headerphoto

Aktuality

NA VELKOU CENU LITOMĚŘIC SE SJELO TÉMĚŘ 190 JUDISTŮ

V sobotu 27.1. jsme na domácí půdě uspořádali tradiční turnaj pro kategorii žactva, kterého se zúčastnilo 187 závodníků.

Za Sport judo Litoměřice nastoupilo na tatami 15 borců, kteří v kategorii mladších žáků bojovali o kvalifikační body pro start na republikovém přeboru. V této kategorii se nejlépe dařilo Janu Galiovi, který bez problémů prošel celým turnajem a vybojoval zaslouženě zlatou medaili. Na druhém místě skončil Šimon Rúža, pro kterého to byl první start v této kategorii. Bronzové medaile získali Tomáš Fišer a Tomáš Třebický, pro kterého to byl vůbec první start na oficiálním turnaji a hned s medailovým úspěchem.

Skupina našich starších žáků byla výrazně oslabena nemocemi a zraněními, a tak k utkáním nastoupili jen čtyři naši borci. Honza Vokál lehce vybojoval zlato, pro bronz si po úvodním zaváhání došel Adam Bayer a druhý bronz vybojoval Sebastian Zich. Ivan Husák bohužel na bodovanou pozici nedosáhl.

Úvod do turnajové sezóny je za námi a teď se budeme poctivě připravovat na další kvalifikační utkání.