headerphoto

Aktuality

16 medailí pro Sport Judo Litoměřice

V sobotu 18. 6. 2016 proběhl v Novém Boru Judo Champion Cup a judisté z SJ Litoměřice ukázali, že jsou opravdovými šampiony. Hned 16 borců vybojovalo cenný kov. Turnaje se zúčastnilo 176 závodníků z 20 týmů. SJ Litoměřice si zároveň z Nového Boru odvezlo krásný pohár jako 4. nejúspěšnější oddíl turnaje. Zlatou medaili si na krk pověsil Jakub Vokál, Jáchym Hanzl a Antonín Vondráček, který se stal i nejtechničtějším závodníkem mezi chlapci v kategorii U9. Stříbrné medaile vyhráli Šimon Rúža, Jan Galia, Daniel Kalina a Štěpánka Hojdarová. Bronzové medaile brali Karel Drahorád, Jan Živnůstka, Vítek Jersák, Tomáš Fišer, Lukáš Krulich, Michal Dastlík, Oliver Švagrovský, Kateřina Vágnerová a Barbora Jenešová. Viktor Husák, Viktor Buneš, Tadeáš Zouzal, David Olexa a Vojta Jersák skončili tentokrát mimo stupně vítězů, ale i tak bojovali a podali  slušné výkony. Pro mláďata z SJ Litoměřice to byl poslední turnaj v tomto školním roce. Nyní se všichni těší na zasloužené prázdniny. Koncem srpna se však zase společně sejdeme na žíněnce na oddílovém soustředění, kde pořádně potrénujeme a věříme,že získanou formičku zúročíme na prvních závodech.