headerphoto

Aktuality

Sport judo odjelo na velkou cenu do Nového Bydžova

Dne 9.9. 2017 odjeli 4 borci ze Sport judo Litoměřice otestovat velmi kvalitně obsazený turnaj do Nového Bydžova. Naši borci přivezli dva cenné kovy a spoustu zkušeností.

Nejlepšího umístění dostáhl Tomáš Fišer, který získal ve váhové kategorii do 50 kilogramů 2. Místo. Další velmi cenná a vydřená medajle visí na krku Jakubu Venhodovi, který ve váhové kategorii do 46 kilogramů suverénním výkonem vyhrál svoji skupinu, v následujícím kole bohužel nestačil na pozdějšího vítěze a musel pokračovat v opravných bojích, kde už ale nezaváhal a došel si pro bronzovou medajli. Páté místo obsadil Sebastián Zich, který se velmi hezkým judem probojoval až do semifinále, kde po drobném zaváhání stejně jako v boji o bronz, podlehl svým soupeřům. Poslední člen litoměřické výpravy byl Ladislav Lácha, který vyhrál jedno utkání a na bodované umístění nedosáhl.