headerphoto

Aktuality

Mláďata a mladší žáci Sport juda v sobotu vybojovali v Ústí nad Labem 15 medailí

V sobotu 3. 11. proběhl v Ústecké hale slavoje Severotuk tradiční Turnaj nadějí v judu pro kategorie mláďat a žactva. Sport judo na turnaj vyslalo početnou skupinu závodníků, v našich barvách bojovalo pět mladších žáků a sedmnáct mláďat. V konkurenci téměř dvou set soutěžících se našim borcům podařilo vybojovat 15 medailí, ze kterých bylo pět zlatých. Největším překvapením pro nás byl výkon Kryštofa  Tomka, který v žádném ze čtyř utkání nedal svým soupeřům nejmenší šanci a bez zaváhání prošel celou soutěží a zaslouženě si na krk pověsil zlato. Stejně tak se dařilo i Nikolasovi Legnerovi, Honzovi Vokálovi, Tomášovi Kellerovi a zlato mezi mladšími žáky přidal ještě Matyáš Bartoň. Ten předváděl aktivní judo s mnoha pěknými technikami. Stříbrné medaile, kterých jsme vybojovali celkem šest, si odvezli Lukáš Rúža, Kuba Venhoda, Petr Gregor, Ivan Husák, Patrik Gabštůr a Matěj Čepička, pro něhož je zisk této medaile zhodnocením jeho dlouhodobé tréninkové píle. Bronz si vybojovali Nikola Horčičková, Tomáš Vokálek a mezi mladšími žáky Honza Hanus a  Honza Svoboda.