headerphoto

Aktuality

Honza Svoboda, Kristýna Škrancová a Žaneta Kropáčová vítězi Českého poháru v Teplicích

Judisté Sport Juda Litoměřice se o víkendu zúčastnili posledního dílu Českého poháru v Teplicích.

Opět potvrdili svou příslušnost ke špičce v ČR, když získali celkem 7 medailí a v celkovém pořadí družstev skončili na 2.místě.

Výsledky zde...

Všichni podali dobré výkony a i když ne všichni stanuli na stupních vítězů, prokázali svou kvalitu a připravenost na nadcházející Přebory České Republiky. V žactvu zlato získali Kristýna Škrancová ve váze do 44 kg a Jan Svoboda (38 kg). Stříbrnou medaili vybojoval Samuel Švalich (34 kg). Třetí místo uhájil Matyáš Bartoň (42 kg). Těsně pod stupni vítězů skončil na pátém místě Patrik Dlouhý (42 kg). Druhý den do turnaje zasáhli dorostenci. První zlatou medaili si z Českého poháru přivezla Žaneta Kropáčová ve váhové kategorii do 57 kg. Ve finále porazila loňskou mistryni republiky Švecovou z Brna. Spokojený s výsledkem mohl být i Jan Hock ve váze do 46 kg, který skončil na druhém místě a dočkal se tak své první medaile z Českého poháru. Martin Kudrna (60 kg) s Petrou Hájkovou (70 kg) uzavřeli medailovou sbírku Sport Juda Litoměřice a odvezli z Teplic bronzové medaile. Marek Kropáč ve váze do 60 kg obsadil bodované páté místo.