headerphoto

Aktuality

Účast na této vrcholné akci pro kategorii maldšího žactva si na základě žebříčku zajistila trojice závodníků Sport Juda.
Nejblíže k medaili byl v nejobsazenější  váze do 38kg Vašek Nováček, který se po velmi pěkném výkonu probojoval až do finálového bloku, kde však v boji o bronz nestačil na svého velkého rivala a skončil tak těsně pod stupni vítězů.  Ve stejné váze bojoval i jeho oddílový kolega Ivan Tomko, který po bojovném výkonu vybojoval solidní sedmou příčku.
Posledním zástupcem Sport juda byl ve váze do 34kg Patrik Gabštůr, který po dobře zvládnutém 1. kole následně nestačil na svého dalšího soupeře a tím pro něj soutěž skončila.
Nutno podotknout, že pro všechny tři závodníky šlo o první účast na Přeboru ČR a zisk dvou bodovaných umístění tak lze považovat za úspěch.
Pevně věříme, že spolu s ostatními závodníky vydrží ve vysokém tréninkovém nasazení i pro příští sezónu, kde by už měli patřit k favoritům na zisk nejvyšších příček.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 8. 11. jsme se s našimi nejmenšími závodníky zúčastnili tradičního Turnaje nadějí v Ústí nad Labem. Letošního ročníku se zúčastnilo přes 250 závodníků a tak ten, kdo pomýšlel na medaili, musel v této konkurenci předvést opravdu hodnotný výkon. Celkem naši vybojovali 15 medailí:

 

Zlato: Karel Drahorád, Jan Vokál. Stříbro: Patrik Simon, Ivan Husák, Daniel Bayer, Matouš Balaštík, Ruda Kubát, Marie Macková. Bronz: Viktor Husák, Jakub Vokál, Jan Živnůstka, Martin Riedel, Prokop Maschke, Jakub Venhoda, Adam Bayer. V mladších žácích přidal ještě bronz Kryštof Tomko. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 1.11. se konalo v Plzni Mistrovství ČR pro kategorii dorostu. Náš klub reprezentovalo celkem 9 závodníků, kteří dokázali vybojovat 5 medailí.

Titul Mistra ČR získal po zásluze Honza Svoboda, který zvítězil ve váze do 46 kg.

Všechna svá utkání s přehledem dovedl do vítězného konce a svým soupeřům nedal žádnou šanci.

Ve stejné kategorii po bojovném výkonu přidal bronzovou medaili Matyáš Bartoň.

Stříbrnou medaili přivezla Petra Hájková (70kg), která přišla o zlato až chybou pár sekund do konce finálového utkání. Do finále však došla suverénním způsobem. Stejně se vedlo i Adamovi Vojtovi (81kg), který přesvědčivě prošel do finále, kde chybou v polovině utkání prohrál a získal stříbro. Bronz vybojovala ještě Žaneta Kropáčová (57kg). Na 5.místě skončili Marek Kropáč (66kg) a Martin Kudrna (60kg). Anna Macková a Martin Svoboda skončili tentokrát v poli poražených.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 25. 10. jsme po kratší odmlce s našimi nejmenšími závodníky vyrazili na novou soutěž pořádanou  oddílem juda z Mělníka. Našim cílem bylo prověřit tréninkovou přípravu a také se utkat se soupeři z jiného kraje. A podařilo se. Z patnácti závodníků, kteří reprezentovali Litoměřice, dokázalo dvanáct vybojovat cenný kov. A je třeba říci, že medaile nebyly zadarmo...

Výsledky zde...

Celý článek »

V Ostravě se v sobotu 18.10.2014 konal Přebor České republiky v kategorii staršího žactva. ZŠ Ladova a Sport judo Litoměřice zde reprezentovala trojice závodníků, která si vybojovala právo startu na předchozích závodech Českého poháru.

Honza Svoboda startoval v kategorii do 42 kg a obhajoval titul z předchozích dvou let.

Potvrdil roli favorita a suverénně zvítězil. Většinu utkání rozhodl již v úvodu utkání a již třetí rok po sobě získal titul Přeborníka ČR.

V kategorii do 46 kg bojoval Matyáš Bartoň. Po pěkném výkonu mu medaile těsně utekla a obsadil 5.místo, stejně jako Kristýna Škrancová ve váze do 48 kg.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu, školy a města.

Celý článek »

Muži Sport Juda Litoměřice obsadili  v sestupové skupině Extraligy první místo. V celkovém pořadí Extraligy  skončili na pátém místě, proto tým A.S.A. Sport Judo Litoměřice bude i nadále v nejvyšší soutěži ČR.

Výsledky...

Celý článek »

V Teplicích se uskutečnil poslední Český pohár v judu. Pro závodníky Sport Juda Litoměřice to byl poslední test  a vylepšení pozice v žebříčku Českých pohárů. V sobotu se na teplické žíněnce představili mladší a starší žáci. 

Celý článek »

 David se i letos kvalifikoval na MEJ, když dokázal získat 2 bronzové medaile při EP, které byly součástí World junior tour (Soluň -GRE a Kaunas -LTU). Na ME v úvodním kole narazil na nasazeného závodníka z Velké Británie, kterému podlehl již v úvodu utkání. I přes neúspěch na ME však Davidovi gratulujeme k úspěšné sezoně a dobré reprezentaci ČR a našeho oddílu.

Výsledky zde...

Celý článek »

Tak jako každý rok jsme předposlední týden prázdnin využili k pořádné přípravě na nadcházející sezónu. Tentokrát jsme s našimi nejmenšími závodníky vyrazili do terezínské základní školy, kde se nám dostalo perfektního zázemí k tréninku. Na pořadu byl zejména nácvik nových technik a kondiční příprava. Pro zpestření jsme zařadili také netradiční desetiboj, závod v orientačním běhu a pravidelně jsme také hráli floorbal nebo kopanou. Týdenní soustředění jsme zakončili oddílovým turnajem v judu a zkouškami na vyšší kyu (technické stupně / pásky). Celkem se soustředění zúčastnilo třicet závodníků a většině se také podařilo si svůj technický stupeň zvýšit. Doufejme, že odvedená práce přinese ovoce v podobě medailových úspěchů v nadcházejících turnajích.

Fotografie zde...

Celý článek »

« | 120 21 22 23 24 25 2635 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009