headerphoto

Aktuality

VC Litoměřic přinesla Sportjudu 14 medailí

V sobotu 8.3. proběhl, jako tradičně pod taktovkou místního oddílu Sport judo Litoměřice, turnaj nejmenších judistů. Turnaje se zúčastnilo celkem 140 závodníků hned z několika krajů. Kromě našich „ostřílených borců“ jsme do bojů nasadili několik úplných nováčku, kteří si zde vyzkoušeli první turnajové zápasy. Celkem se z našeho oddílu turnaje zúčastnilo 27 závodníků a 14 z nich si zaslouženě odneslo na krku cenný kov.

První turnajový start perfektně zvládl Honza Živnůstka, který po čtyřech vyhraných utkáních získal zlato. Další zlaté medaile přidali Karel Drahorád, Patrik Simon a Honza Vokál. Stříbrný s jednou prohrou a třemi výhrami skončil ve své úspěšné premiéře Kuba Vokál. Další stříbro doplnila Bára Jenešová a Adam Bayer. Bronzové medaile po drobných zaváháních, ale zaslouženě vybojovali Jakub Venhoda, Šimon Veis, Matouš Balaštík, Honza Vágner, Maruška Macková, Štěpánka Hojdarová a Ruda Kubát, pro kterého byla medaile úspěšným vstupem mezi naše závodící svěřence.