headerphoto

Aktuality

Judisté úspěšní na Českém poháru v Teplicích

V sobotu 3.10.2015 se konal poslední (pátý) díl Českého poháru v judu žactva a dorostu. Byla to poslední možnost prokázat výkonnost a získat body do republikového žebříčku a nominovat se na Mistrovství ČR.

Závodníci Sport Judo Litoměřice se v konkurenci 900 závodníků z celé ČR neztratili, když vybojovali 4 medaile a dalších 6 umístění těsně pod stupni vítězů.

Fotografie zde...

Výsledky zde...

Zlaté medaile vybojovali mladší žák Lukáš Růža a dorostenec Honza Svoboda. Oba prošli celou soutěží naprosto suverénně a potvrdili svá první místa v celostátním ranku. Výborný výkon podali další dorostenci Adam Konig a Martin Svoboda, kteří v kategorii do 66 kg, která byla nejpočetnější, vybojovali 2. a 3. místo. Marek Kropáč ve stejné kategorii po solidním výkonu obsadil 7.místo. Na bodovaných 5.místech skončili ml.žáci Ivan Tomko, Václav Nováček a Jan Vokál a v dorostenecké kategorii Matyáš Bartoň a Denisa Beranová.

Výsledky na všech ČP vynesly nominaci na Mistrovství ČR v žákovských a dorosteneckých kategoriích hned 15 judistům Sport Judo Litoměřice. Budeme držet palce, aby se medailově prosadili. Mistrovství ČR dorostu bude opět po několika letech opět v Litoměřicích. Přijďte tedy povzbudit naše závodníky 7.11. do sportovní haly při ZŠ U Stadiónu.