headerphoto

Aktuality

Judista David Hozák v uplynulých týdnech  absolvoval velmi náročnou přípravu na kempech s juniorskou reprezentací. David se svými výsledky v této sezóně nominoval na Mistrovství Evropy juniorů. Proto se místo prázdnin začal velmi intenzivně věnovat důkladné přípravě. Hozák  nejdříve odletěl s juniorskou reprezentací  do kolébky juda až do dalekého Japonska, kde si odbyl svojí premiéru. Ovšem čtrnáct dní  na soustředění v Japonsku není žádný med.

Celý článek »

  

Šestičlenná výprava Sport Juda Litoměřice se vypravila do rakouského Grazu sbírat cenné mezinárodní zkušenosti. Tento turnaj je pro věkovou kategorii dorostenců. V Grazu startovalo osmnáct států. Proto má tento turnaj vysokou kvalitu a není lehké se v soutěži prosadit. Startovaly zde i silné reprezentace jako je např. Brazílie a Rusko.

Výsledky zde...

Celý článek »

 Město Chomutov uspořádalo juniorské Mistrovství České republiky v judu. Sport Judo Litoměřice vyslalo na tuto soutěž sedm závodníků, kteří usilovali o cenné medaile a o nominaci do juniorské reprezentace. V této kategorii mají judisté z Litoměřic pouze dva juniory a zbývajících pět stále spadá mezi dorostence. Přesto se čekalo i od těchto mladších závodníků nějaké to překvapení, jak už je na této soutěži zvykem. 

Fotografie...   /   Výsledky...

Celý článek »

V sobotu 24. 5. se výprava našich mláďat zúčastnila tradičního turnaje v Mostě, kam se sjelo 130 závodníků z 23 oddílů. V celkovém hodnocení oddílů jsme obsadili 3. místo. Z našich si nejlépe vedl Martin Riedel, který ziskem zlata pěkně vstoupil do svých turnajových startů. Další zlato přidala Štěpánka Hojdarová, která si cenný kov zasloužila zejména díky své bojovnosti a porážkou dvou výrazně těžších soupeřů. Stříbrnou medaili vybojoval trochu smolně po drobném zaváhání ve finále Lukáš Rúža. Ve finále těsně svému soupeři podlehl i Ruda Kubát, který si odvezl naše druhé stříbro. Bronzové medaile přidali Sebastián Zich, Jan Kapoun, Adam Bayer, Jan Vágner a Šimon Rúža. Na svém prvním turnaji pak sbírali zkušenosti Tomáš Fišer a Vojta Horn.

Výsledky zde... / Fotografie...

Celý článek »

V Benešově se uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev dorostenek. Sport Judo Litoměřice odjelo na turnaj bojovat o jednu z cenných medailí. V minulém roce skončila litoměřická děvčata na druhém místě. Ambice tedy byly podobné, minimálně zopakovat loňský výsledek.

Celý článek »

V neděli 18. 5. se naši nejmenší závodníci zúčastnili turnaje na pražské Folimance, kam se sjelo na 280 závodníků z celé republiky. Pro tuto věkovou kategorii byl turnaj jedním z nejobsazenějších, ale zároveň svým sytémem nejvlídnější k začínajícím závodníkům. Téměř všichni malí judisté byli nalosováni do skupin po čtyřech, tedy nastoupili ve třech utkáních. 

Z našich se nejlépe vedlo Kubovi Vokálovi,Štěpánce Hojdarové, Honzovi Vokálovi a Kájovi Drahorádovi, kteří svými utkáními prošli bez zaváhání a vždy zvítězili před časovým limitem. Stříbrné medaile přidali Honza Živnůstka, Martin Riedel, Kuba Venhoda a Ruda Kubát. Svou první bronzovou medali si zaslouženě vybojoval Matěj Líska, který nastoupil ve čtyřech utkáních. Matěj, po dvou úvodních nezdarech, zmobilizoval všechny své síly a konečně ukázal co v sobě má. Ve dvou následujících zápasech své soupeře doslova převálcoval a krásnými technikami zvítězil před časovým limitem. Poslední bronzovou medaili do sbírky pak přidala Mája Macková.

Fotografie zde...

Celý článek »

 

Reprezentace ČR juniorů vyrazila do litevského Kaunasu bojovat o další body do světového žebříčku a o nominaci na podzimní ME a MS. Výpravu ČR tentokrát tvořila jen trojice závodníků SCM (Sportovního centra mládeže) při Sport Judo Litoměřice - David Hozák, který startoval v kategorii do 60 kg, Marcel Jirouš (73 kg) a Jan Staněk (nad 100 kg)

Celý článek »

 

O víkendu 3. - 5. 5. 2014 se zástupci z oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnili velmi kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje v Budapešti. Na turnaji zápasilo přes tisíc závodníků ze 17 států.  Z našeho oddílu se turnaje a následného kempu zúčastnili Honza Svoboda a Matyáš Bartoň v kategorii do 15 let. Honza předvedl perfektní výkon a na turnaji po čtyřech vahraných utkáních a jedné prohře vybojoval velmi cennou bronzovou medaili a potvrdil své ambice, probojovat se mezi evropskou elitu. Matyáš bohužel narazil v prvním kole na silného soupeře z Maďarska na kterého bohužel nestačil. Pro oba to ale byla velmi cennná zkušenost, která prověřila jak jsou naši borci připravení a na čem je třeba ještě pracovat, aby se v eropské špičce mohli pravidelně prosazovat. Cenné zkušenosti si oba chlapci přivezli i z následného kempu, kde se na tréninkových utkáních potkávalo na 300 borců. 

 

Výsledky nsšich závodníků:

40 kg, 3. místo, Jan Svoboda, 4/1

45 kg, Matyáš Bartoň,  0/1

Celý článek »

V konkurenci 140-ti závodníků vybojoval Václav Nováček zlato, Erik Klein stříbro a Kryštof Tomko bronz.

 

Výsledky zde...

Celý článek »

Termín: 16. - 23. 8. 2014
Místo: ZŠ Terezín ( Kréta)

Náplň: 4 tréninky denně + nácvik na kyu po večeři, tréninky judo v kimonu, kondiční příprava (běh, posilování, sportovní hry), taktická příprava vedení zápasu.
Závodníci: na soustředění jsou nominováni závodníci, kteří již zvládnou vyšší zátěž a díky své výkonnosti se prosadili na některých turnajích. Pokud se některý z nominovaných závodníků omluví, budou osloveni další zájemci. Prosím rodiče, aby zbytečně nepospíchali na účast svých dětí na soustředění. Akce je poměrně náročná a pro začínající děti by velká zátěž mohla být nepříjemným zážitkem, který by mohl negativně ovlivnit další vztah k našemu sportu. 

Poznámka: nezapomeňte včas odevzdat přihlášky, po termínu oslovíme případné náhradníky.

Přihláška zde   /   Seznam dětí

Celý článek »

« | 121 22 23 24 25 26 2734 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009