headerphoto

Aktuality

V sobotu 8.3. proběhl, jako tradičně pod taktovkou místního oddílu Sport judo Litoměřice, turnaj nejmenších judistů. Turnaje se zúčastnilo celkem 140 závodníků hned z několika krajů. Kromě našich „ostřílených borců“ jsme do bojů nasadili několik úplných nováčku, kteří si zde vyzkoušeli první turnajové zápasy. Celkem se z našeho oddílu turnaje zúčastnilo 27 závodníků a 14 z nich si zaslouženě odneslo na krku cenný kov. 

První turnajový start perfektně zvládl Honza Živnůstka, který po čtyřech vyhraných utkáních získal zlato. Další zlaté medaile přidali Karel Drahorád, Patrik Simon a Honza Vokál. Stříbrný s jednou prohrou a třemi výhrami skončil ve své úspěšné premiéře Kuba Vokál. Další stříbro doplnila Bára Jenešová a Adam Bayer. Bronzové medaile po drobných zaváháních, ale zaslouženě vybojovali Jakub Venhoda, Šimon Veis, Matouš Balaštík, Honza Vágner, Maruška Macková, Štěpánka Hojdarová a Ruda Kubát, pro kterého byla medaile úspěšným vstupem mezi naše závodící svěřence. 

Výsledky....

Celý článek »

Judisté Sport Judo Litoměřice bojovali o uplynulém víkendu na třech mezinárodních turnajích.

Závodníci v kategorii do 16 let startovali na Grand Prix  Slovenska v Bánské Bystrici a naši nejmenší bojovali o medaile v německém Sprembergu. David Hozák pak hájil barvy českého juda na světovém poháru mužů v Praze...

Fotografie zde...

Celý článek »

V konkurenci tří stovek závodníků z téměř celé ČR vybojoval Václav Nováček po výborném výkonu zlatou medaili, třetí místa přidali Ivan Tomko a Nikolas Legner.

Výsledky zde...

Celý článek »

 Judisté Sport Juda Litoměřice zavítali na první kolo dorostenecké ligy do Plzně. Sport Judo Litoměřice má tento rok výborný tým a ambice na medaili v lize jsou vysoké. Litoměřice byly nalosovány do skupiny A. První tří týmy postupují po dvou odepraných kolech do finálové skupiny. V prvním utkání Sport Judo porazilo celkem hladce Tatran Prachatice 6:2. V druhém zápase nastoupili judisté proti nováčkovi dorostenecké ligy Judo klubu Jablonce nad Nisou. Tento boj skončil stejným poměrem jako první zápas 6:2. V severočeském derby svedli Litoměřice zápas proti tradičnímu rivalovi z Chomutovu. 

Celý článek »

 

V Ostravě se uskutečnil první Český pohár v judu v tomto roce. Na turnaji nechyběli judisté Sport Juda Litoměřice, kteří bojovali o první body do judistického ranking listu. Jako první do bojů o medaile zasáhli mladší a starší žáci. Nejlépe se v této věkové kategorii dařilo Honzovi Svobodovi ve váze do 42 kg. Svoboda hladce prošel až do semifinále, v němž nestačil na polského závodníka. V boji o třetí místo už byl stoprocentní a po zásluze si odvezl bronz. 

Celý článek »

Tréninky judo o jarních prázdninách (24. - 28. 2.) pro nábor a mláďata budou probíhat pouze:

Po 15:00 - 16:00 (nábor), 16:00-17:00 (přípravka), 17-18,30 žactvo

Út 17-18,30 žactvo

St 15:30 - 16:30 (nábor + přípravka), 16,30-18 žactvo

Celý článek »

Judisté SCM Litoměřice absolvovali kondiční přípravu v Krkonoších na Švýcarské boudě. Sešla se zde výborná parta, která zvládla všechny tréninky na vysoké úrovni. Věříme, že nabranou kondici závodníci zúročí na nadcházejících kvalifikačních turnajích.

Fotografie...

Celý článek »

Jak již bývá naším zvykem, využíváme prázdninového času k pořádnému tréninku a i letošních vánočních prázdnin jsme takto využili a uspořádali třídenní soustředění (2.1. - 4.1. 2014) pro naše nejmenší judisty. Celkem se akce zúčastnilo 35 závodíků, což nám dělá velkou radost a ukazuje to na zapálení pro náš sport. V průběhu soustředění jsme si ukázali několik nových technik, posilovali jsme, hráli floorbal, překonávali jsme překážkové dráhy a v závěru jsme výhlásili nejúspěšnější závodníky uplynulé sezóny.

Fotografie zde...

Celý článek »

(24. 12. - 26. 12. Vánoční svátky / 2. 1. - 4. 1. tréninkový sraz závodících mláďat a žáků).
Běžný tréninkový provoz začne od pondělka 6. 1. 2014

Celý článek »

V sobotu 7. 12. se naši nejmenší judisté zúčastnili posledních dvou turnajů v letošním roce. Naši borci bojovali hned na dvou turnajových frontách. Skupina 11 zkušenějších závodníků vyrazila na vánoční Velkou cenu do Chomutova a dalších šest litoměřických judistů vyrazilo získávat své první turnajové zkušenosti na turnaj mláďat do pražských Vršovic. 

 

Chomutov: Fotografie / Výsledky

Vršovice: Fotografie / Výsledky

Celý článek »

« | 123 24 25 26 27 28 2935 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009