. Stříbrný s jednou prohrou a třemi výhrami skončil ve své úspěšné premiéře Kuba Vokál. Další stříbro doplnila Bára Jenešová a Adam Bayer. Bronzové medaile po drobných zaváháních, ale zaslouženě vybojovali Jakub Venhoda, Šimon Veis, Matouš Balaštík, Honza Vágner, Maruška Macková, Štěpánka Hojdarová a Ruda Kubát, pro kterého byla medaile úspěšným vstupem mezi naše závodící svěřence. 

Výsledky....

Celý článek »

Judisté Sport Judo Litoměřice bojovali o uplynulém víkendu na třech mezinárodních turnajích.

Závodníci v kategorii do 16 let startovali na Grand Prix  Slovenska v Bánské Bystrici a naši nejmenší bojovali o medaile v německém Sprembergu. David Hozák pak hájil barvy českého juda na světovém poháru mužů v Praze...

Fotografie zde...

Celý článek »

« | 120 21 22 23 24 25 2633 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009